• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
autor
@kamisb jako novy
14. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a šlo to tím smirklem dobře ? já z toho mám trochu strach a manžel se mi snaží vysvětlit že to je dobrý .....je línej tohle dělat. Někdy je to s ním těžký taky :angry:
14. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale jo to topení nikdo nenatíral tak 30 let to nejhorší loupavý šlo pěkně..zbytek se překryl barvou..prodávaj ted skvělý barvy krycí v různých odstínech ..fakt vypadá jako nový ..já ještě musim dodělat zbylé pokoje,ale asi až po porodu
14. kvě 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a koukni na tu barvu co máme..tu jsem vybírala k tomu linu právě,aby byla světlejší
14. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj koukala jsem na tu fotku a ta barva se mi líbí ... to je taky béžová či spíš do oranžova ?
14. kvě 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tahle je spíš béžová k tomu linu právě, předtím jsme tam měli takovou do oranžova a to nebylo úplně ono tak jsem ted volila trochu měkčí odstín
14. kvě 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tuhle mame v loznici v kombinaci s drevem a modrou..jeste se musi znova vymalovat ale barva uz zustane
14. kvě 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak děkuji ....uvidíme co se nám bude líbit pak v tom krámu. Asi až pojede zítra s kobercem se sejdeme před tím obchodem a uvidíme. Ono to nějak dopadne :grinning:
ted jsem koukala do letáku penny ...platí od zítřka a mají tam fleecový deky za 100,- barevný, asi tam budu muset někoho vyslat...ty mi nějak ještě furt chybí. Mám asi dvě a za 100,- mi to přijde dobrá cena.
14. kvě 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to je super tak to se tam sjedu kounout díky za tip
14. kvě 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ony jsou teda jednobarevný, ale v nabídce více barev.
14. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to neva sjedu se tam podívat..kdyžtak bych ti je mohla taky koupit kdybys chtěla
14. kvě 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - akce by měla být od 15-28.5. ....synovec tam se mnou prý v sobotu sjede, nebo manžel pak v neděli. Tak asi nemusíš snad budou mít ještě. Ale okoukni je jak vypadají.
případně tam vyšlu tchýni :slight_smile:
ale jsi hodná, jen bych to pak musela "táhnout" z Prahy :grinning: :grinning:
14. kvě 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - zítra budeš mít už jen 40 dní :wink: ....já dneska 54, ale když odečtu těch 7 tak 47 ...je to už nějak blízko a já nic připravený. A to ještě nemám objednanou tu postýlku, ale na obou webech píší dodání do 3 dnů. Tak ještě neplaším, musím počkat na nemocenskou. Snad přijde nejdýl v pondělí.
14. kvě 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo zítra kulatiny 40 :grinning:DDDDD a pak už se to asi poveze..tak já už mám naštěstí všechno krom toho lihu na pupík.....nemocenská přišla před chvílí tak snad ti taky brzo dorazí..... tak,jeslti do 3 dnů tak je to v pohodě..já na ní čekala 3 měsíce:grinning:DDD takže ještě, že jsem jí objednala tak brzo..na ty deky kouknu za 100 je to dobrá cena :slight_smile:
14. kvě 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a kdes to našla v penny? já koukám na jejich web na aktuální leták a tam to nevidim
14. kvě 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - byly ve schránce nějaký dva letáky.
14. kvě 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - leták se jmenuje: Penny ....letní grilování platný od 15. - 28. 5.
14. kvě 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kouknu ještě na weba a když nic tak se zítra kouknu přímo tam:slight_smile:
14. kvě 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj kočinko... :wink:
14. kvě 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsme hezky podědili :grinning:
14. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
40 :sunglasses:
15. kvě 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čus kočko..o spánku mi ani nemluvte s kamibs...dnes vzhůru od půl pátý....spánek 4 hoďky...úžasný..no,tak jsem aspoň trochu poklízela...a přerovnávala.... :grinning: :grinning: :grinning: teď jdu žehlit pidi věci :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cauu no je to s tim spankem.bida ;) a jak jsi se mela ve Frenu?? ja zehlila vcera a uz mi zbyva par kousku :slight_smile:
15. kvě 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děs běs..lepší už to asi nebude,co? Měla jsem se super...ale už jsem ráda,že jsem doma...ve svý postýlce,svý vaně a tak... :grinning: :grinning: :grinning: Taky dneska musim na poštu..něco přišlo..asi z ebay...moskytiera na miminko.. :grinning: :grinning: :grinning: no a tak si sepíšu zbytek věcí co mi chybí a půjdu i do lékárny.....a večír asi do Lidlu..se mi moc nechce..ale nic tu není..snídala jsem rohlík s máslem...ale mě to neuškodí....těch mých 20 kg nahoře je masakr...takže chodit,chodit, chodti..jenže už to moc nejde...momentálně jsem ráda,že sedim..miminko tam nějak divně tlačí na jednom místě..A co máš dnes v plánu?
15. kvě 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj vsude dobre doma nejlip :slight_smile: plati to, ale vyvencit se je treba ;) no pocitej, ze se ted jeste relativne vyspis, az se malej narodi tak vubec :slight_smile:))))) no ja sice tolik nenabrala, ale pupek mam taky poradnej a to chozeni uz zadna slava...Bricho me tahne dolu a Val furt radi tak me nacutava do zaludku a do mocaku tak furt na zachode :grinning: uz ma fakt paru mimino :slight_smile:))).dneska budu asi doma maj mi privezt balicky tak douklizim loznici at je vse nachystane a budu odpocivat...o vikendu asi pojedeme na cerstby vzduch tak at naberu silu..Musim akorat sbalit Kubovi veci a koupit rizky
15. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda....hmm...tak rychle uklízet,utahat a v noci spát.. :grinning: :grinning: :grinning: No...já nevim co tam dělá..že to tak tlačí..to jsem dote´d neznala... :grinning: Mně mímo furt načutává jen kolem pupku a někdy do močáku... :grinning: Máš to za chvilku, hrozně to utíká..
15. kvě 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo už jsou to třeba dvoukilová miminka velká se sílou tak prostě už tlačej no:slight_smile:)) to dáme za pár týdnů je máme u sebe:slight_smile:)))) já jsem zvědavá na zítra na tu posle kontrolu ke svému a měření a vážení,jelsti odpovídáme:slight_smile:)
15. kvě 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočičko, u me nic noveho, jsem objednána do Cube a přemýšlím o darovaných vajickach. Manžel je proti tomu, ze pry nechce díte s cizi ženskou, ale se mnou.....
15. kvě 2014 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak dobrý..já se docela lekla..jak tlačil mimís... :grinning: :grinning: :grinning: Teď žehlim.Źehlim to teda obráceně, vnitřní stranu...tak nevim,jak jsi to žehlila Ty.. :grinning: To jo..už se těším... :wink: Dej vědět co kontrola zítra... :wink:
15. kvě 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie To je asi dobrý nápad darovaná vajíčka...já bych Ti dala..ale už je máme oplodněná.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: No, ach jo..zkus manžela přemluvit...Držím moc pěstičky.. :wink:
15. kvě 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek