• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@kamisb no mam zatím každej večer strach to do sebe bodnout...ale pokud to pomůže, udělám cokoliv....

Jinak mám radost ,jak užu pěkně hnízdíte....ještě měsíc a je to tam...
7. kvě 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - tak mě zezačátku to někdy dělalo příšernej problém. Ale je pravda, že od tý doby co jsme to změnily na clexan, tak je to asi lepší. Ostrý jehličky ..takže už žádný modřinky ani boule.
Ale neboj zvykneš si a pak už to bude "zívačka" :grinning:
7. kvě 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na chvilku si jdu číst..a hají...a pak uvidím co vše stihnu uklidit.. :grinning:
7. kvě 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu spinkat ...dobrou noc.
7. kvě 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky, ja koukala, ze jsi zase aktivni :slight_smile: moc drzim palecky, at vse dopadne na vybornou :wink:
7. kvě 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Díky, no jasně, že sem nakukuju, sleduju, je to návykovka...a hlavně na rozdíl od Tv a jinejch médií tady fakt o něco jde....
Adinka je nádherná, viděla jsem, že už i líp spinká a to blinkání je už lepší, ne :wink:
8. kvě 2014 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 dobré ránko Jako a všem...chtěla jsem být v noci vzhůru,abych prospala cestu ve vlaku..ale nedala jsem to ..spala jsem asi od půl druhý do pěti.....teď káva....bude sprška,namalovat...nasnídat..dobalit a juppíííí do Frénu....... :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2014 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak si to užij matko, už si to zasloužíš, po těch všech komplikacích...hlavně dobrou cestu...a jak tam budete dlouho??
8. kvě 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl uzij si to a davej na sebe pozor :slight_smile: my dneska jedeme na tanky :slight_smile: teda hlavne Kuba
8. kvě 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 na fraxik sinzvyknes je to opruz, ale da se to :slight_smile: to bychom.mohly jeste stihnou kavicku?:slight_smile:
8. kvě 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dávám se jednu ukázkovou ze včera:slight_smile:))) ten makeup a sestřih se fakt vyplatil očividně
8. kvě 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice - ahoj, moc Ti to sluší.
8. kvě 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ještě jeden náhled:grinning: zatim takhle v rychlosti abychom viděli jak to bude vypadat:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@kamisb děkuju..hele sestřih a fakt pěkný nalíčení a co to udělá a dokonce se netvářim ani jako debil .....
8. kvě 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janí krásný fotecky moc ti to sluší !!!!!!!! Kdy my dame to kafe????
8. kvě 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek brouku díky no klido příští týden..já se ti přizpůsobím jak se to hodí tobě s prckama
8. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahoj zlato :slight_smile:rada te vidim :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super ja dam vedet včas abysme se dohodly kdy a kde ju? Ty jsi Evropská vid?
8. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 super zprávy moc na tebe myslíme!!!!!!!
8. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek Bělohorská prosím,ale dojedu...dělej tak,abys toměla s miminama pohodlný já se s pupkem dopravim všude:slight_smile:
8. kvě 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se picnu, tobě to sluší Jani!!! A ta společná je taky naprosto úžasná, jste krásná rodinka vespolek, to štěstí z vás pomalu stříká :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 milacku co ty???????
8. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani nic, krvácím jak blázen, asi jak byla ta sliznice na stimulována tak hrůza, masakr, včera jsem se v caru domluvila, že ještě zkusím za měsíc ket a pak spadla klec
8. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hmmmm to me moc mrxi ; (((( fakt jsem verila ze to klapne.....tak uvidis jak ten KET to budes vic v klidu bez hormonu :slight_smile:)) budu na tebe moc myslet
8. kvě 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj, fotky náádherný, všichni vysmátí, tak se mi to líbí...na kafe bych šla moc ráda, jen nevím, jak to bude příští týden....chodím normál do práce , tak spíš navečer...
@pidisek díky, nevěřila jsem, že tem Ket vyjde a tak jsem vlastně pořád ještě mimo...dvojčátka jsou krásný, jak stíháš???
8. kvě 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@jaka17
tak to kafe spojíme dohromady :slight_smile: treba Šestka :slight_smile:

Jinak dvojcatka super a jdou moc hodni ... Spinkaji celou noc a vse se krasne stíhá :slight_smile: jsou fakt uzasní :slight_smile:
8. kvě 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek hele,tak přeci jen je nějaká spravedlnost na světě - nejdřív dlouho nic a pak takovýhle andílci, to ti moc přeju...no dohodněte se holky a já se pokud budu mít čas přidám...moc ráda...jela bych stejně autem po okruhu z Říčan...
8. kvě 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice JoJo ještě nehážu flintu do žita, za měsíc jsem tu zpátky, nachystej druhou várku zavarovacek a rozmasiruj placáky budou ještě potřeba :wink: :grinning:
8. kvě 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek
@jaka17 já souhlasím hollky moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: kdy se to hodí Vám dvoum..pidisku tobě kvuli pidipidískům a Jančo tobě kvůli práci..já se tak nějak můžu kromě pátku přizpůsobit:slight_smile:
8. kvě 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 mám připraveno......kdy tak asi jdeš na ten KET? jsem ráda, že budeš dál bojovat!!!vim jak moc těžký to je, kor když člověk hned to první trefí s takovou výhrou.....ale neboj, to štěstí se unaví:slight_smile: to budete možná s Pavlínkou asi ne? @pavlina1978
8. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek