• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

Je tu někdo,kdo se léčí se štítnou a transfer nedopadl, dokud jste nebyly léčeny? Děkuji... :grinning:
11. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hm, tak to ja bohuzel neporadim, vim jen jak rozebrat klasickej SPG do posledni spermie:slight_smile: ale z imunologie..netusim. a lecis se teda nejak na tu stitku a imuno? a ke komu chodis?
11. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No tak to by mi určitě také pomohlo, tak já Ti ještě někdy napíšu, ju?Díky moc. Na štítnou se léčím od června. Kontrolu mám 16.9.Snad bude vše o.k.Beru Letrox 2,5 mg denně.Taky mám alergii na sperma, beru prednison 2,5 mg denně. A kontrola na imunologii 11.11....Chodím k Dejmkovi.Také chodíš do Sanusu HK?
11. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nene, chodim v praze k apolinari a maj tam super imunolozku. teda spon dle referenci, ja u ni zatim byla jednou.
11. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jak ti zjistili alergii na sperma? jakej test se dela?
11. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jo....Já mám Hk nejblíž, jsem spokojená s doktorem.Ty jo, čekala jsem 2,5 měsíce na výsledky z imuna....neposílaj to oni z HK do Prahy? A jak se dlouho snažíte?My od června 2011... :wink:
11. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja byla na imuno v Podoli v Praze - neuvěřitelně uzasnej pan doktor... Doporučuju ... Tam dělají všechno - protilátky na sperma, proti embryu apod...

Oddělení reprodukční imunologie
MUDr. Jindřich Madar, CSc.
telefon i fax: 296 511 387
e-mail: jindrich.madar@upmd.eu
11. zář 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No po třech nevydařených KETech jsem poprosila o imunologický a genetický vyšetření.A tam to zjistili na imunu. :sunglasses:
11. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 A štítnou jsem zjistila tak, že jsem se sama objednala na endokrinologie a z gyndařky v mým městě vymlátila doporučení.
11. zář 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl asi zalezi co vsechno za testy delaji, tezko rict...ja cekala na vysledky dva tydny a ted cca 10 dni na kontrolni odbery.
no kdyz to tak pocitam, tak vlastne stejne jako vy, pres dva roky se snazime...ale ja mam krome jinejch nalezu asi tu nejvetsi prekazku a to nepruchodny vejcovody. na podzim asi pujdu na laparku, aby mi to potvrili/vyvratili.
11. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl taky jsem si imuno a genetiku po dvou transferech vydupala:slight_smile: na imunu neco nasli, tak ted kontrolni odber a podle toho postup.
11. zář 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl s tou stitkou me teda nedes, ze to neodhali pri hormonalnim vysetreni v caru! a mas nejaky priznaky, ze stitka neni ok?
11. zář 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek diky a jak se teda delaj ty protilatky na sperma? mne delali jen PCT test, to myslis tohle?
11. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tam berou tobe krev a partnerovi sperma... Co s tim dělají to nevím ale vysledky mají :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. zář 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 @janice_opice, ahoj děvčátka :grinning: koukejte mi něco hezkýho napsat :grinning: , včera jsem psala a vy nic :cry:
11. zář 2013 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já to napíšu 100 % až tak v pátek, ono se rýsuje, že budeme možná muset pomáhat u nás v hospodě ..takže vůbec nevím zatím. Ale ráda bych dorazila.
11. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jeee, promin zlato!:slight_smile: no dneska jdu na akupunkturu, jelikoz esli mam diagnozu, na kterou je podezreni: intersticialni cystitida (http://www.cus.cz/pro-pacienty/diagnozy/intersticialni-cystitida/), tak zapadni medicina to neumi resit. toz jako nehodlam trpet a budu to zkouset resit jinudy. ostatne uz ted je mi jasny, ze mi na aku rekne, ze jsou to oslabeny ledviny a budeme je doplnovat. nastesti ale mi prijde, ze to ustupuje a ze to bylo nejhorsi pred ms, ktera se i posunula (takze ano, nadeje je krasna, bohuzel TT bily a zadnej malej rek se nekona :frowning2: ) a s prvni dnem ms - to jsem chodila curat asi 30x za den a v noci. nikomu nepreju. o sexu ani nemluvim, od dovoleny nevim co to je, pac je to desne neprijemny. takze si dovedes predstavit, ze to pak ovlivni i vztah....z dlouhodobyho hlediska. no v pondeli jsem byla na sesypani, silene brecela, dneska uz jsem zas ve svy kuzi a jdu do boje proti vsemu, co mi hodla zneprijemnovat zivot!:slight_smile:
11. zář 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb oukej, bejbyno:slight_smile:
11. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj, tak jak se máš ty naše těhulko? :wink: Vše v pořádku, četla jsem, že jsi samý vyšetření :grinning:
11. zář 2013 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no a ted koukam, ze jsi chtela, abych ti napsala neco hezkyho! :grinning: tak to jsem ti asi prani nesplnila. kolik dni mas zpozdeni?
11. zář 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no prosímtě, až tak je to fakt děsný :frowning2: , to je mi líto ach jo, ty si fakt musíš vymýšlet samý blbosti :wink: . No a dr to neumí léčit a co to tedy způsobilo? že se ti to projevilo až teď? Myslíš ty stimulky atd? Čínská medicína v tu já věřím, léčí totiž důvod proč a ne následek...ale hlavně jdi k někomu ověřenýmu ať z tebe netahaj jen prachy :unamused: . A jak to tedy vypadá? Budeš moct jít do IVF, nebo s náma v lednu zlato?
11. zář 2013 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: :grinning: , dnes je přesně 30DC, minulej měsíc mi mrcha přišla po té laparce krásně na termín a to právě 11. Ale prsa nic, v břiše mě popichuje. V neděli jsme byli na kolech a to jsem fakt myslela, že jsem to dostala, jak mě to břicho bolelo :unamused: . Bojím se, abych neměla z toho clostíku cystu víš, ta by oddálila ms?
11. zář 2013 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no a to jsi uhodila hrebicek na hlavicku! uz obvodacka mi rekla, ze mi to klidne mohly spustit ty stimulace...jako je to potom psychicky o to horsi. je to zacarovanej kruh. otazka prede mnou: mam vubec jit do dalsi stimulky? a kdyz, tak kdy? co jeste dalsiho mi to muze zpusobit? ale vyrovnam se nekdy s tim? no peklo.
a hlavne, pokud jsou to ledviny, ktery jsou dle TCM tvurcem vajicek, maji zodpovednost za plodnost, tak ted jit do stimulace je sebevrazda a promarnenej pokus.
no pristi tejden jdu na cystoskopii na urologii a zaroven cekam na vysledek kontrolnich odberu z imuna. pak se poradim z akupunkturistkou a uvidim jakej bude zaver. leden je asi jedna za variant no...
11. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 cysta muze udelat jakoukoliv neplechu. ale to mi chces rict, ze mas zpozdeni a netestujes??? :slight_smile:
11. zář 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 sas u apo delaji pri prvnich testech i stitnou..me ji namerili lehce zvysenou tak jsem mela letrox.
tak se neboj urco ti ji delali :wink:
11. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - no já mám cysta a nikdy mi MS teda nezpozdila ...ale pozor občas prý může dělat falešně pozitivní testy ...to by chtělo při delším zpoždění si spíš dojít k doktorovi
11. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no já si říkám, že počkám do pondělka a když to nedostanu, tak v po testnu no :grinning: . mám tendenci se pořád pozorovat, ale po tom IVF jak je tělo narvaný práškama, tak se chová úplně jinak, vždy mě před ms bolely prsa teď nic.....Myslím, že na test je ještě brzo, a jak se říká, dokud není mrcha jsem těhotná :grinning: . No byla by to pecka. V pátek jsem měla rozlučku se svobodou, tak jsem vypila hooodně panáků a vykouřila milion cigár :wink: , tak z toho mám trochu špatný svědomí, ale jen trochu :wink: . A ty sasy se úplně takhle těma myšlenkama netrap, vím, že to není jednoduchý, ale musíš věřit, že to bude OK, že půjdeš pěkně v lednu do dalšího IVF a vyjde to! Věřit je fakt strašně důležitý!!!!!! Moc na tebe myslím zlato!
11. zář 2013 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb Ahoj, v podstatě ještě zpoždění nemám, jsem 30DC, tak počkám do pondělí a uvidím no. To víš brala jsem closík poprvé a četla jsem na to dost brutální věci, právě, že se prý může hned poprvé udělat. Tak mě prostě divně bolí břicho, jako na ms, ale víc mě tam píchá a dost na levé straně.....Už jsme z toho asi postižené co :grinning: . A co ty? Kdy jdeš do stimulky? Asi jsi to psala viď? Omlouvám se, ale jsem děsnej sklerotik :grinning:
11. zář 2013 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani uf, dik!:slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - tak to ještě počkej.
No já cystu teda pokud je fakt velká tak cítím,když se zmenší tak pak už ne, ale já ji tak 1-2x do roka mám takže nic neobvyklého asi :angry:

jinak já bych měla příští pátek dostat injekci zoladexu na zastavení asi zrání vajíček či čeho a pak kolem 4dne po MS začne stimulace s puregonem ...tak počítám, že kolem 2.10.by se mohlo začít. Snad cysta mezitím zmizí nebo se hold půjde na odsátí no ...brrrr....musí zmizet sama ...na odsátí nechci bojím :frowning2:
11. zář 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek