• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@janice_opice - to mi povídej, nějak se ty 2 týdny hrozně vlečou. Jsem zvědavá za jak dlouho mě objedná teď, ale asi taky ještě za 14 dní počítám a pak už asi po týdnu. To bude mazec...jak se to bude blížit.
15. kvě 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já právě myslim, že půjdu do poradny asi až to pondělí toho 26.5. no uvidíme co zítra jdu tam až na 10.20
15. kvě 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, to asi nejsou ....ale napadlo mě to když jsem viděla od Tebe jen tu sopečnou činnost :grinning: :grinning: :grinning:
ale když okopává pod těmi žebry tak je srandovní no.
15. kvě 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..to je fakt....mně už taky přijdou dlouhý dva týdny...pozor...přijdou kuřátka..jdu do Lidlu..pro nějakou králičí stravu... :grinning:
15. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já zase na 8 ráno. nesmím zapomenou ukončit tu neschopenku ...jinak budu muset jet příští týden znovu.
15. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak si to napiš hlavně:slight_smile:
15. kvě 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
blba fotka ..ted to triko vynikne ;)((
15. kvě 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
prosim vás ten bordel..to mám rozuklízený ..třídim a páruju :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - příště bez blesku moc toho vidět teda není. :wink:
15. kvě 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja chtela to triko hlavne ;)
15. kvě 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to pak jo :slight_smile: jsem si jeden čas vybírala a nějak nevybrala nakonec se mi nic nelíbilo.
15. kvě 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já je dostala k Vánocům a jsem ráda:slight_smile:
15. kvě 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavně odstavec co se děje s Vámi tak ten je fakt pravdivej
http://www.babyweb.cz/35-tyden-tehotenstvi-vyvoj-plodu-tehotenske-zmeny
15. kvě 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice super tričko, taky takový chci:slight_smile:
15. kvě 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice co je to tam za nápis?
15. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak.zitra same dobre zpravy preju :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj kočinko..tak ćo Ty? Jak jsi na tom?
15. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji a Tobě taky ...jdu se poprat ještě s bobinou a pak spát ...musím zítra v 6:40 ...blééé

holky krásnou dobrou noc
15. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ja se s bobinou uz prala a nejde to teda uplne taknjaknbych chtela
.muz usnul tak snad rano..ja dnedka vstavala v 5 a rsno zase klasivky s Kubou v 7 ;) tsk dobrou
15. kvě 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky.. :grinning:
16. kvě 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Dobre ranko teda me dneska boli zaludek.jako prase jak ho mam stlacenej..bleeee to je jakoby me chytil.zlucnik
16. kvě 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíš fuj..tak mě je vyjímečně hodně dobře celkově....chudáčku,tak ať Tě to přejde..já jdu vařit kávu..
16. kvě 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo tak presne jsem zjistila co se deje....sedla jsem si na balon ze pomazlim kocoura a najednou takovy bubliny a kopani presne v miste kde me ten zaludwk boli ;))) jo a jestli te to potesi tak uz mam 10 kg nahore a to jim fakt malo...2 dny jsem nebyla na velky a uz zacinam otekat...krasa to foceni jsme stihli tak tak :grinning:
16. kvě 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 10 kg je dobrý.. :grinning: Miminko...:Valinka si hraje...Tak to až půjdeš na wc...tak půjde kilo dolů..nebo já to tak mám...no já mám kávu teď a k snídani asi knackebrot....stejně tu je poslední prdeček chleba....s máslem,šunkou z Lidlu a sýrem....a pak udělám ledový salát s acidem..až bude hlad..zatím se zaplácnu kafem s mlíkem... :grinning:
16. kvě 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kámoška se cpala furt nutelou,když byla těhu a měla dvakrát 7-8 kg nahoře..ale je fakt..že furt chodila trochu a byla mlaďounká....kolem 22 a 25 let...
16. kvě 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no uvidime a to fakt ted nemuzu moc jist je fakt, ze vcera vecer jsem se najedla hodne teda ...tak ted to mam :grinning:Valinka si hraje furt :slight_smile:))) ale mohla by ty svoje hmatecky soupnout kus od toho zaludku at si aspon vypiju kafe a snim.jogurt :slight_smile:) Ja dneska budu delat ty rizky a nalozim.zebra na vikend a uvidime jestli pojedeme dneska nebo zitra rano...asi taky zalezi jak dopadne kontrola :slight_smile:
16. kvě 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno jo ono ten vek.je znat fakt...
16. kvě 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo vcera jsem si v lekarne dopkupovala jeste malinik a dozvedela jsem se, ze je dobrej I na kojeni....coz jsem nevedela
16. kvě 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam řízky..i když já jsem překuřátkovaná...právě nevim..co dnes budu vařit...jéééé na chatu? Bych jela taky...a jdeš tedy dnes na kontrolu a kamisb taky,že? Letí to jak blázen....Určo dopadne dobře... :wink:
16. kvě 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek