• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@pavlina1976 chvalim, jak sis uzila rozlucku :grinning: tak to ma bejt, zadny spatny svedomi:slight_smile: a neboj se nic, kdybys byla tehu, tak tusim ze do 6.tejdne prdolka neprijima nic z tela matky, zivi se ze zlutyho teliska, takze malyho alkoholika mit nebudes:slight_smile: no a ty tvoje priznaky sou naky podezrely!:slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ahoooojjj Pavlíčkuuuuuuuu já nějak vůbec nestíhám a včera jsem neměla navíc vůbec dobrej den, odcházím na neschopenku a poté doufám, že se překlene rovnou na riziko!!!!! jinak odcházím z práce úplně takže ted to tu ještě týden doklepu a to se pak ta svině bude divit - takže včera jsem moc psavá nebyla.
Ty jo to je napínavý jestli jsi těhula nebo nejsi strašně moooc ti držím pěsti,aby to takto vyšlo!!!!!!!
11. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 nezávid taky si užijeme v neděli:slight_smile:))) :grinning:
11. zář 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 je toho ted trochu moc, ale zatím jsme ok - ještě me čeká plodovka takže snad taky bude v pořádku:slight_smile: jinak brisko zatím nic hele: zacatek 4.mesice :
11. zář 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlina1976 ...neee mi to uteklo, ty jsi možná těhu?????ktery den po te?????? Držím paleckyyyyyyy!!!!!!
11. zář 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek sákryš s dvojčatama taková štíhlule jo? hele neboj od 5. to vyjede:D
Hlavně, že jste OK OK a OK :grinning:
11. zář 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Mě tenkrát před prvním IVF taky našli cystu a dali mi tenkrát nějaké léky, aby se lépe ztratila a byla pryč. Tak uvidíš, že taky zmizí a už napořád. To je bezva, takže zase se začne něco dít :wink:
11. zář 2013 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vid :slight_smile: ja se taky divím, kde ti prcci jsou :grinning: :grinning: třeba mají dost mista a zatím se necpou :slight_smile: :slight_smile: jsem koukala ze holky i s jedním mají uz velký bříška a ja nic :grinning: :grinning: a co ty? Jak je? Kdy se chystáš?
11. zář 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek čéče ted to nějak vyvrcholilo v práci a včera byla poslední kapka, takže jsem se rozhodla, že ted týden vydržím, zkusím dodělat to nejdůležitější rozdělané a jdu na neschopenku už od začátku stimulky - poté už jsem to tu psala to bude rovnou přejde na rizikové anebo dojdu k obvodacce a ta mi to protáhne a dám výpověd a budu hledat novou práci. Takže jsem si včera po 6 letech tady vzala dvě igelitky, dala do nich svoje nejvíc osobní věci a odvezla domů...
Jinak se stimulkou bych měla začít kolem 19.9. záleží kdy dorazí mrcha......a přijde mi, že asi dorazí dřív páč už mě třetí den strašně bolí prsa..... takže jak to propukne jdu domů marodit a jsem teda moc zvědavá kdo jim to tady bude dělat.chá..to jsem fakt zvědavá....ale když oni takhel po těch letech ke mně tak debila ze sebe dělat nebudu a hlavně potřebuju být psychicky v pohodě.....
11. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek teeda krásný, žádný bříško :grinning: , to je fajn, to ti závidím :wink: , přibrat moc je taky blbě, pak to nejde dolů, já v pátým měsíci vypadala jak v osmým :grinning: , přibrala jsem 18 kg, do dvou let jsem to měla dole i bez diet, ale to mi bylo 23let, takže teď to je maso s tím hubnutím. Důležité je, že se cítíš výborně. To víš, že vše dopadne výborně!!!!! No já jsem měla minulý měsíc tu laparku, vše vyčistil, žádný srůsty nikde nenašel a hlavně odstranil ložiska endometriozy, tak když tam nebyly nikde srůsty, tak jsme se s gyndařem rozhodli, že :grinning: zkusíme na pár měsíců clostík, tak jsem brala teď první měsíc..... :grinning: Zatím žádné velké zpoždění nemám, 30DC. Mám to hodně pravidelně, dokonce po nepodařeném IVF jsem to dostala na termín a po laparce taky, tak uvidíme, to by byl svatební dar co :grinning:
11. zář 2013 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahoj Janinko, to s tou prací mě to mrzí, je dobře, že půjdeš marodit, nebudeš jim dělat úplnýho blbce! A práci nehledej, nebudeš to potřebovat!!!!! :grinning: Prostě přejdeš rovnou volně na mateřskou víš :wink: . Jak dlouho jsi v té firmě byla? Možná je to dobře, novej začátek a nové šance :wink: . Čeká na tebe něco mnohem lepšího tak z toho nebuď smutná jo! No napínavý to je co? To by bylo tak super Janinko. To by byl svatební dar jak stehno :grinning: . No uvidíme no. A kdy teda začínáš? Dostala jsi ms dřív?
11. zář 2013 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no jsem tu skoro 6 let, ale tady se strašně změnily poměry a jako no to je jedno, hele je to divný, včera jsem byla spíš nasraná, pak chvilku smutná kvůli kolegům a dneska už vim, že to musim udělat a že se mi uleví...Takže jak říkáš novej začátek nová naděje at bud jako mimino anebo nová práce......
Jinak já ted čekám na MS má dorazit 19,lae nevím už mě fakt 3 dny bolí strašně prsa.....tak třeba dorazí o pár dní dřív.....
Moc bych ti ten nejkrásnější svatební dar přála, fakt držím pěsti !!!!!
11. zář 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To je dobrý malýho alkoholika :grinning: , ta příroda to holt dobře zařídila co? Prostě než to žena zjistí, tak se počítá se tím, že se nebude chovat jako těhotná :grinning: :grinning: . To víš, že se myšlenky, že to vyjde nemůžu zbavit :wink: . Ale víš jak to je, :wink: to zklamání je hnusný, to známe tady všechny dobře :unamused: .
11. zář 2013 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj zlato, bylo by to skvělý.....pořád na to musím myslet jak by to bylo super, ale vzadu v hlavě se připravuju na to zklamání :wink: . To známe všechny tohle šrotování co? Mě je právě divný, že mě vůbec nebolí prsa, a to mě vždy před ms bolí....a nebo to ještě přijde.....Janinko, takže už jen čekáš na ms a jdete do toho? To je super, budu držet všechny palce :grinning: . Budeme zas jako žmoulalíny :grinning:
11. zář 2013 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jasně žmoulo, čekám na MS a hurá na to!!!!!! snad budu mít větší úrodu vajec čéče aspon jednou víc a zralá, třeba kdyby náhodou tak by mohl být KET ještě......
11. zář 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Máš recht, je potřeba mít skvělej plán! Bude to dobrý uvidíš! To jaro bylo pro nás většinu nějak nic moc :unamused: . Už se těším jak to hezky všechno vyjde :grinning:
11. zář 2013 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to byl planý poplach, v noci jsem to dostala, tak snad to bude dobré, ale třeba ta cysta mohla být
11. zář 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, to jsem, ale realita je dost děsná proti tomu lehárku v lázních, kávičkách a tanečkách:slight_smile:
11. zář 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, tak to tady pročítám.. a to, to teda uteklo a ty už jdeš do stimulky.. to jsi dobrá. S tou prací to zvaž, pokud nebudeš mít konkrétní nabídku tak bych výpověď dřív nedávala. Teda jestli mohu radit. Moc Ti držím palce, ať to konečně vyjde. Já pořád nějak nevím, uvidím co bude na testech.. nechce se mi do těch imunoglobulínů
11. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sasiííí :grinning: já ještě nevím jak to bude, protože ještě řešíme pořád to moře, dám vědět v pátek nebo v sobotu, ale pokud neodjedu tak přijedu. Ještě mám pozvání od kámošky do Františkovek, je tam o 14 dní dýl, tak jsem nad tím taky přemýšlela... ale s tou se můžu sejít pak tady v Pha.
11. zář 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je provokace to hubený bříško tady:slight_smile:)) :grinning:
11. zář 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin ...nechápu jak je to možný :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí, tak jak je? Kdy půjdeš na testíky? Aby bylo trochu jasněji :wink: . Já čekám ms, tak snad nepřijde mrcha jedna :grinning:
11. zář 2013 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Neodhalí, to je težko takto říct.Sama jsem si o to v Caru řekla, řekli,že v pořádku, to bylo před rokem.A v červnu,když jsem byla na tý endokrinologii, tak paní řikala, že to být nemuselo předtím....Příznaky...špatně se hubne....chvíli vedro, chvíli zima a můžeš být nervóznější než ostatní.Někomu také padají vlasy.....autoimunitní zánět ale může způsobovat další problémy, pokud štítná není léčena.... :unamused:
11. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ahoooooojjj vitej zpet no jooo jdu do stimulky za chvili :wink: s tou praci to mam tak ze jdu do prac neschopnosti a to na dlouho a uz se tam nehodlam vratit.nejde to.uz nemuzu tak snad to vsechno vyjde.
11. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Kočko neprůchodný vejcovody nejsou takový problém, pokud je to jen to.Stačí IVF a je to..... :sunglasses:
11. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl s tou stitnou to znam moc dobre co na to beres?
11. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ono to s tema vejcovodama az tak jednoduchy neni.......ja kuprikladu mela donedavna jenom tenhle problem no a 6 pokusu nic
11. zář 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já netvrdím, že je to jednoduchý,tak jsem to nemyslela, omlouvám se....Ale problémů může být 1000 a člověk o nich ani nemusí vědět :confounded: .....Bohužel se všechny musíme sami pídit....doktoři to za nás většinou neudělají.... :sunglasses:
11. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zatím Letrox půlku, poprvé jdu v pondělí na kontrolu na krev.Můžu se prosím zeptat,jestli se Ti to po
3 měsících dala do normy?Děkuju...
11. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek