• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@brsh no holka, rozmnožování ven radši při jednom, ono ty dvě za sebou jsou fajn, už máš stejně byt zbordelenej a všechny nástrahy odklizený, tak rovnou to necháš i pro druhý a nakonec za tak tři roky pozveš deratizátora a máš to......tak hlavně že je malá dobrá a dělá ti radost...jsou to sluníčka, užívej dokud je takhle malá, strašně to uteče...
@beryltm díky moc, člověk musí bojovat, jinak to nejde...všechny to tu známe...tak zas měsíce naděje a hrůzy, ale s vidinou toho nejhezčího závěru :grinning: :grinning: tobě se taky vše nakonec zlepšuje, tak i já věřím, že to dáme...
@muddledgirl no nakonec se to u tebe taky všechno vydařilo, tak to jsem zvědavá na fotečku, všechny holky už jsem tu viděla, jen tebe asi ne...jo nákupy jsou potřeba na udělání si nějaký radůstky...mám tak DM ráda...
9. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau Jani, ten Pidísek na nás asi zapomněl...no tak až to nějak domluvíte, písni mi na FCB, já budu teď mimo koníka , blbě se mi načítá v mobilu/ teda lépe řečeno na něj nevidím/ tak abych věděla...díky a fakt už zvolni, ať je Valča dobře dopečená...
9. kvě 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele jestli se to chce treba v nedeli po o na kavicku jsem svolna :slight_smile:
9. kvě 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau hollky co děláte??? já dneska celej den vařila tak snad to jídlo vydrží až do pondělí:slight_smile:))
10. kvě 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, já dopoledne něco poklidila. Pak koukala na webu na tenis a v telce na hokej.
A od 16h jsme tu měli kamarády tak jsme kecali venku. Byla to spíš nečekaná návštěva, ale bylo to fajn. Jen ke konci jsem začala být docela už unavená. Jsem nějak zvyklá dost přes den ležet ...to sezení mi moc dobře nedělá.
dneska oběd dělala tchýně, ale co budeme jíst zítra ještě nevím.
10. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata, já nějak furt nevím jakou postýlku :angry: jestli vyndavací příčky nabo stahovací bok :frowning2:
co máte vy nebo se chystáte kupovat. Případně zkušenosti. děkuji ..... :slight_smile:
11. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb brouku my mame vyndavaci pricky...ale proto, ze byla v akci..pak si tam to ditko az bude vetsi muze lezt samo...stahovaci bok.je asi lepsi pro tvoje pohodli...ja nemela postylku ani s jednim jen polohovaci a taky jsmw to zvladli ;) ted mame ty pricky ... :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:
Já zrovna snídám, dneska jsem si teda fakt přispala, moji kluci už jsou někde venku, je tady božský klid :grinning:

@kamisb My měli obyč, malej tam stejně nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od začátku jsem s ním spala v pokojíčku ve velké posteli, v roce jsme tam přišroubovali ochranný rám a spal už tam sám. V té době jsem si říkala, že bych uvítala postýlku se stahovacím bokem :slight_smile: Přes den spinkával v košíku, který jsem si posunovala kam jsem potřebovala a když bylo třeba, tak jsme měli ještě cestovní postýku, tam je takový ten otvor, kde může mrňous vylézt.
Teď budu kupovat s vyndavacíma příčkama, protože se mi líbí jedna designově a buď to bude stačit nebo s malou budu zase v pokojíčku :grinning:
Jo a nevím holky jestli jste kupovaly, ale mě hodně pomohlo nosítko (mám od Chicca), když jsem potřebovala trošku pouklízet nebo si připravit oběd, tak to bylo bezva :slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi ahoj koci tak co jak to s vama vypada???? jinak nositka jsem zdedila 2...takze mam ..ja ho mela I u syna pac jak jsem s nim.byla sama tak.jsem ho tahala vsude s sebou a ne vsude to slo s kocarem :slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to říkám, že je to super věc, tak jsem ráda, že jsi mi to potvrdila :slight_smile:
My teď čekáme a koncem května mám nástup do Podolí na tu redukci, ale ještě nevím přesný termín. Možná mi řeknou už v pátek, to mám kontrolní utz , ať víme jak se daří Elence :slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi budu na vas holky moc myslet a drzet pesti..urco to vse bude OK.a Elenka (moc hezke jmeno) ti bude delat vwlikou radost...ja jdu v patek tsky na UTZ na vazeni a mereni a naposledy ke svemu doktorovi pak uz na dalsi poradnu do porodnice :slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky díky :dizzy_face: Věřím, že to zvládnem, nic jiného si nepřipouštím, na hrůzné scénaře je vždycky času dost.
A kde že to máš rodit? To jsem nějak nezaregistrovala myslím :slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lussi budu rodit v Motole....:slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak tam to znám, byla jsem tam 2x za kámoškou :slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi ja tam.nechtela rodit po tom.prvnim.masakru ale dost se to tam zmenilo a bude me rodit konkretni doktor tak jsem v klidu :slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jak sis ho domluvila?Musela jsi pustit nějakou tu korunu nebo jak to teď vůbec chodí, když tam chceš mít konkrétního doktora?
11. kvě 2014 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - já jsem taky zdědila nějaký jakoby látkový nosítko, ale tady ho mkoc neužiju ve městě to je asi jiný ...a v kuchyni na vaření doufám bude stačit lehátko ....případně ten košík na kolečkách ...kdysi mi ho nabízela teta manžela, tak snad ho z tý půdy ještě nevyhodili.
Budeme si jí muset zavolat.

Elenka je moc hezký jméno.
11. kvě 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @lussi - já jsem teď někde viděla na netu postýlku co měla myslím stahovací bok a pak se dala ta část úplně sundat a byla u toho taková nízká zábrana na půlku postýlky, tak jsem si říkala, že to by asi taky nemuselo být úplně špatný...jen jsem nějaká furt nerozhodná :angry:
11. kvě 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi no nejaka koruna to je to jo ale je to domluvene pres znamost takze jen tak bez znamosti moc nevim..ale urco budu po tom prvnim porodu klidnejsi takze ty prachy za klid a pohodu fakt stoji...
11. kvě 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele zase nejak moc drahou asi nema smysl..ty deti z toho desne rychle vyrostou a pak chteji spat v normalni posteli jako "velci" takze pak spis investovat do poradny postele-muj nazor :slight_smile: jinak fakt se to da v klidu zvladnout s uplne obycejnou zalezi spis na tobe :slight_smile:
11. kvě 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb pošli odkaz na tu postýlku jeslti ji ještě najdeš, nevím přesně co myslíš :slight_smile: Ale jinak souhlasím s Janičkou, moc drahou bych taky nebrala je to zbytečný.
11. kvě 2014 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ona byla kolem 2500-3000 to mi zas tak moc nepřišlo. Ale ještě uvidím, já spíš počítám, že bych pak ještě chtěla jedno, tak aby vydržela na dvě děti :sunglasses:
no jeslti ji pak ještě objevím pošlu odkaz.
Ale prostě se odstraní ta část co se dá stahovat a na půlku hrany spodní se pa dá zábrana aby prcek ve spaní nespadl a je tam kousek místa aby si mohl sám vylést ven.
11. kvě 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ähoj kočí....jo jo,to pomáhá....te'd jsem spráskala několik kousků bábovky medový...m'nam...kafíčko dopiju a půjdu si na chvíi odpočinout...nestíhám moc přes den spát a pak jsem nevrlá :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 děkuju kočičko....kdy budeš mít prdelky u sebe? :wink:
11. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo jo kočinko...vydařilo....a bála jsem se fest ....moc myslím,a'ť už to štěstíčko si vás najde...věřím že jo a že bude vše o.k. :wink:
11. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám asi 50 let starou postýlku a myslím,že není ani stahovací bok ani vyndavací příčky :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl co ty satky?:slight_smile:))
11. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jestli planujes jeste jedno tak to pak jooo :slight_smile:)))
11. kvě 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj čiči..já ještě nemám foto.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale jinak přítel mě vyfotil v prádle a už vypadám,jak před porodem..no sranda... :grinning:
11. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek