• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@pinkywinkie a jdeš k Višně? možná,když mu to rozumě vysvětlí tak to pochopí, že i pro tebe je to důležitý, spousta mých známých otěhotněla z darovaných vajíček..vybírají hodně typově podobné dárkyně a navíc..miminko si odnosíš ty v bříšku, třeba to chce jen čas..uvidíš co ti řeknou a tohle bych řešila s Višnou určitě ne s bahníkovou ...držim palce moc!!
15. kvě 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já jak co dle materiálu....ještě mi tam zbývá pár kousku dožehlit,ale věcí máme jak kdybychom čekali dětí 10 :grinning:
15. kvě 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nemáte některá zkušenost s tesco mobilem nebo sazka mobilem který je výhodnější?
15. kvě 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo holka taky na tom asi budu podobně...se mi ty věci nějak kupí...něco jsem objednala já,něco mi dala kámoška..něco sestřenka..a koncem května dostanu další věci po třech dětech..hihi...sranda to bude.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to nemám kočko..já mám furt t-mobile..
15. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to by chtělo mít nafukovací byt :slight_smile:) to nemá šanci unosit nikdy..na druhou stranu když to člověk podědí tak je lepší mít těch věcí víc..tu si ublinkne..převlíknout..tu pokajdí přes plenku..převlíknout:slight_smile:))
15. kvě 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo teda no...už te´d mám co dělat a vymýšlím hokusy,pokusy.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mně to povídej ...taky se snažím najít místo a místo:grinning:
15. kvě 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: a to nemám předdstavu,kolik toho kdo donese..to bude sranda.. :grinning: :grinning: :grinning: Bereš do porodnice 56 nebo 62 nebo oboje? A bereš dlouhý dupačky? :grinning:
15. kvě 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo beru oboje radši..teda doveze to tam až manžel v den propuštění a dlouhý beru určitě.. za prvý pro tonovorozený miminko je to lepší a za druhý nevim jak bude..takže jsem mu to nachystala všechno..zz tý tašky pak něco vyberu.. hlavně lehkou čepičku
15. kvě 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Holky o spaní mi fakt nemluvte, jsem zase k.o. ....sice jsme šli spát brzo, tak jsem usnula podle mě kolem půl 12, a spala vyjímečně až do 4h, pak na wc a pak jsem asi dvě hodiny čučela do stropu. Ale dneska se povedlo usnout po odchodu manžílka. Ae to je takový spaní na prd, převaluji se a budím :angry: a přitom nemůžu říct, že by se mi zdáli blbosti nebo mě Áda kopal....tak nevím proč nemůžu spát v kuse. Tohle kouskování je k ničemu :frowning2:
15. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb njn to je prostě těma hormonama a velkym břichem a čůráním to je prostě ten konec těhotenství vždycky a to počasí jak se furt mění venku k tomu...hrůza
15. kvě 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já se naštěstí budím jednou někdy 2x, a přes den skoro nechodím.
A zase jsem přestala přibírat, tak snad to prckovi fakt stačí. Ted se tam zase tlačí na všchny možný strany ...asi bude samá noha samá ruka :grinning:
15. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no holka ně se furt hejbe břicho ze strany na stranu to je děs manžel ten už se tomu jenom chechtá...nevim co tam dělá za pozice,ale je to síla teda ......já se nevážila ted nějak asi týden..stoupnu si na to zítra ráno před poradnou:slight_smile:) nějak se mi nechce do toho Penny potřebuju skočit jen k řezníkovi pro maso na řízky k obědu a Kubovi na zítra na večer na odjezd
15. kvě 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak tam nechoď :slight_smile:
mě se moc to břicho nedýbe, jen cítím že se hejbe prcek. ted zase tlačí pod žebrama a dole taky dloube ...
15. kvě 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no asi tam nepůjdu jen pro řízky a pro jehly a nitě cestou zpátky:slight_smile: ještě bych měla vzít kočkolit ale ten je těžkej tak odpo Kuba
15. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted zrovna dumám,jelsti do porodnice potřebuju originál oddacího listu nebo stačí kopie:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jej dávala v uterý ovětit. V Podolí chtějí buď originál nebo ověřenou kopii.
15. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo no vidiš tak já až půjdu na poštu příští týden tak to taky udělám, to bude asi podobný, asi to bude vycházet z nějakýho zákona nebo vyhlášky
15. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo to nevím, ale mají to v instrukcích :slight_smile: ...a k tomu se odevzdává ten papír se jmény ..a chtějí nejpozději 3 týdny před porodem...aspon v tom Podolí.
15. kvě 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo to se asi dozvim v poradně tam dle instrukcí dostanu ten papír....když někdo porodí předčasně tak to taky musí dokládat později tak co
15. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak oni trvdí, že to je jen proto aby se to pak rychlejc vyřídilo a dostal se brzo ten rodný list. Někde to dopředu nechtějí vubec.
Stejně se ty papíry na jméno nemají vyplňovat úplně, prý to jméno, že se může dyštak změnit, ale nemělo by se v tom škrtat. Co jsem tak pochopila. Asi to na další kontrolu už tam odnesu ať na to nemusím myslet.
15. kvě 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já nechám příští týden ověřit ten oddací list a tu dohodu dostanu až v poradně, takže neni spěch....ted jsem koukala na ten military tábor co pojede Kuba a musim se smát..ten dostane do těla :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hihi to klukovi neuškodí :wink: určitě tam bude sranda.
15. kvě 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ale jo halvně teda vojenská výchova což potřebuje jako sůl..ted jsem koukala na ukázky a no chlapeček ..on se tam strašně těší..nechtěl jet letos na tábor kam jezdí každej rok na 3 týdny se skautem ...tak aspon takhle na pár dní sem
15. kvě 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted psala kamarádka...porodila v lednu druhoo holčičku, té první budou v srpnu 3 že zhubla 20 kg..a to ona byla vždycky hubená a přibrala v 23.těhu 14 kg..prý ještě pár kilo a bude podvyživená...má strašně uřvaný holky...tak o ní mám strach
15. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky to tak vidím,tak super děkuji..tak a já dospala noc...to se mnou švihlo a bylo.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já myslím,že nás prcci či příroda už trénuje na příchod prcků :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jééé..Ty se máš,že nepřibíráš...já mám dvě kila nahoře přes týden...tak teď sekám dobrotu... :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to se Ti nedivím, jen s tím asi moc nenaděláš. Max.ji začít vyvářet ...jídlo myslím. Ale pokud holky moc nespí tak ta kila jdou prý rychle dolů no. :unamused:
15. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek