• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
Ahoj Holky :slight_smile: ani vas nedocitam :slight_smile: jak se dari tehule?
14. kvě 2014 v 10:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no mam to kousek, ale jako vychazky mit urceny I s prckem je otrava..a jak rikas po Praze...ja v ty Praze xustavam nerada..ale vydrzim no co uz...ted zase vecer ze clovek nemuze ani do divadla nebo kina....
tak to je jasny mne by to taky vrtalo v hlave..tak hlavne, ze je vsechno v poradku...
ty noci uz jsou na prd ja rano zase vypravila Kubu a zalezla a vylezla pred chvili..snidam pak trochu poklidim a budu varit a zehlit..
14. kvě 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie nazdareeeek jestli muzu za tehule tady tak jsme v poradku :slight_smile:))))))) co noveho u tebe?????
14. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak ono to 6ti nedělí v Praze je stejně lepší moc nevylejzat. Kdy se chystáš pak na tu chatu? až v srpnu?
14. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no chtěla bych utéct co nejdřív jak to půjde takže když to půjde dřív a budeme OK tak určitě dřív.......Kuba nemá naplánovaný prázdniny a tam aspon bude venku....jede jen na týden na tábor, letos nejede na ty 3 týdny.....výhoda je ta Praha 6, že vylezeš a jsi v zeleni, bydlet někde v paneláku na sídlišti to bych se zbláznila ..tady projdu dvorem a jsem hned v zeleni..v Markétě atd....
14. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak já chodila s Kubou normálně na procházky po týdnu v pohodě.....bydlela jsem na petynce a bylo krásně....akorát jsem se vyhýbala lidem..jak říkám..v tomhle má Praha 6 velikou výhodu .....budu muset na tu socku pak nahlásit, že budu měsíc někde v prdce ...
14. kvě 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a změněná profilovka :slight_smile:
taky asi bude záležet jaký bude počasí co?
14. kvě 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no uvidíme, furt je lepší být i za deště na čerstvym vzduchu a když tam bude teplá voda tak asi neni co řešit....i pro psa a Kubu je to nejelpší varianta :slight_smile: uvidíme všechno to bude dle toho jak na tom budeme ...:slight_smile:
14. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to já asi jen vystrčím kočárek na zahradu a bude to :grinning: teda doufám, že tam vydrží sám :wink:
14. kvě 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no když ho uspíš tak určitě ..to já právě udělám na chatě :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted jsem ještě Kubu objednala na paintballovou otevřenou hru na 1.6. do Benešova tak snad se ještě nerozpadnu :slight_smile:))))
14. kvě 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to víš, že :slight_smile: to ještě budeš mít čas.
14. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no snad nikdy nevíš..přece jen je to druhý a holkám se prý chce....
14. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no nevím, všichni známý co měli holčičky tak přenášeli ...a kluci naopak šli dřív. Ale každá jsme jiná. Já jsem zvědavá co mi v pátek řekne jak to dole vypadá ...
14. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to moje zname co mely jako druhe holky tak rodily driv..ale jak se znam tak Val vyleze 5.7. :slight_smile:))ja jsem taky zvedava na patek....
14. kvě 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jé ja už bych tak nějak chtěla abychom už byli doma ...ale zase na druhou stranu se teď těším na to malování a pak připravování pokojíku.
jo a koberec bude mít tuhle barvu ....http://www.koberce.sk/Koberec-Soma-881/
manžel teď vymýšlí, že by se kus pokoje vymaloval do nějaký barvy jen nějak nevíme do jaký ....prý nějakou meruňkovou (hihi od chlapa to zní zvláštně) nebo nějakou světle červenou ...ale vubec nevím :unamused:
14. kvě 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hustý od chlapa slyšet název barvy meruňková :slight_smile:)) kouknu a pošli odkaz na nábytek kterej tam budete mít nakonec ...já na ty barvy celkem jsem
14. kvě 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a chcete mít jako sytou barvu nebo tak jako nádech?
14. kvě 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ono je nejlepší vzít kus toho koberce..nějaký odřezek a sjet třeba do OBI nebo Hornbachu a srovnat to tam se vzorníkama a vybrat si dle toho.....a já zastávám názor, že je dobrý nedělat všechny 4 stěny stejnou barvou..že je třeba fajn udělat dvě dlouhý barevně a krátký bíle....anebo jelsti tam je nějakej výklenek, nika či sloup a i tak jako kolem okna třeba bíle a pod oknem barevně..trochu si s tim pohrát:slight_smile: víš vo myslím....
14. kvě 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nábytek je masív smrk ....ono obrázek moc neřekne, protože to mají blbě nafocený a mají to světlejší než to ve skutečnosti je.
no spíš jen nádech....ten koberec je dost tmavej tak spíš nějakou světlejší barvu.
ten nábytek je tohle ...ale fakt to o něco v hlavě musíš ztmavit....http://www.montero.cz/detske-pokoje-alpik.aspx
14. kvě 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj uvažujeme o dvou stěnách...ale já bych asi raději než ty prolehlé udělala dvě co spolu sousedí ...protože máme dvě stěny celý a na druhých jsou dveře a okno ...a to je skoro přes celou stěnu.
Takže bych tak vymalovala stěnu za postelí a komodou a číst k těm dveřím ...a zbytek kolem okna, za skříní a postýlkou nechala na bílo. Nad tu postýlku mám ty dve samolepky ...a na jedný je červený autíčko a na druhý pejsek ...tak aby se to s tou barvou netlouklo.
14. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jj jasný to je jasný, že dle dispozic pokoje...no tak to určo chce světlounkou barvu a od té zelenkavé jste nakonec upustili jo? V klučičim pokoji vypadá fakt super
14. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb hele a tam zrovna je pěkná celkem ta barva na tom obrázku taková světlounce hnědobéžová
14. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my pro barvu půjdeme sem do tety ...mají tam i barvy laky ...tak snad něco vybereme asi zítra a o víkendu se vymaluje :grinning:

jo a nevíš čím nejlíp oškrábat starou loupající se barvu z topení? loupe se to jen nahoře, tak bych to chtěla z toho nějak dostat než se to nabarví na bílo. (máme tu ještě to žebrový topení)
14. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když mě se ta zelenkavá k tomu koberci nějak nelíbí ...ale uvidíme co budou mít v nabídce třeba se to přehodnotí.My chtěli původně zelenou v tom nábytku, ale ten polský hodl neprošel.
14. kvě 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já to dělala v tý kuchyni jak jsme předělávali ..normálně jsem to vzala smirklem maj takovej jako na rukojeti a tim to šlo..jinak na to prodávaj i odstranovac,ale to bych asi už nedoporučovala..já to dala dolů smirklem a natřela na bílo..taky máme klasický žebrovaný litinový a já jsem toho zastánce páč udrží nejvíc teplo,...taky se to chystám udělat v ložnici ....
14. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak k tomu koberci asi ne no...., když jste pro něj rozhodnutí
14. kvě 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - myslíš tu barvu na týhle stránce níž vlevo? jo to taky nevypadá špatně.
mě se docela líbí kdyby jsi si otevřela katalog taková do oranžova, ale musela by být asi světlejší ...je na obrázku ještě skolečně s načervenalou kombinací, alw to veliký pdf...to by jsi asi musela otevřít na PC.
14. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nejhorší je, že na každym PC ta barva vypadá jinak nejlíp fakt vybrat tak jak jsem říkala já b´vybírala takhle do té kuchyně a k sedačce do obýváku:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi ten už je zaplanej a zítra jej manžel přiveze ...jsme chtělli nějakej tmavší a vyšší vlas. Já bych brala asi o odstím světlejší, ale nechala jsem to na manžílkovi. Aby měl taky pocit, že něco vybírá :sunglasses:
dostal na výběr dvě barvy a pak se rozhodl
14. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek