• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl - já nějak vubec nemám hlad a hrozně se nutím abych vubec něco snědla, a když už jím tak jen trochu, asi jak už ta děloha tlačí na žaludek :(
tak si jdu oběd ohřát teda no ....
15. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..co já znám kolem sebe..hodně maminek pak nejí..když furt chová miminko... :frowning2: To mě asi hrozit nebude.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty máš mimi otočené? Jéé..já teď slupla oběd...chléb se sýrek a okurkou..nic tu není...tak uvidím..asi k večeru skořím pro něco do Lidlu...ale nechce se mi teda...teď dožehlit už těch pár oblečků a čekat až další uschnou....Co budeš mít dobrého? Já vůbec nevím,co bych si dala..asi zeleninku se sýrem třeba..nebo nějaký salát no jo..jsem neměla dlouho pořádný salát... :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to bych potřebovala po porodu..hubnout... a hubnout..
15. kvě 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no zase tak dobrá kamarádka to není...a je dospělá a má svou rodinu tak snad se o ní postarají:slight_smile:))já jí doporučila aspon hodně nutridrinků a kalorických tyčinek
15. kvě 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ona má extrémně ale ty holky prostě jak bych to řekla děsné......fakt strašný
15. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb tohle mě pobavilo
15. kvě 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl hubnout jo,ale ona už je fakt kost a kůže..první holka uřvaná do 1,5 roku a ještě paličatá a dělá naschvály a druhá uřvaná taky....přes den nespí vůbec a v noci špatně ....
15. kvě 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jak myslíš přetočené mimi? v tom 31tt byl hlavou dolů. Ale občas mám pocit, že je zase hlavou nahoru, jak dloube na všechny strany tak fakt nevím co je hlava a co zadeček :wink:
přemýšlela jsem že zkusím ten angelsound, tak bych to poznala, ale pak jsem vždycky líná. Uvidím co zítra řekne doktor, on dělá vždycky rychlo ULZ.

máme brambory s mrkví na másle a nějaký maso k tomu. A manžel psal, že si mám nechat místo na dort, že koupil, že vypadaly krásně :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - chudinky děti, plechová kalhotky :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a jinak nutridrinky, já je měla v nemocnici tenkrát a pak po když mě pustili, ale měla jsem pít aai 3 denně, no pěkně se to prodražilo ty 3 týdny. Ale někomu to nesedí a akorád je vyzvrací. Ale mě to asi pomohlo. Šla jsem z nemocnice a měla jsem asi 49kg....ale za dva měsíce zase nějaký 54kg a už bylo líp.
15. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl my jsme od toho 30 tt polohou 1 hlavou dolů i když někdy mipřijde, že dělá polohu stanu a vystrkuje prdku stojí opřen na rukou a nohou a prdku tlačí vzhůru :grinning: :grinning: jako blbost ale někdy si fakt myslim, že chce prorazit břichem ven..ale pod žebrama jsou to kolínka to vím:slight_smile:))) je to sranda
15. kvě 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný..mě by nevadilo být chvíli jako kůže :grinning: :grinning: :grinning: Jsem nikdy neměla sukýnku pod zadeček..né..mě by stačilo 65 kg... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem skromná,že,když mám 97 :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice to vždycky někde za to dávali odměnu, ne? Za takový nesmysly..teď nevím co to bylo Černé ovce???
autor
@kamisb mno to já jen co mě napdalo jí poradit no
@muddledgirl na tom není nic hezkýho a halvně musí být strašně unavená a zesláblá
15. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslim, že jo o :-
15. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já bych 65 brala před porodem ...aby mi někdo zase nenadával.
15. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb otočené jsem psala..holka Ty čteš jako já..ano,myslela jsem,jestli je hlavičkou dolů.... :grinning: Ti co mají miminka hlavou dolů..těm se prý už nic do žaludku nevejde..mě teda jo...a cítím ho furt jen dole..takže si tam asi v klidu sedí.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice podle mě ty lidi ale nejí.....jako zhubnout chápu...ale kámošky když zhubly..když měli míma,tak protože nejedly a chovali je pěkně dlouho...Tak já pochybuju,že nebudu jíst..já mám jídlo ráda... :wink: :wink: :wink:
15. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ¨no to já můžu potvrdit nevim,jelsti to je tím, že je otočená dolů,ale nemůžu pořádně jíst a hned se mi to tlačí zpátky ..ted už mě pálí žáha i přes den nejen před spaním :frowning2:
15. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ony si anorektičky rády stěžují,jak jsou hubené..to mě vždy baví.... :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nevim no ona zase neni ten typ co by se nenajedla....právě psala, že by to chtěla už zastavit,ale ta kila furt letí dolů ...
autor
@muddledgirl ona není ..nedržela žádnou dietu a je normální..prostě jen tim stresem, má to fakt náročný a je nervák trošku
@kamisb hm...to se bojím..že na mně budou řvát o 106....už abych asi jedla jen saláty...asi vypustím chleba už a budu jíst jen knackebrot a rýžový....mám to ráda...tak co....hlavně...ať už to nejde moc nahoru... a budu zas vařit polívky a jíst je bez pečiva...v těhu to jde... :grinning: :grinning: :grinning: A koupím si mrkev
15. kvě 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky bych í to poradila, ale aby si to nejdřív zkusila. Mě chutnali i ty mléčný a to moc lidem prý nejede. A ty ovocný jak jsou sladký tak to jsem si libovala :grinning:
jen bylo blbý, že jsem mezí tím i normálně měla jíst. To už mi tak moc nejelo.
Ráno snídaně, pak kolem 10 nutridrink, pak oběd, pak zase ND, večeře a někdy pak ještě jeden ND. No asi to netrvalo celý 3 týdny, myslím, že asi jeden týden v nemocnici a pak as týden doma.
Ale je pravda, že to asi jen organismus nastartovalo.
15. kvě 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl furt čekám na fotku v šatečkách jaký máš nový..slibotechno :grinning: jsi slíbila, že sem dáš pupík a šatečky a nic :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je asi vyjímka..

nebo aspoň co se týká mého okolí..všechny najely na dietu nebo cvíčo....anebo fakt nejedly...a když člověk se chce najíst,tak se podle mého nají...Kolegyně..cvičí,drží diety a je teda hubená jak lunt....má dvojčátka půlroční..trošku závist...ale ona i v těhu měla jen břicho..nabrala 20,rodila v 36tt na začátku...
15. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi..no jo..provedu..dnes.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ona ne, má to z těch nervů fakt má ty holky náročný hlvně tu první no:// jinak jí ráda, jen má dobrý geny,ale ted to jde asi moc..
15. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice budeš čučet...je obrrrooovvvssskýýý ..Jsem se bála jak mímo ráno hodně tlačilo..abych nezačla rodit... :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no proto :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek