• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@muddledgirl jojo jsme se s kamisb nejak sesynchronizovaly v kontrolach jen ona uz ji ma mozna za sebou a ja jdu az na 10.20.Jj na chatu pojedeme ..Kuba jede se skautem tak dneska potrebuje ty rizky a my pojedeme dodelat tu vodu na chatu...Jeeee Valca si hodila ty nohy jinam to je uleva ;))))) jsem zvedava kolik pribrala, kdyz ja tolik ale ten pupek to je fakt des velikej :slight_smile:
16. kvě 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl akorat ted se nam ty kontroly rozhodi pac kamisb chodi patky a ja asi budu chodit pondelky do porodnice si myslim...
16. kvě 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jste sesynchronizovaný..já mám vždy středy a už se zas těším....To jo..jsem taky zvědavá kolik prcek váží...zkusim se zeptat....dej pak vědět,jak jsi dopadla... :wink:
16. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jak rikam.ja ted budu mit si myslim v Motole pondelky ale to se dozvim.dneska..takze to budeme mit pekne obsancnuty..ja pondelky, ty stredy, kamisb patky.....no se zeptej, ale dakt to delaj jen obcas ..kvuli vaze musi zmerit stehheni kost, hlavicku a brisko....a dle techto udaju j8m ukaze ten utz pribliznou vahu...a myslim, ze pokazdy se jim to delat nechce zvlast kdyz je to fakt jen odhad
16. kvě 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam to vazeni ted po mesici pred odchodem.do poradny do porodnice a doufam.tak 2-2,2 kg ne vic :grinning:
16. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nechce se to vůbec měřit mojí doktorce..tak možná vydržim no...se neptat..jsem se zeptala jednou a to byl šrumec...nahodila ksichtík....to jo to teda budeme mít obšancnutý..jsem líná jak veš..teď si maluju ksichtík...čekám balíček od Eurony...nové jary, vůně do wc, prášek na ruční praní,sprej na skvrny a tak...tak zas musím vše vyzkoušet...Jako já tu váhu nechápu..včera jsem jedla normálně...a jako mám nahoře během osmi dní už tři kila? Se z toho poseru...pošlu přítele pro kilo mrkve..fakt..
16. kvě 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele, ale ted uz proste pribiras I kdybys nejedla ja j8m fakt malinko a pribrala jsem......tak to uz neres :slight_smile: ted se prave pribira z niceho..jdu se taky nejak zkulturnit a pred 10 vyrazime
16. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm..no asi fakt jo...snídani jsem přehodnotila ...bude salát... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hlavne se tim.ted uz nenervuj ;)
16. kvě 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se nenervuju....jen mě to sere.. :grinning: :grinning: :grinning: Počítám tak s dalšími deseti no...začnu to dělat aspoň tak,že když už si dám sladký..tak se zas omezim jinde.... :grinning:
16. kvě 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice lakuju nehtíky...na jedné ruce..pak vzbudim miláčka..posnídáme...a uvidíme...co budeme dělat...já mám v plánu dotřít do zítra až do neděla prach všude...
16. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja uz sedim v cekarne ;)
16. kvě 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pixwords máš dohraný? Mně to teď nějak neba...žehlím mimi věci.. :grinning:
16. kvě 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nene taky mam pauzu nebyl cas skoncila jsem ve 20.lvl...
16. kvě 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jo... :grinning:
16. kvě 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jeste par minut a uvidim Valinku :slight_smile:))
16. kvě 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky děvčata tak jsme už zpátky, vše je ok. Manžel dostal telefon na doktora a má mu odpoledne zavolat ...a už se bude dohadovat ten porod. Tak jsem zvědavá na kolik to vyjde. Furt zdůrazňuje, že je to nadstandart.
jinak čípek je v pohodě ...a od pondělí mateřská :slight_smile: papíry už jsou i v práci.
A od bráchy jsme přivezli asi 8 pytlů, tak je o víkendu prohrabu jsem zvědavá co v nich je, ale dneska ještě musím umýt to topení. Aby se taky mohlo natřít a zítra vymalovat. Pak se položí koberec a v pondělí přijde ten nábytek. Uf ....nějak se to blíží :grinning:
Jinak pan doktor doporučil u císaře spinal. A že by byl opravdu lepší než klasický porod.
Příští kontrola ještě za 14 dní a pak už asi po týdnu.
16. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb určitě císař pro Tebe lepší,ne? Už máš po císaři....zavolat manžel doktorovi,proč??? Nadstandart jako co? Budeš mít svého doktora,jo? Super kočko...já žehlim pidi věci a další jsem vyprala..nějak se to kupí a...a to za pár dní dostanu další...chi chi...
16. kvě 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb moc gratuluju..a neptala jsi se kolik vážíte...Asi ne co?
16. kvě 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele v tý poradně je to jak na běžícím pásmu, tak se žádný velký kontroly nedělají.
Jen se doktor podíval, že vše vypadá dobře a bylo to.
Chceme aby mě rodil tenhle doktor, a když si někoho vyžádáš tak je to hold nadstandart, jako že je furt na telefonu kdyby něco apod.
Jinak nevím na čem se budou dohadovat, ale prý se máme ozvat a domluvit se s ním.
Tyhle věci jsou vypraný, ale vyžehlit je asi budu muset jsou nějaký zmuchlaný co jsem jen tak nakoukla do dvou pytlů. Si tu dneska připadám jak ve skladu, už aby dorazili ty skříně, ale podle toho množství se mi to nemůže nikam vejít.
16. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau holky
16. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak super hlavne, ze je vsechno v poradku ja uz jsem.vykulena ode dneska :grinning:
16. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - co že jsi? a vše ok?
16. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jak tak čtu na webu tak jste tu Moravu zvládli tak akorád co?
16. kvě 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak hlavicka je uz nad vchodem, ale hrdlo jeste drzi nicmene se uz pripravuje....tak uvidime chtela bych aby vydrzela do toho 38 tt aspon ....zacinam.verit tomu, ze druhorozenejm holkam se chce ven :grinning: ale rada bych jeste ty 3 tydny vydrzela..doktor se tvaril, ze je to.v pohode jen se to chysta ..proto me I tak tlaciiii....jinak odhad vahy odpovida a je 2300 g :slight_smile:...A tedaaaa ma strasne moc vlaskuuuuuuu :grinning:
16. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jo a ja jeste jednu kontrolu pristi tyden + stery na streptokoky a ten dalsi k doktorovi do Motola....taky domluvenymu tak jsem taky zvedava
16. kvě 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, tak nejblíž jsem byla já ...dostanu kinder vajíčko??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mě dneska doktor řekl, že mám hlavičku hodně vysoko, že to je dobrý ....ale že teď už by klidně mohl ven kdyby se mu chtělo.
Já asi taky za 14 dní stěry a pak asi už na ten monitor, ale z toho mám divnej pocit. Manžel dneska koukal, že si myslel že na ten monitor chtěl jít se mnou. Tak jsem mu řekla, že to se asi nechodí.
A bude zase zvažovat, jestli jít na císaře se mnou. Protože pokud by nešel, tak nebudou fotečky z vážení ....a doktor říkal, že pokud je vše ok tak nám prcka dají i na pár minut o náručí než jej odnesou umýt a zahřát.
16. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no to bud rada na cisare je lepsi asi hlavicka vysoko nw? to by byla skoda, aby u toho nebyl a nemeli jste fotecky..Hned jsem si na tebe vxpomnela....mas u mw Kindervajicko :grinning: no on do me sahnul a rika: hlavicka uz je nad vchodem, ale hrdlo zavrene....melo by to v pohode udrzet....kontrolovat ted budeme po tydnu...takze se muze asi narodit pred terminem a zaroven klidne muzu prenaset...ale uz se to tam pripravuje coz se u Kuby nedelo az do konce...tak si rikam, ze I porod by mohl byt rychlej :grinning:
16. kvě 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ale tech vlasuuuuuu to je hustyyyy
16. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to u mě byl rád, že je vše zavřený, CS furt 3 jako minule. On teda dovnitř sahá pokaždý.
Asi jo asi je hlavička lepší výš, aby na ní pak neměl škrábanec :wink:
Jo a říkala jsem, že mě udivuje, že jsem přestala tak ňák přibírat a sestřička říkala, že pokud je malej o.k. že je to jedno. Pak jsem slyšela, že to říkala doktorovi a nic na to neřekl, takže asi o.k.
on je furt takovej v pohodě naloženej ....jen mám někdy pocit, že mu musíš vše x-krát opakovat. Ale jak se zmíním tak pak se chytne a už ví.
16. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek