IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
15. kvě 2014
@janice_opice - to mi povídej, nějak se ty 2 týdny hrozně vlečou. Jsem zvědavá za jak dlouho mě objedná teď, ale asi taky ještě za 14 dní počítám a pak už asi po týdnu. To bude mazec...jak se to bude blížit.
janice_opiceautor
15. kvě 2014
@kamisb já právě myslim, že půjdu do poradny asi až to pondělí toho 26.5. no uvidíme co zítra jdu tam až na 10.20
kamisb
15. kvě 2014
@janice_opice - hihi, to asi nejsou ....ale napadlo mě to když jsem viděla od Tebe jen tu sopečnou činnost 😃 😃 😃
ale když okopává pod těmi žebry tak je srandovní no.
muddledgirl
15. kvě 2014
@janice_opice no..to je fakt....mně už taky přijdou dlouhý dva týdny...pozor...přijdou kuřátka..jdu do Lidlu..pro nějakou králičí stravu... 😃
kamisb
15. kvě 2014
@janice_opice - já zase na 8 ráno. nesmím zapomenou ukončit tu neschopenku ...jinak budu muset jet příští týden znovu.
janice_opiceautor
15. kvě 2014
@kamisb tak si to napiš hlavně🙂
janice_opiceautor
15. kvě 2014
blba fotka ..ted to triko vynikne 😉((
janice_opiceautor
15. kvě 2014
prosim vás ten bordel..to mám rozuklízený ..třídim a páruju 😃 😃 😃
kamisb
15. kvě 2014
@janice_opice - příště bez blesku moc toho vidět teda není. 😉
janice_opiceautor
15. kvě 2014
@kamisb ja chtela to triko hlavne 😉
kamisb
15. kvě 2014
@janice_opice - tak to pak jo 🙂 jsem si jeden čas vybírala a nějak nevybrala nakonec se mi nic nelíbilo.
janice_opiceautor
15. kvě 2014
@kamisb já je dostala k Vánocům a jsem ráda🙂
janice_opiceautor
15. kvě 2014
hlavně odstavec co se děje s Vámi tak ten je fakt pravdivej
http://www.babyweb.cz/35-tyden-tehotenstvi-vyvo...
coralin
15. kvě 2014
@janice_opice super tričko, taky takový chci🙂
coralin
15. kvě 2014
@janice_opice co je to tam za nápis?
janice_opiceautor
15. kvě 2014
@kamisb tak.zitra same dobre zpravy preju 🙂
muddledgirl
15. kvě 2014
@coralin ahoj kočinko..tak ćo Ty? Jak jsi na tom?
kamisb
15. kvě 2014
@janice_opice - děkuji a Tobě taky ...jdu se poprat ještě s bobinou a pak spát ...musím zítra v 6:40 ...blééé

holky krásnou dobrou noc
janice_opiceautor
15. kvě 2014
@kamisb ja se s bobinou uz prala a nejde to teda uplne taknjaknbych chtela
.muz usnul tak snad rano..ja dnedka vstavala v 5 a rsno zase klasivky s Kubou v 7 😉 tsk dobrou
muddledgirl
16. kvě 2014
Dobré ránko kočky.. 😃
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@muddledgirl Dobre ranko teda me dneska boli zaludek.jako prase jak ho mam stlacenej..bleeee to je jakoby me chytil.zlucnik
muddledgirl
16. kvě 2014
@janice_opice ježíš fuj..tak mě je vyjímečně hodně dobře celkově....chudáčku,tak ať Tě to přejde..já jdu vařit kávu..
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@muddledgirl jo tak presne jsem zjistila co se deje....sedla jsem si na balon ze pomazlim kocoura a najednou takovy bubliny a kopani presne v miste kde me ten zaludwk boli 😉)) jo a jestli te to potesi tak uz mam 10 kg nahore a to jim fakt malo...2 dny jsem nebyla na velky a uz zacinam otekat...krasa to foceni jsme stihli tak tak 😃
muddledgirl
16. kvě 2014
@janice_opice 10 kg je dobrý.. 😃 Miminko...:Valinka si hraje...Tak to až půjdeš na wc...tak půjde kilo dolů..nebo já to tak mám...no já mám kávu teď a k snídani asi knackebrot....stejně tu je poslední prdeček chleba....s máslem,šunkou z Lidlu a sýrem....a pak udělám ledový salát s acidem..až bude hlad..zatím se zaplácnu kafem s mlíkem... 😃
muddledgirl
16. kvě 2014
@janice_opice kámoška se cpala furt nutelou,když byla těhu a měla dvakrát 7-8 kg nahoře..ale je fakt..že furt chodila trochu a byla mlaďounká....kolem 22 a 25 let...
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@muddledgirl no uvidime a to fakt ted nemuzu moc jist je fakt, ze vcera vecer jsem se najedla hodne teda ...tak ted to mam 😃Valinka si hraje furt 🙂))) ale mohla by ty svoje hmatecky soupnout kus od toho zaludku at si aspon vypiju kafe a snim.jogurt 🙂) Ja dneska budu delat ty rizky a nalozim.zebra na vikend a uvidime jestli pojedeme dneska nebo zitra rano...asi taky zalezi jak dopadne kontrola 🙂
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@muddledgirl mno jo ono ten vek.je znat fakt...
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@muddledgirl jo vcera jsem si v lekarne dopkupovala jeste malinik a dozvedela jsem se, ze je dobrej I na kojeni....coz jsem nevedela
muddledgirl
16. kvě 2014
@janice_opice mňam řízky..i když já jsem překuřátkovaná...právě nevim..co dnes budu vařit...jéééé na chatu? Bych jela taky...a jdeš tedy dnes na kontrolu a kamisb taky,že? Letí to jak blázen....Určo dopadne dobře... 😉