• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@muddledgirl já na plodovku určitě nechci, bojím se toho rizika, a mám i krásný ty hodnoty, takže nejsem s ničím na hranici, jsem po umělém. Uvidím co doktor v poradně 27.5., ale myslím, že bude mít ten stejný názor :slight_smile:, protože asi ani neposílá na ty tripply, to už by mi dali žádanku na krev posledně, to se dělá v 16. týdnu a to už budu příští sobotu začínat. No manža šel zpátky do práce a moc se mu nechtělo, chtěl si dát panáka, ale odpo musíme už dojet nakoupit, v ledničce kulový, takže si zajede do Tesca do vinotéky pro dobré vínečko, tak si dám trošičku s ním, ale birrely bychom mohli pokoupit, už mi je vypil na čarodkách, musel, byl tam s hasičským autem jako požární hlídka a řídil, tak to nechtěl riskovat a mám teď prd.
7. kvě 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no to děláš dobře....já jsem pochopila,že na ní chceš jít...Když máš vše o.k...není co řešit...Někdo tripply bere pořád no....Já měla na návštěvě příbuzný..tak birellů tu mám dost.... :grinning: :grinning: :grinning: A podle tabulky je to normoš...kolem 8cm ve 14tt :grinning:
7. kvě 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa skvele, ze je vse Ok
@muddledgirl tak uz mam krasny vlasky :grinning: a krasne tam.prsi :grinning: @kamisb :grinning: to vis ze jo jsem ti to rikala sup pro koberec a 19.5. Je pekby datum:slight_smile:

Holky pracka nikde? To si delaj prdel
7. kvě 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super....já je mám trochu zmoklý..ještěže jsem si je ráno nežehlila....jjj..tady taky hnusně...ach jo...Ty Ti dávaj s tou pračkou..
7. kvě 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to je dobře, že nemáme obříka, já počítám s tabulkovým mimísem, já aspoň byla 3,5 kg a 50 cm. Nevím, jak mužskej, ale asi podobně, do 4 kg byl.
7. kvě 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to už bych asi zuřila, no my máme pračku 8 let, ale zatím v ní peru pro dva a ne tak často, manžel si monterky pere v práci, takže mi jí ani nezasírá bordelem, ale nevím, až teď při mrňousovi, jak bude zápřah a já doufám, že to vydrží ještě nějaký ten pátek :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa :grinning: :grinning: :grinning: no přítel byl kolem 3,5 kg a já byla o dva a půl měsíce dřív a měla jsem 1,27 kg... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak vidíš, i když ségra měla jen o 10 dkg více než já, měřila stejně, tak se jí narodil obřík - 4,3 kg a 54 cm a synovec mě asi přeroste, už teď na těch 7 let vypadá starší, jak je čahoun, ale jeho tatínek je taky urostlý a vysoký, my jsme průměr - já 165 a mužskej o deset více.
7. kvě 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - to je moooooc dobře, že je všechno v pořádku. Tak jen tak dál. A za chvíli na ULZ v 20tt :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa jejej...tak to jste spíš menší ....jo jo..buhví jak ty geny lítaj.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - U nás se cvalda dá bohužel předpokládat, manžel měl 4,5kg a já asi 3,8kg. Ale u císaře je to stejně jedno.
7. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuji. No letí to šíleně :slight_smile:, doufám, že aspoň ložnice bude připravena, tu manžel malovat vloni vlétě, když jsem byla doma po KETu, kdyby náhodou, aby to bylo připraveno. Jinak chci ještě vymalovat kuchyň a pokoj, který zatím obýváme, ať je to hotové než bude mimís, pak už se nám do toho nebude chtít.
7. kvě 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no právě, asi nejvyšší z obou stran je můj táta, ten má řeknu 180 cm. takže třeba synovec nemusí být po tátovi, ale po dědovi.
7. kvě 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já ještě uvidím, doufám v přirozený porod, ale mám brýle a 5,5 dioptrie, tak se chci zeptat příště, pokud na to nezapomenu, jak je to s porodem.
7. kvě 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak sice nevím co jsi mi říkala, ale to nevadí :grinning:
tady teď zrovna neprší, tak snad nebude kolem tý 15h co budu muset vyrazit.
Zatím to furt stíháme do konce května všechno připravit, snad se nesekne něco jinýho. Tchán má v pokojíku už jen postel počítač a televizi, tak snad to během víkendu přestěhuje už všechno nebo během příštího týdne, aby se ten další víkend už vymalovalo a musí se nabílit topení.
Mamka sice ještě nekoupila ty záclony, ale taky má zatím ještě čas. Nový se hold případně pověsí později no.
7. kvě 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo...jejda...taky bych chtěla už vedět..jak budu rodit..no ..holt celé těhu je o čekání... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa to není ale závratná výška... :grinning: 180 cm :grinning:
7. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa a to se s brýlemi nesmí rodit přirozeně???To slyším poprvé :astonished:
7. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - tak brýle snad mít můžeš ne? jak by jsi na prcka pak viděla až by Ti ho ukázali? Ale pro jistotu se zeptej. Jeden nikdy neví co si kde vymyslej.
7. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já vím, ale třeba bratranec má necelé dva metry a není sám, takže kluci po naší linii jsou možná větší :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no právě, že jsem někde slyšela názor, že od určitých dioptrií doporučují císaře, no zeptám se na to, abych pak něco nepoto.
@muddledgirl
7. kvě 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa tak ja dodnes nevim ponkom byl obrik doslova muj syn teda
7. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: se pocuram prej avys na prcka videla
7. kvě 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :slight_smile: , no já se tady utěšuji, ale nakonec může být všechno jinak. No ségře to hlavně odhadli při příjezdu do porodnice tak do těch 3,5 větší nebude, no a pak ...
7. kvě 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa hele asi to neres ja mela 6 kg dite a 56 cm a vedeli to a stejne to podelali hlavne at jsou zdravi
7. kvě 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa hlavne ted je jeste brzo na nejaky zavery s velikosti ditete to az tak vvtom 30 tt se to da trochu odhadnout a vzdycky jsou to jen odhady
7. kvě 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím, hlavně, aby bylo zdravé, jinak mi bude i jedno, zda holčička, či chlapeček, protože to oblečení, co mi přivezla švagrová, by možná stačilo i na dvojčátka, takže dokupovat skoro nic nebudeme muset, nebo nám to můžou z rodiny dát jako dárek. Poslala mi i dvě zateplené kombinézky, jedna je vel. 68 a ta druhá nevím, tak nebudeme muset pořizovat ani tu, mám radost. Ony ty peníze stejnak lítat budou :(. Bývali jsme na to i hůř, tak to nějak zvládneme.
7. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak 5,5 dioprie je hodně už ne? já mám kolem 3 a bez brýlí pokud mi někdo něco nestrčí pod nos vidím docela blbě no. :sunglasses:
7. kvě 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no to je fajn taky jsme dostali 90 % veci...
7. kvě 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo to jo jen jsi to napsala tak jako pekne jsem.si to predstavila :grinning:
7. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek