• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice tak pokud budem zavření zítra...tak ve čt do Frénu..hurá...budu hrát pixwords a číst.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc všem..jdu do postýlky..tak zítra..
6. kvě 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky dobrou noc, už se taky chystám.
tak uvidíme, jestli se do Prahy někdy vypravíš :wink:
6. kvě 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl dej vedet ja tu budu jdu az na 11 k holici :slight_smile: a pak az na to foceni...takntfuj tfuj na zitra ;) dobrou jdu taky mam.ted nejaky rozcourany dny..dneska, zitra a ve ctvrtek...
6. kvě 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb dobrou noc ;)
6. kvě 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau kočky...od půl 4 nemůžu spát..vrrr..no nic..dám kávu...skočím do sprchy..doupravím bobinu a asi umyju vlásky...děkuju kočky :wink:
7. kvě 2014 ve 04:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl uz tam.asi jsi a vse je urcite ok :slight_smile:)))) tsk.dej vedet.ja dneska teda spala echt blbe
7. kvě 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb čau kočky...uff...cs 0, prcek váží cca1660g a je stále zadečkem...jak jsem si myslela.Placenta asi 4 cm od vnitřní branky...takže o.k.vše huráááááá :grinning: :grinning: :grinning: Takže zítra do Frénu jupppííí
7. kvě 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl supeeeerrrr ja jsem ti to rikala jupiiiii ;) to mame asi podobne veliky deti ;) kolikatej den jsi dnes? A vracite se az v nedeli? Se ti ulevilo vid....on ma jeste cas se otocit a s tou placentou super ;) ze se vytahla
7. kvě 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju...moc....dnes jsem podle ms /doktorka mi to tak počítá / 29+6...Podle OPU 30+2 a podle utz 30+1 :grinning:
7. kvě 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vracíme se až ve středu..ulevilo se mi...uff...tak se doktorka smála..jsem jí vyprávěla...že nevím,jestli jsem se přeslechla v HK....cukaly jí koutky....za 14 dní KO, krev a ukončení neschopenky..hurrrayyyy...Dnes jedem s přítelem do Pepca..mrknout na podprdy ještě a košilky, jestli tam něco bude..
7. kvě 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako vodítko na psa..jsem našla na googlu... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bezva jste klucici predpisovy :slight_smile:))) my meli v tech 30+0 1550 a dle holcicich jsme byli 30+2 tak si myslim, ze to mame stejne.....tak si uzij nakupovani a pak materskou :slight_smile:
7. kvě 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hlavne, ze jste v poradku :slight_smile:))) jeste xhviliba mame ty broucky u sebe :slight_smile:))
7. kvě 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jinak doktorka říkala,že když se neotočí a byl by velkej,tak by mě asi nabídli císaře....to jsem se toho dozvěděla... :grinning: :grinning: :grinning: Super....děkuju....užiju...a na mateřskou se těšim...jsem včera říkala kámošoj..že se ho chci na něco zeptat a jestli se nebude zlobit..ao n,ž ene...Tak říkám...já bych chtěla oslavit narozky..ale na Tvojí zahradě.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl meli by ted dopoledne dovezt tu pracku tak se tesim :slight_smile:))
7. kvě 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo...já se na prcka moc těším...ale jen ať je ještě v bříšku... :grinning: :grinning: :grinning: Ty jdeš na pupíkové focení? A ke kadeřníkoj? Tak pak hoď foto... :grinning:
7. kvě 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no dyk jo lina huba holy nestesti :slight_smile:))
7. kvě 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice takže zas si vezmu klidně vitamíny.... :grinning: :grinning: :grinning: jedla jsem je cca od 4 měsíce..a teď dva týdny ne...ale cítila jsem se líp s nimi..tak je zas nasadim..:Ty voe..já teď nevim.jestli jsem ráno slupla letrox.... :astonished:
7. kvě 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je fakt...se tlemil..a že jasně,že není problém.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no asi hodim az budou fotecky ;) na 11 jdu kholici a ve 14 odjizdim ...ja ktera se nerada foti to bude :slight_smile: akorat motorka nebude je hnusne...
7. kvě 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no ja ho mam u postele se sklenickou vody abych na nej nezapomnela
7. kvě 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já to většinou poznám podle toho..jeslti to mám u kalendáře nebo na stole...když u kalendáře..tak jsem ho ještě nejedla...jdu se podívat..jsem normálně magor... :grinning: Krupobití v angličtině jsem nakonec uhodla...že jsem zkoušela všechny písmenka..ty vogo..masakr.. :cry:
7. kvě 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se ráda fotim...ale teď teda néé..mám hlavu i tělo jak balon... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja prave nerada, ale ted jsem se rozhodla..je mi celkwm.lito, ze u Kuby nemam fotecky a I ted s tema myma chlapama to bude hezky urcite :slight_smile: otekla jeste az tolik nejsem, ale myslum, ze fakt posledni chvile kdy fotit
7. kvě 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, dneska jsem se vykopala z pelechu asi v půl 11 :sunglasses: jak je hnusně tak stejně nevím co bych dělala ... :grinning: jako kdybych byla venku když je hezky.
Dneska mě prcek ráno po 10 minutách šťouchnul, abych se jako uklidnila, že jen spí. Hele jako fakt ať už je zase o měsíc a něco víc.
A posunula jsem dodání nábytku, asi by nám tu jen týden překážel, nějak se nám to tu stěhování zaseklo a eště ani nemáme koberec. Ale 19.5. je pěknej datum ...snad už taky bude na mateřský od toho dne.
7. kvě 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jsme Ti říkaly, že ta váha není možná, že jsi se musela přeslechnout.
A jinak je super, že je všechno v pořádku.
7. kvě 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak screening dopadl na jedničku :slight_smile:, měříme už necelých 8 cm dle CRL, obříci jen nevím po kom. A hezký to bylo po přepnutí na to 3D, nejdříve k nám bylo zády a nechtělo se natočit :slight_smile:, stydlín jeden. A dle názoru paní doktorky by případné poslání na plodovku odmítla, když je screening negativní přeci jen tam nějaká rizika jsou :(.
7. kvě 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak asi nejsem oteklá,jsem prostě tlusťoch...Ty máš pár kileček,tak budeš mít krásný fotky...
@kamisb hihi..já usnula..prší tady ,je to hnus... :grinning:
7. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa super čiči..já nevim kolik mi měřilo ve 14tt Když máš screening negativní...dej si birella a na plodovku se vyprdni,toť můj názor...Ty jsi taky po umělku, ne? Já jsem na to nešla...i když jsem měla odchylky a radši jsem si nechala nabrat třikrát krev....U toho nemáš riziko potratu.... :wink:
7. kvě 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek