• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
holky tak mam pracku huraaaaaaa a staci vsm, ze ji privezla zenska?
7. kvě 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa taky budu mít skoro vše děděné... :grinning: A vůbec mi to neva..stejně mimísové rychle rostou..to tak...rozmazlovat ho už po narození.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty kráso..to je hustá baba teda..tak máš dnes o zábavu postaráno..
7. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa aha...tak se zeptej no... :astonished: :grinning: :wink:
7. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nám to taky nevadí, našla jsem tu i oblečení, co měla půjčené ségra na Tomíka, značila to křížkem, aby věděla, kam to vrátit :slight_smile:-. A mám i takový ty klasický košilky, co byly za nás :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no baba co ma po telefonu hlas jako pan a I tak vypadala, ale stejne jsme s muzem.koukali...kdepak ja za chvili jedu na to foceni..teda nejdriv ke kosmeticce..mtam se celkem.tesim :grinning: to si uziju v 15 tam.mam byt tak ve 14 vyjedu pac se tam asi budu motat neb to tam.neznam a v 16 prijedou za mnou kluci...:slight_smile:
7. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já bez brýlí jsem slepoun :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice užijte si to všichni 4 :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa dekuju ja budu stejnecvypafat jako oteklej hroch jako na vsech fotkach ale na pamatku se tesim....
7. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no my o tom focení uvažujeme taky, na dovče to budu 19+, takže bychom si udělali vlastní fotky, i když bříško ještě nebude tak velké, ale maj tam super velkou okrasnou zahradu, tak možná pár foteček tam, i když ve sportovním :slight_smile: a pak možná tedy časem profi, jedna holčina co to dělá, bydlí u nás v ulici, ale aťas má na druhé straně města, ale to je jedno :slight_smile:, na památku to stojí za to.
7. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já Ti dám hrocha, na fotkách co sem dáváš náhodou vypadáš dobře.
užij si to, já to posunula a půjdeme asi za 14 dní pokud bude mít ten kámmoš volno.
7. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ja jedu do atasu taky na druhej konec mesta stoji to za to :slight_smile:
@kamisb sem davam fotky bez hlavy vis :grinning: to ma svuj smysl :grinning: akorat me mrxi ze leje chteli jsme venku s motorkou
7. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi taky do toho půjdeme a přemýšlíme i o tom newborn focení, to dělá taky a byly by dárečky k Vánocům :slight_smile: pro všechny, někdo obrázek a prarodiče kalendáře třeba.
7. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ta koberec je vybranej, zaplacenej ...a bude příští črtvrek. Tak snad se už tchán stihne přestěhovat ...aby se mohlo začít příští víkend budovat a pak přivezou hned v pondělí ten nábytek :grinning:
a pak se začne prát a žehlit ....
7. kvě 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa jo jo..to chci já focení s miminkem....ale kdoví jak na tom budem,že???
7. kvě 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš kočko..my lino ještě nemáme,koberce taky ne..ani zaplacené..mně už to je všechno jedno...hlavně ať mám vše přichystané co se týče mimíska... :grinning:
7. kvě 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau holky tak foceni je za nama a jdeme na vecu :slight_smile:)) byla to docela legrace :slight_smile:)) domluvili jsmw rovnou newborn se slevickou a jsem teda zvedava na vysledky toho dnesniho...ale teda je to celkem.narocny musim rict
7. kvě 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - :wink: já vím, že jsem hrozná jak to tu furt vytahuji. Ale já mám radost, když se vždycky něco pohne :sunglasses:
tak Ti nevím co budeme dnesk večeřet, manžel jet na karty, tak tu jsme sami...a něco bych měla sníst, ale nějak ještě nemám hlad.
7. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcicky moje, musim se vám svěřit,jsem asi blázen, ale šli jsme do Ketu a vcera jsem našla na testu// :slight_smile: HCG 216 dle dnešního odběru...
Takže zase strach a čekání... No ale když čtu, jak to máte už za pár, tak si říkám, že by v tom byl čert, abychom to na potřetí nedali... :sunglasses:
7. kvě 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kamisb ale nejsi hrozná..kočííí...já to chápu....jen abys věděla..že nejsi sama..co nemá vše zařízeno....já už bych toho mýho miláčka musela zabít...ale já na něj už mrtěkrát křičela..tak prostě uvidíme...a koncem května dostanu zbytek věcí..hurrrááá :grinning:
7. kvě 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice věřim,že to je náročný...těšíme se na fotky...a dobrou chuť :grinning:
7. kvě 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 potichounku gratuluju.....a budu moc myslet kočko... :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - ahoj, teda to je překvapení. Tak budeme držet palečky a budeme věřit.
Moc a moc se opatruj.
7. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl diky moc, budu se s vámi radit..už jste skoro za vodou....taky se teším na ty vaše prcky, ať už to s námi dopadne jakkoliv.
7. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak 216 jo??? Janii super twd uz tonvsechno pujde budou te hlidat......:slight_smile:))))))) mam radost ;)
7. kvě 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 kočinko..do třetice všeho dobrého..posílám těhu bacilky.... :grinning: :grinning: :grinning: Jsi hodná teta...Škoda,že jste tak daleko......ale co třeba až prcek povyroste, i ten Tvůj....tak dáme děcka tatínkům a zajdem na pívooo... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to má Jani pravdu,jako vždy...budou Tě víc hlídat..neboj.. :wink:
7. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo, snad to správně ohlídámé a když budu píchat Fraxik, tak už nám žádný tromby neuškodí.
@muddledgirl jojo, Janča by se taky mohla s kami pridat....
7. kvě 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - sice jsou ty injekce opruz, ale když to aspoň trochu pomůže, tak se to vydrží. Já píchám furt a tak do půlky srpna budu.
tak se drž a my budeme moc a moc držet palečky.
7. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo jo..já to tak myslela :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek