• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice vyřiď,že si to s ní ráda vyměnim.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já mám taky obrovský břicho..už mi to každej i říká..že prej dlouho nic a ted mi roste v noci ..to snad slyšim jak mi roste :grinning: :grinning: :grinning: si říkám, že je fakt větší jak u prvního ......
15. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no já ne teda...to by ti musela půjči Emičku a Anitku a to bys nechtěla:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl @kamisb holky za chvíli jsem zpátky, jdu si oblíct pupek a zakoketovat si k řezníkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
15. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Koukám že jej máme všechny níž.
15. kvě 2014 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Foto je ze soboty 10.5. - takže 31+5
15. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Ty jsi hezky hubená...no..mně přijde,že ho mám furt stejně dole... :grinning: No...Ty jdeš tak jako tak císařem viď..tak u Tebe je to jedno...a u mně se uvidí...
15. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - myslím, že kdyby chtěl jít dřív ven sám, tak by se to asi risklo, ale nevím. Raději jsem se moc nepídila.
Mám to jen v břiše a bocích ...malinko narostla stehna, a trochu prsa, ale vedle břicha to není poznat :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to by byla akutní císař,ne? Myslím... :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak prcek pokud by šel dřív a ještě neměl 3,5kg tak by to mohlo jít přirozeně. Záleží jak hodně se to rozjede a jak rychle. Když už je prcek v porodních cestách tak se snad císař nedělá. Ale co uvidíme až na to dojde :sunglasses:
15. kvě 2014 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no to asi ne...ale tak rychle jde porod málokomu..No...švagrovka říkala,že chodila do nemocnice,když měla kontrakce po 4 minutách..pak se jí to u prvního zastavilo a nebylo to pravidelný...a u 4.dítěte..to skočilo prý ze 4 na 2 minuty a malá byla pak hned venku..mají to asi 20 km do nemocnice...a jeli,když byly 4 minuty... :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb kdy Ti naposledy říkali odhad váhy a kolik to bylo?
15. kvě 2014 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl . no moje mamka dvě ze tří dětí porodila, tak rychle, že se nestihlo skoro nic. A to jí vždycky pár hodin předtím poslali domů, že jako má ještě týden čas.

no v tom 30+4 ....a to bylo 1915g. Myslím, že pak už neměří ne? Mudr má v ordinaci jen takový malý monitor a vždycky jen koukne na srdíčko a to je celý. Ale jak to bude dál nevím.
Posledně jsme končili 33+4 .... dneska jsem 32+3 ....no už bych brala aspon o měsíc víc.
15. kvě 2014 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamarádka při druhý holce raději vyjela když měla kontrakce po 10minutách. Protože u první chtěla vyjet až při 5 minutách, ale jaksi se to přeskočilo a najednou měla stahy po 2 minutách a odtud to je do Podolí 40 minut, takže to měli docela jen tak tak ....prý to ale stihli asi za 25minut, ale jeli v noci.
15. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl mně právě říkaj, že mám pupek vysoko.. já vám ho taky vyfotím :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jen mi sestřička nechtěla říct odhad porodní váhy, že tohle je +/- 300g takže odhady moc nedělají.
15. kvě 2014 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - posledně jak jsi jej fotila, tak mi přišel taky dole ...myslím, pokud to nepletu. :wink:
15. kvě 2014 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl jinak jsem se ted pobavila v lékarně ..byla jsem si tam pro Rennie , líh, borovou vodu a magnesium:slight_smile:)) a říkám, že chci magnesium lactici a lékarnice na mě: jste těhotná??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem na ní koukla a povídám, no jo,ale jenom trošičku :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb mně všichni právě říkaj jak ho mám vysoko oproti kamarádkám 2 co jsou dva týdny za mnou:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak asi neviděla přes pult :grinning: :grinning: :grinning:
ale máš pravdu na těch těhu fotkách ...z ateliéru máš bříško tak nák normálně ne nízko.
15. kvě 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb i když ted je fakt, že už ho mám asi níž než před těmi 3 týdny
15. kvě 2014 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no mám ho celkem normoš vysoko zatím mi nekleslo,a le já to tak měla i u Kubíka... a je fakt jedno v ateliéru mi opravdu s pupkem nehýbou :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb to nešlo nevidět :grinning: :grinning: ta druhás e právě smála :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb hm...no..mně normálně taky neměří mimo..jen jednou jsem si řekla...před-předminule...taky má mrňavej utz..na kterým je h....vidět..tak si ani neberu fotky.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. kvě 2014 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb aha..no tak uvidíš no.. :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice prosim Tě..kdy se dává líh a kdy borová voda..děkuji.... :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Lékárnice jedla vtipnou kaši koukám..já konečně dožehlila...jupppí.... :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb no oni ty dohady málokdy dopadnou totiž ... mimina se měří jen v tom 30 tt a pak nějak asi za měsíc..teda my budemem zítra měřit a pak nevim pak už se asi jen kontrolujou,ale pokaždý se teda neměří ..
15. kvě 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb my se včera vsázeli kolik bude Valča mít zítra :slight_smile: všichni tři jsme dali nějakej tip a kdo vyhraje dostane kindervajíčko
15. kvě 2014 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek