• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@muddledgirl líh je na ošetření pupíku a borová voda na očíčka
15. kvě 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný..já bych ale nejradši jo...v Sanusu to nikdy problém nebyl...a doktorka moje se vždy tváří...že na to radši prdim.....se furt ptát....ale jasný,že mě to zajímá.... :grinning: :grinning: :grinning: Ráda bych už věděla..jak prckek půjde ven...pokud normálně..potřebuju se na to psychicky připravit....hi hi...
15. kvě 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj..já vím,že málokdy vyjdou ty odhady...aha..já používala borovou vodu na své bříško po piercingu... :grinning: :grinning: :grinning: Australanka mě poslala seznam kosmetiky pro mímo...a má tam psaný dvě věci na pupík...a nechápu co tím myslí.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a co ti zatim řekla jak to vypadá ? nic? zatím na přirozenej porod? na to se stejně nedá připravit...prostě porodíš a basta:slight_smile:)))) můžeš se naučit dýchat a tak ..ale neboj dáš to! :wink:
15. kvě 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si myslím, že oba způsoby nejsou nic moc.
já se bojím i císaře, jak jsem byla v narkoze celkový tak nevím jaký to bude teď.
15. kvě 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já si tipla, že zítra bude mít tak 2150 kg, manžel 1910 kg a Kuba rovný 2 kg a kdo bude nejblíž vyhrál :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@muddledgirl Holoky nebojte se!!!! Porod je jediná bolest na světě, která má smysl!!! věřte mi...i přes tu hrůzu co jsem zažila Vám to říkám!!!! a těším se dokonce na porod ... :wink:
15. kvě 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já vím, jen mám z toho trochu strach no, ale už se těším až to bude no. Jen mě mrzí, že těch první 24h mi jej budou nosit jen na kojení ....pokud se to rozjede, po tom císaři to není úplně jistý. A na nadstandart jako fakt nechci, nejlevnější je asi za 800,- ..ale většinou je volný jen za 2500,-
15. kvě 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice malej je furt koncem pánevním..jen říkala,že když bude vypadat větší a bude stále tak,tak že bude asi císař...no ...to mi toho řekla hi hi.. :grinning: :grinning: :grinning: No...ta narkoza no..taky nemusim....když jsem viděla vždy ten tlak šíleně vysokej po ní a to moje brečení v narkoze.... :frowning2: No,já se za chvíli taky začnu těšit..protože ty kila, záda...žáha...už toho mám plný kecky.. :grinning: :grinning: :grinning: a proto totál generální úklid...porovnat vše ve sskříňkách..ať mi to uteče..dočít co stihnu, zahrát si diablo a za chvíli tu bude porod... :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to chápu no po tom císaři je to složitejší :/// a nadstandard chápu taky jsem o něm přemýšlela a stojí 2000/den tak to přežiju bez
15. kvě 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no myslím, že budeš nejblíž ty ..v tom 31tt měla Valinka 1500g viď ...a říkají asi 200g za týden...+/- samo. Takže kldině může mít i 2300g.
@kamisb já nechci nadstandart...páč doufám,že tam potkám třeba nějakou fajn maminu....hlavně ne ciginy prosím....nebo když už tak nějakou voňavou... :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@muddledgirl tak zatim je tabulkovej tak dobrý tak uvidíš, byla by škoda zbytečně rodit císařem a na otočení má čas tuším do 36 tt
15. kvě 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb tak u nás tak drahej nadstandart není...ale přijdou mi to vyhozený peníze no..jediná výhoda,že člověk může mít návštěvy tam...-
autor
@kamisb no 30+0 měla 1550 zítra budu 34+3 tak já si říkám, že méně je více někdy.-D
@janice_opice - tak kydybych ttam byla 3 noci, tak se to ješě dá, ale ten císař bývá nejdřív 5 den domů a nastupuje se den dopředu...tak to máš 5nocí min. a to je už dost. Kromě jedný kamarádky byly holky rádi, že jsou i omezený návštěvy, že se nemusí furt na někoho nějak tvářít když jsou k.o. :wink:
15. kvě 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmmm....já už se i psychicky připravuju...na tlačení...ale prostě jsem člověk,kterej je rád na vše připravenej, pokud to jde..... :grinning: a vůbec nevím co čekat....
15. kvě 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo to chápu opravdu....
15. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to víš, že mín je lepší, ale jen si tak říkala, že to může být i víc no než tipujete.
Ale uvidíš no. Já jsem zvědavá jak vypadá dole čípek, když do něj občas tak dloube.
Dopoledne dole chvíli škytal, ale přišlo mi že se škytání pomalu sunulo až k pupiku ....a ted jsem měla asi patičky pod žebrem :slight_smile: na hlavičku to bylo malý a bublalo to :grinning:
15. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no pro tebe byl byl fajn ten předporodní kurz
15. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však já chci jít..ale mně řekli,že mám jít až v červnu...a bůhví,jestli nás tam budou učit dýchat,když je jen na dvě hodiny....
15. kvě 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: no já přesně poznám kolínka když hejbe prdkou a patičky..škoda, že není dovnitř vidět, čuměla bych tam furt co to tam jako provádí:grinning:
no zítra uvidíme, stejně je to všechno jen odhad ta váha :slight_smile:
15. kvě 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb bublalo to...já se počůrám..
15. kvě 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...škoda,že tam není vidět....třeba po takovým vanilkovým koblížku,co tam Sam dělá.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak pozor :slight_smile:
no na břišku se dělají pak bouličky, jak když se dělají bubliny na hladině kde je lehce sopečná aktivita ...tak mi to prostě přijde no :slight_smile:

@janice_opice - mě furt boulí na břiše jen záda a nebo někdy i zadeček :wink:
15. kvě 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý no... :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb sopečná aktivita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl holky já už se tak těším na zítra!! nejdřív mi přišly 4 týdny dlouho a ted už mi přijdou dlouho i ty 2 týdny asi tim pupkem velikym a potížema.-D
15. kvě 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi tam prdí :slight_smile:
15. kvě 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak tojeslti ty obří boule jsou prdy tak to teda nevim co ta Valča jí páč to až se narodí tak bude lítat u stropu :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek