• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - moc pěkný fotečky. My půjdeme nějak přští týden, ale jen do ateliéru tak jsem na to zvědavá jaký to bude.
12. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele i já,která nevyhledávám čočku tak díky Lucince - fotografce jsem si fakt to odpoledne užila a přišlo mi to naprosto v pohodě a jsem strašně štastná, že máme takovou památku :wink:
12. kvě 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jsem si v sobotu zase fotila bříško a řeknu Ti, že mi přijde že za ten měsíc už teda víc nevyrostlo. A prcek asi dost sedí dole ...teda sedí ....stojí na hlavičce :grinning:
Někdy si musím jít lehnout jak mě to břicho dole příšerně tlačí jako by chtěl snad už ven :unamused: ..ale natáhnu se a ono to přejde, ale někdy to fakt táhne příšerně. Je napnutý a tlačí jak blázen ...
12. kvě 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Hele dneska mám zrovna celej den to samé...skáče na čípku--teda asi péruje hlavičkou a na močáku a dokonce jsem si ten pupek musela normálně podpírat a nést..byli jsme na návstěvě u mé máti... a fakt taky mám někdy pocit, že jí snad vyčůrám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já to mám hodně když sedím nebo když stojím na jednom místě.
Za chůze ani ne, ale to mám zase pocit, že mi praskne břicho, nemyslím si, že by tvrdlo, ale spíš mám pocit, že jsem hrozně moc nafouklá. Ale zase nevím co je tvrdnutí břicha, tak nevím jestli to třeba není ono, ale zase to mám celou dobu když jdu dál ...povolí to až když si sednu.
12. kvě 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc jdu spinkat. Zítra jedu do Prahy vrátit pracovní počítač a odpoledne na kontrolu na hematologii.
Tak budu případně až někdy večer.
Krásný den, i když by mělo pršet tak si jej hezkej udělejte. :wink:
12. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja to mam uplne stejne....bricho mi netvrdnee ani netvrdlo u Kuby....mam to same fakt to tvrdnuti bychom urco poznaly :slight_smile: tak se hezky vyspi a zitra to zmakni co nejlepe a v klidku :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dobré ráno, tak jsem se zase nevyspala a asi to bude horší a horší co? :unamused:
na wc v kolem půl 2 pak kolem půl 4 a pak vždycky min. 45 převalování než usnu a to ještě dneska manžílek chrápal i na boku. Fakt krásná noc ....asi už trénuji na to noční vstávání či co.
jakej je to pocit, když pálí žáha? jde to něčemu přirovnat? já nevím jestli se mi tohle děje v noci nebo je to blbý dejchání ....ale dost cítím trubici od krku dolů ...jen právě nějak nevím jakou ...jestli dýchací nebo polykací :angry:
13. kvě 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb taky jsem opet spala blbe ..jo spim.hur a hur...paleni zahy poznas..ja to ted mam hlavne kdyz mam jit spat...rika se, ze je to polovicni zvraceni...vraci se ti stavy do krku a strasne to pali fakt hnus....mne zatim pomahaji ty Rennie a dycha se taky blbe tak jako nemuzu popadnout dech....ale to k tomu holt patri :slight_smile:))) ja ted prave dospavala. rano jsem vypravila Kubu a sla si jeste lehnout . manzel ma dnes volno tak tu taky spokojene funel....a to se mi zdal pekne hnusnej zivej sen, ze je s Val spatne ...
13. kvě 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tim palenim zahy co se mi vcera stalo.asi tri hodiny po snidani jsem usnula a ze spani jsem se malem tema zaludecnima stavama udusila a to doslova.cele jsem to vdechla jak jsem se lekla a davila se jak blazen.bylo mi hoodne ouvej.a to mam pod hlavou hodne zvednuto a stejne.
13. kvě 2014 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm no a bude hur mne to nejvic zacalo tak pred 4 dny...ale ted jak uz je velika a ty kopance maj silu a je narvana fakt vsude tak teda ta zaha to je masakr strasnej....jeste mesic a prejde to :grinning:sle rennie mam u postele
13. kvě 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, tak to asi ještě žáha nebude. Asi jen teda špatný dýchání.
Teda dneska jsem zase nějaká unavená, ale koupila jsem v lékárně už borovou vodu, líh na pupík, tamponky na otírání, bepanthen a ještě balík poporodních vložek a byly u nich ještě i jedny ty síťovaný kalhotky.
A železo mi doktorka zvýšila už na 1 denně. Dneska se prcek celej den vrtěl, většinou když chodím tak se nevrtí, ale dneska furt šťouchal nožiškou do žeber, ale jen lehce naštěstí :wink:
13. kvě 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - já měla dneska k večeři šopák a asi už to jíst nebudu je mi nějak těžko :unamused:
a jak se jinak daří?
13. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo to taky jeste musim koupit lih na pupik..a jak jsi dopadla???ja jsem z toho pocasi a tlaku unavena hrozne....vidis vitaminy si musim.vzit :slight_smile:)) a v patek jdeme na kontrolu vid? taky se tesis?
13. kvě 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no ta hematoologie se snad v pohodě, jen na konci odběrů krve stojí aktivovaná fibrinolýza ...jen k tomu mudr nic neříkala a já si toho všimla až doma. Takže netuším co to je ...asi zkusím googla :wink:
jinak jen zvýšená dávka toho železe a další clexan ...
a ty moje vyšší d-dimery ...nějak furt stoupají, ale to je prý v těhu normální.
Bych možná měla jednou zkusit jít na ty odběry fakt na lačno, jak by to vypadalo. Ikdyž posledně jsem je měla kolem půl 11 a snídala jsem kolem půl 8, což je prý skoro jako na lačno. Že prý by před odběrem ideálně mla být pauza po jídle aspoň hodina.
13. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak zvýšený fibrinogen ukazuje na zvýšené riziko vzniku trombozy, ale vyšší d-dimery asi znamenají, že to tělo samo řeší ....tak to jsem na to zvědavá. No snad ví mudr co dělá.
13. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj jdeme v pátek, už aby to bylo. Snad mi ukončí tu neschopenku a bude vše ok, ikdyž někdy mám pocit, jako by se dole něco dělo jak prcek dole tlačí. Ale snad bude vše ok a ještě tam aspon měsíc bude.
13. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb urcite te hlidaj neboj vi o tobe a chodis na kontroly..hele ale ten pocit tlaku na spodek mam taky...si myslim, ze uz je to v tehle tydnech normalni :slight_smile: a I kdyby tak uz budou deti urcite v poho...ja jsem si rikala ze po 34 tt budu klidnejsi az bude mit vyvinuty plice, ale taky bych rada, aby tam zustala do konce toho 38 tt...s tou neschopenkou se mas :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb v patek naposledy ke svymu a pak ty cekacky v porodnici :unamused:
13. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ted jsem našla že v těhu se ke konci hladina pohybuje mezi 4-6 ...a já mám teď 5,3 ....a horší je nižší to může způsobovat krvácení pak při porodu. Tak snad je to ok, i když mám tendenci jí zítra zavolat a zeptat se na to co to znamená...asi pro svůj klid :sunglasses:

mě bude stačit když vydrží do konce 36tt ... pak prý už může ven kdykoliv. Já jsem zvědavá od kdy budu chodit na monitory ...jestli mě už teď v pátek objedná na něj za dalších 14 dní nebo jak, ale to už by asi měl ne? Ted budu 32+4 ...tak 34+4 by asi už mohl být 1.monitor ne?
13. kvě 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ja si to vubec nepamatuju.....ja jsem dneska 34+0 a 34+3 jdu ke svymu a na monitor se tusim chodi od 36 tt ale tak ty uz do porodnice chodis tak to budes mit asi jiny
13. kvě 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no uvidíme, v pátek se dozvíme víc.
13. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasny ja vim, ze budu chodit do poradny v pondeli tak predpokladam, ze pristi pondeli asi ne tak az to dalsi
13. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to já mám zase furt pátky.
no nic jdu spinat. pá a hezčí sny. Hold ten mozek pracuje furt ....ale neboj všechno bude jistě v pořádku.
13. kvě 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja mam dle toho jak si reknu kvuli muzovi aby mohl se mnou, ale pondelky budu mit kvuli tomu, ze to ma poradnu v porodnici doktor, kterej me bude rodit :slight_smile:tak dobrou a spi dobre ;))) jsem chtela napsat odpocivej v pokoji, ale to je blby :grinning:
13. kvě 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to teda ...to ještě nechci :sunglasses:
no ten můj doktor má zase poradnu právě jen v pátek a ještě tak blbě že jen od 8-10h :unamused: takže furt to blbý ranní vstávání. Ale asi pak v červnu občas pojedu ve čtvrtek k mamče, manžel asi se mnou pak na ty monitory nemusí, to zabere docela dost času mi přijde a on toho má v práci teď dost a ještě aby tam pak nebyl každý dopoledne v pátek by bylo blbý.
13. kvě 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no manzelovi taky nebude vychazet kazdej pondelek ted uz...ale taky po nem nechci, aby se mnou sedel 3 hodiny a cekal na poradnu...on ma kratkej-dlouhej tak.mu to bude vychazet obtyden :slight_smile: bychom se mohly jeste treba videt na kaficko a zmrzku?
13. kvě 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to bychom mohly, kor jestli mi zruší tu nemocenskou tak by to šlo :slight_smile:
se příští týden můžeme pak nějak domluvit až budu vědět co a jak ....
13. kvě 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasny uzij si materskou to ja budu mit vychazky az do konce sestinedeli :grinning:
13. kvě 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak Ty máš po Praze, ale všechno kousek...já do Prahy teďmůžu jen když mám doktora jinak to nestáhám.
Jinak jsem volala doktorce a prý to co tam je napsaný, nemám řešit, že to značí ten zvýšený d-dimer co mám a že kdybych ty injekce nepíchala, že to vyskočí ještě víc. A fibrinogen je prý v těhu ke konci nrmálně zvýšený.
Jsem se včera v noci tím nějak zabývala a nemohla o to víc spát ...takže jsem nakonec spala až do půl 10.
Fakt ty noci jsou horší a horší, dneska v noci se malýmu nelíbla žádná poloha v který jsem ležela, furt se vrtěl.
Nevím co to měl zase za manévry včera. Jdu se nasnídat ..snad pak usne.
14. kvě 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek