• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@janice_opice
@pidisek no děvčata já nevím, kdy jste přesně chtěly jít, příští týden ??? Nebo i tenhle pátek, víkend??? já bych třeba mohla čtvrtek dopoledne...asi
8. kvě 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 @pidisek čtvrtek dopoledne můžu taky
8. kvě 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 @pidisek a tenhle pátek a víkend taky jsme tady
8. kvě 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice
Ja přemýšlím...
8. kvě 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning: to chápu
8. kvě 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@pidisek no o vikendu by to taky šlo.i v pátek odpolko.
8. kvě 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek
@jaka17 staciii riiicttt
8. kvě 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - ahoj, to me mrzí, že mrcha dorazila :frowning2:
tak snad ten příští KET bude ten pravý.
8. kvě 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kdyby jen mrcha Kami, to jsou přímo krvavý jatka :angry: jsem z toho už na palici, snad si nás ten ket najde, už si ani nepamatují jak krásně vypadají dvě čárky vedle sebe :unamused:
8. kvě 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - fakt mě to moc mrzí, ale nesmíš se vzdávat. Vybrečet a pak se tvářit a cítit v pohodě a spokojeně. I když někdy to jde hrozně špatně.
8. kvě 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no mrcha by měla dorazit začátkem června a pak 16-18 den ket, ale mám obavu jak vůbec to bude, protože to krvácení teď je šílený, tak aby to pak nebylo nějaký domrcaseny ...jen nevím jak se naladit na ten ket, bo spíš jsem věřila na ty čerstvý :confounded:
8. kvě 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no mě pravě nejde jaksi ani se vybrečet, jsem nějaká zablokovaná přitom by to bylo asi dobrý, jen to prostě nejde, bylo teď to čekání po etu fakt takové těžké i když jsem se snažila si to nepřipouštět, hrozně se to vleklo...
8. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak si něčím hezkým udělej radost, je to potřeba nějak za ten měsíc přebít ...nějakou fajn "akcí" nevím jak to nazvat.
8. kvě 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no čeká mě sraz ze základky, na ten jsem se hodně těšila, i když jsem počítala, že budu spíš nealko, no tak se asi zkalim, pak další víkend bracha čtyřicetiny a pak ket, tak snad to všechno pořádně odpiju abych měla na devět měsíců zásobu :wink:
8. kvě 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - my jsme jeli s mužem před 2IVF na prodloužený víkend do Rožnova do lázní a taky jsme se řádně prolili, místním pivkem a sem tam nějakým panáčkem. Bylo to fajn a já přijela docela pozitivně naladěná.
8. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@martas14 jo holka to cekani je vzdycky hrozny no vim a pak jsem se vzdy ozrala jak to cune :(((..neni to reseni, ale v dobry spolecnosti to pomuze a clovek si uvedomi spoustu veci....ja taky vzdycky krvacela straslive cuckama a fakt hektolitry..takze neboj to bude dobry..uvidis......kamaradce nwvysly 3 et a vysly ji dva KET a Jace ted vysel taky KET tak proc neee dneska uz je to mrazeni na super urovni a ma vysokou sanci :slight_smile:..tak az budes mit KET tak mozna budu jeste cela a kdyz ne tak uz bude mackat I Valca v porodnici nazivo :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice děkuji poklade, ty to umíš vždycky hezky okecat a rozseknout :grinning: :wink: máš recht ozeru se jak sliva a pak prostě musí klapnout.....a jsem teda zvědavá kolik těch palců při čekačce budeš mít už k dispozici :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuji no uvidíme, ale je teď toho nějak hodně každý víkend, takže těžko říct jestli by jsme se někam vrtli, akorát chci vzít určitě do kina, bo to mívám, vždy ke dni matek, abych v dospělém věku nezapomněla jak to tam vůbec vypadá :grinning:
8. kvě 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - Je to fakt, už to bez Koně moc nejde :grinning: nedávno tu psala jedna holčina, že je jak lednička - stokrát denně ho otevřeš a čumíš co je na něm novýho, hehe. ¨
Očividně k vám miminko moc chce, když se povedl Ketík, takže věřim, že to tentokrát dotáhnete s mimiňákem ruku v ruce do zdárnýho konce :slight_smile: Kdy máš kontrolu?
Moje malá si v bříšku užila svoje, takže jí to pofackování se světem trvalo trošku dýl, ale teď je úžasná. Budí se jednou v noci na mlíčko a kdyby nebyly prdy, tak spí třeba do osmi/devíti...ale prdy jí vždycky vyženou dřív :grinning: Cvičíme jogu, fixovala trošku hlavinku vlevo, tak abysme předešly Vojtovce. A je to hrozně znát, jak se zlepšuje. Směje se, sápe se po hračkách, když pase a už objevila ruce, tak je to prdel :slight_smile: No a pokud bysme chtěli doma zkusit mimino č. 2 přirozenou cestou, tak už máme za tři měsíce začít :grinning: hehe. No tak zkusíme, viď :slight_smile:
@martas14 - s tím večírkem to není špatnej napád :slight_smile: vyraž do víru města a zkus se pobavit a odreagovat. Já jsem si šla loni dělat test o dva dny dřív (byla středa), aby mi ten negativní výsledek ve čt potvrdili a v pátek bych mohla jít na mejdan - no už jsem nešla, že jo, ale měla jsem to tak geniálně vymyšlený :grinning: Do KETu budu držet palčáky - v dubnovkách s náma byla holčina, co má kluka z ETu a druhý z loňskýho KETu :slight_smile:
@janice_opice - super fotky, Jani! Moc Ti to sekne! A pak, že holky berou krásu. Prd ho. Já se cejtila nejlíp v těhu...teď jsem samej pupen zase, no hrůza. A těhotná jsem měla pleť jak mimino :slight_smile:
9. kvě 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@brsh super, ze je mala uz tak vyborna a druhy je jasny, ze je cas a trebas to fakt pujde ted jako po.masle coz vetsinou byva :slight_smile:)), kdyz tam ta sance prirozene je.. ja porodim Valcu a mam splneno...do IVF uz nikdy vic bylo jich moc, ale stalo to za to:slight_smile: jinak samozrejma tak dokonalo plet nemam jako na ty fotce mam super makeup a je dobre nasvicena...ale nestezuju si ani normalne..ze zacatku trochu pupinky ted mam spia suchou hodne takze mazu a pohoda..cekam ze po porodu to bude des...po Kubovi to nebylo nic hroznyho.jenze to jsem byla o dost mladsi.ale ja jsem priklad toho, ze babsky odhady nefungujou..mela jsem obe tehotenstvi stejny v poho plet I vlasy...:slight_smile: a bricho taky stejny tvarove...
9. kvě 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky...tak konečně trochu času na MK...Mám se super...odjíždíme až ve středu ráno.Dnes jsem náhodou sehnala tašku na kočárek jen za 650,- v DM...tak mám radost.... :wink:
9. kvě 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju...moc Ti to sluší..to já mám hlavu,jak balonék. :grinning: Už asi 20kg nahoře..ale prdim na to...dnes mě skoro tchýňk apozvala na větrník a indián.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 čiči...já po neúspšném ET a 2 KET...jsem se hned šla opít...a vyhulila jsem celou krabku.... :grinning: :grinning: :grinning: No samo,že to člověk ořve.....ale vždycky jsem si i něco hezkého koupila na sebe nebo nové náušničky...Jsi naše silná kočička...a budu moc myslet až bude KET..kolik máte zamraženo? Dáte dvě...?Já naposled dala jedno a je v bříšku Samík..posílám pusu,obětí a sílu princezno.... :wink: :wink: :wink:
9. kvě 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 no ahoooj.mooc gratulujem a drzime palce
ted to bude urcite jen dobre.jak pisou holky vic te budou hlídat :wink:
9. kvě 2014 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nazdar tak to je super, že se máš dobře, ona každá změna místa a výlet moc prospěje na vyčištění hlavy:slight_smile:)) tak na sebe hlavně dávej pozor:slight_smile:)
9. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice přesně,úplně jsem ožila a dostala jsem od skoro tchýně šatky...tak až si umyju hlavu a namaluju,tak vám sem hodím foto...ale vypadám už jak před porodem...Tak jdu zase do města...zatím pa pa a hezký den
9. kvě 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je jasný jak říkám změna prostředí fakt pomáhá na vyčištění hlavky :slight_smile:)))) tak si to užívej:slight_smile:
9. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl děkuji broučine za podporu, ano máme zamrazeny dvě spolu, takže je dáme určo obě pokud to zvládnou :wink: doufám moc, že si nás teď ten ket už najde...a ty si zlato uživej Frenu a rodinky :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no výborný toto je přesně to co chci teď slyšet jedno dítě z et a druhé z ket :grinning: :grinning: :grinning: takové příklady prostě táhnou je napodobit :wink: děkuji holky naše dvě pěkné a za měsíc vás tu čekám na další držení....
Popusinkuj princeznicku od nás
9. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám dneska nohy jak konve to je děs
9. kvě 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek