• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@kamisb ja byla ted v Malvikovi vyzvednout sitku na kocarek a drzak na piti a tam to maj teda nekrestansky drahy ta sitka byla ok ale ty postylky a kocarky a tak to je masakr
11. kvě 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo no mne ted taky prijde, ze mi ten pupek roste snad pres noc..nahore 8 kg
11. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl zatim.se mi potvruje, ze u druhyho byva bricho vetsi..a pritom je Valca mensi no...Mne to shora tak neprijde, ze mam tak velky bricho, ale, kdyz kouknu z boku tak to je mazec :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj malvik je dost drahej ...to už jsem taky zjistila.
No ráda, bych ještě jedno děcko pak, ale jak to půjde to netuším. Ale min. máme jedno mrazáčka a vyčerpaný jen 2 pokusy na IVF, tak se to za rok a půl až dva asi ještě zkusí.
Doktor mi říkal, že po roce po porodu se můžeme pak klidně zase snažit.
11. kvě 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě taky, už v 25tt jsem měla břicho jak tenkrát v tom 33tt
11. kvě 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to jo tak mrazacek a nevyplytvany pokusy a treba to pujde pak I samo :slight_smile:)) ja nechci IVF uz do konce zivota videt :slight_smile:))) 8 mi jich stacilo.....s tim brichem to je sranda teda :slight_smile:))) ja ted prave koukala na fotky s prvnim.pupkem :grinning:
11. kvě 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ta vypada dobre a je I za slusnou cenu ;)
11. kvě 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já ten pupuk poznala podle těch džínsů ...tenkrát jsem si jedny koupila a už před 2 měsíci jsem si musela kupovat nový. A lacláče co mi byly velký celou dobu tak teď mám zapnutý na poslední knoflík. Už by to chtělo teplo a nedeštivo abych vytáhla 3/4 plátěný a sukni :slight_smile:

jj taky se mi líbí, hlavně že není úplně obyčejná, se mi líbí když má v tom čele jednu tu část širší a něco tam vyrytý. I když zatím ještě úplně nevím jestli jí dám až ke zdi nebo lehce od ...takýe to třeba ani nemusí být vidět :sunglasses:
ale ještě zkusím najít tu s tou zábranou ...a porovnat je.
11. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to ja uz nic z tech veci nemam.no ale pupek mam teda obri :slight_smile:)) urco vyberes spravne..ja splacla Misarezy a jdu se natahnout a pak pripravit fotky na vyvolani a koukat na hokej :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dneska je hokej až od 19:45 :wink:
taky pak budu koukat ..jsem na nás se švédy docela zvědavá.
Mě dneska zbývá umýt nádobí od oběda a měla bych fakt už vytřít ...nějak jsem se na to tenhle týden naflákla.
Jo a manžílek dneska konečně vyluxoval :wink: tak bych měla utřít aspon prach. Tak jsem zvědavá co z toho nakonec vubec udělám. Ted se válím na gauči a brouzdám po netu. :sunglasses:
11. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle je ta s tou sundavací bočnicí ...je tam víc obrázků...
http://www.detskyraj.cz/postylky-a-doplnky/scarlett-kamila-prirodni-stahovaci-bok
...hihi a dokonce se jmenuje jako já :grinning: :grinning:
11. kvě 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb my uklizeli s Kubou v patek tak.dobry ja si ducla ted jdu pustit NOVOU :grinning: pracku a nahazet nadobi do mycky a zehlit a delat ty fotky hlavne :slight_smile:
11. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já zatím jen umyla nádobí a snědla miňonky :sunglasses:
ale vytřít musím no, už to fakt vypadá hrozně.
Mamka teď volala, že už koupila nový záclony do ložnice a obýváku. Tak ještě musí koupit nějakou do pokojíku, prý taky něco vybraly, ale bylo to kazový tak bude muset vybrat jinou. Jsem ráda, že mi s tímhle pomůže a pak je doma ušije. Ty co tu máme jsou samá díra po posledním vyprání :frowning2: tak se z nich udělá síť na kočárek :slight_smile:
11. kvě 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a jak pere nová pračka?
taky mám na ploše na poči fotky na vyvolání, ale ještě jsem se tí nezvládla prokousat jsou od loňskýho jara do října. Od tý doby jsme nějak moc nefotili, taky jsme vlasně nikde nebyli.
11. kvě 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no pračka je super jsem spokojená hlavně je to 7 kg tak to koresponduje se sučšičkou :slight_smile:)). No já právě mám fotky jen v elektronický podobě tak jse si řekla, že u vietnamců nakoupím alba a nechám fotky udělat ..vloni jsme byli v Amsterdamu, Paříži+disneylandu, Londýně, Mexicu a na Krétě a vůbec hodně fotíme i na chajde tak at jsou ...rozmýšlele jsem se mezi fotkama a fotoknihou a rozhodla se pro fotky:slight_smile:)) postupně je nechám přidělat..
11. kvě 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já fotky taky dělám jen jednou za rok, je jich pak většinou kolem 400 ks.
Někdy je boj vybrat ty nej ...ale taky bych to asi měla stihnout než se prcek narodí.
Asi pak v mezi pauze mezi žehlením :wink:
11. kvě 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, zdravím po rekreaci na Mácháči, bylo fajn, jen jsem neměla s sebou test, tak jsem hned doma letěla a zatím tam narostly pěkný dálnice, tak držte pěsti...
Jinak k tématu - my děláme každý rok/ tedy zatím 2 X fotoknihu a je to fajn, neb pokud jsem dala dělat fotky, zase jsem se nedonutila je poskládat do alba... :grinning: :grinning:
@janice_opice
@kamisb vy jste tak činorodý, já bych furt spala...
11. kvě 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - jen ať sílí dálnice :wink:

no činorodý ...já teda ne ...to je vše jen trošku, a hlavně jak se tady stěhují věci nahoru tak je bordel. Teď už mám i vytřeno, ale musela jsem se teda hodně přemlouvat. Tak ještě ten prach, ale ten myslím do zítřka neuteče :sunglasses:
Já fotky když manžel přinese tu hroznou hromadu hned setřídím podle poče jak to šlo za sebou a do týdne to mám i v albech. Kdybych to nechala dýl tak se to válí někde na hromadě. Ale mě pak to řazení baví, horší je to vybírání to vždycky hrozně odkládám. Naposledy máme fotky v albu z loňskýho března z Davosu.
11. kvě 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jenom z Mexica jich mám 350 vybraných..víc to neokleštím....tak postupně...musim s tim začít sice je mám na rajceti, v počítači, na fb, na externim disku a v pc,ale bojim se, že o ně přijdu tak do toho:slight_smile:))
@jaka17 dálnice máš tentokrát jistý to je jasná zpráva, budeš píchat fraxík a budou tě hlídat!!!!

jinak já to do alb poskládám toho se nebojím to mě i bude asi bavit --se bojim ta fotokniha -máme dvě a prostě ty fotky jsou tak nějak lepší i pro pozdější nascanování ..jsem si řekla a vyjdou i levněji v tom množství:slight_smile: ,který ted budu vytvářet:slight_smile:
11. kvě 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nakonec tech vybranych fotek z Mexica je 440 jsem jeste zapomnela na jeden soubor....pekny :grinning: z 1700 fotek
11. kvě 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - pěkný no :wink:
11. kvě 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ono fakt vic redukovat to nejde ..projeli jsme 9 statu a pochybuju, ze se tam jeste nekdy budemw moc podivat...ale stalo to za to :slight_smile:)) nejkrasnejsi asi poznavacka co jsem.zaxila
11. kvě 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je jasný, že se tohle moc redukovat nedá. Taky máme s dovči když se cestuje z místa na místo hodně fotek. To je asi normální.
11. kvě 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb zatim se mi libi jak hrajeme :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale jo zatím to vypadá dobře, jen kdyby se vždycky netrefili i ti švédi no :unamused:
11. kvě 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já si ji užívám :slight_smile: děkuju moc. Zkusíme zasejt, dokud to půjde a snad to klapne :slight_smile: teď Ti moc držím palce, ať už máš první trimestr za sebou a je klid :slight_smile:
@janice_opice - no já bych na tom s tou pletí taky nebyla tak bídně, kdybych si dokázala odepřít ty tuny čokolády, že.......jenže, když doma neni nic k obědu a je tu jen Milka, tak to víš, že jí sežeru.... :grinning: :grinning: jdu do tý spižírny třeba desetkrát a žeru to po kostičkách, až tam neni nic, že jo :grinning:
@martas14 - no aspoň jsem Tě pobavila :slight_smile: malá děkuje za pusinky a posílá jednu uslintanou a ublinděnou zpět :grinning:

Jinak holky, Lůca má pravdu s tím nosítkem....přežila jsem 6N jen díky němu. Malá POUZE v něm spala, takže jsem si mohla vyčistit zuby dřív jak v poledne a dokonce jsem i snídala a uklízela a hlavně se z ní neposrala, jak furt řvala :grinning: v něm totiž spinkala, takže paráda :slight_smile: taky doporučuju :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ale ne peknej h9kej fakt jsme lepsi nez Svedi a myslim, ze jsme je I dost rozhodili psychicky teda
11. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh :slight_smile:))))))) najez se taky nekdy ;) jinak a tim nositkem.mam dobrou zkusenost od Kubajse takze mam dve a to byl.zlaty mimco..a fakt jen, ze jsem ho tahala vsude s sebou a buhvi co ted budeme mit za rvouna :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ále, simtě. Valča bude dobrá :slight_smile: Já ho vytáhnu třeba jednou za tejden - např když už jsme byli venku dvakrát s kočárkem a Leftym a nechci jí tam zase cpát (nebaví jí v něm být vzhůru), tak jde do nosítka a s mámou nakoupit nebo na poštu atd :slight_smile: takže teď ho moc nevyužívám, ale je to příjemná záchrana, když je zle :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek