• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - jj některý dětičky mají pěkný háro, jen jim někdy rychle sleze :frowning2:
16. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja mela posledne CS 0....tak ted nevim zapomnel.mi to napsat, ale hrdlo je zavreny tak kdyby neco bylo akut tak rekne asi.....nwteri je rok a nema vlasy zadny.....jestli bude po muzovi a tchyni nebo po mych rodicich tak ji nic nesleze..to by musela byt po mne :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mamka říkala, že největší šok měla z mýho bráchy jednoho. Protože ji po porodu přinesli ukázat malou chlupatou opičku ...tak prý byla dost v šoku. Prý byl fakt celej chlupatej, ale než šli domů tak mu to slezlo naštěstí.
16. kvě 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. kvě 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - bych měla jít na to topení ale jsem nějaká líná :angry:
16. kvě 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja musim jit smazit Kubovi tu rizky......my pojedeme na chatu az zitra asi
16. kvě 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jste si nevybrali zrovna ideální víkend, nebo už budete dělat jen vevnitř? mělo by snad celý dva dny pršet ne?
16. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak synovec se posledně docela činnil když se napojovalo to topení nahoru a bylo docela čistý. Takže už to mám hotový :grinning:
16. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my jsme odkazani na to jak dela manzel vis takze 1x za 14 dni tam.jezdime..no on potrebuje provrtat barak a pak vrtat vevnitr..uvidime.Kuba jede za chvili na Sazavu
16. kvě 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ve Frénu snad o.k...ale hned v Rožnově už je taky voda... :frowning2: Tak jsme si vybrali dobrej termín,respektive přítel..já usnula zas...hi hi..no jo no..to je jedno..přítel dnes je v práci do půlnoci.... :grinning:
16. kvě 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc moc gratuluju...že jste ok....hlavička nad vchodem..hm..tak hlavně,že jste zavření.. :wink: Tak uvidíš no..ale věřim,že tam ještě vydrží...v 38tt jsou totál hotový miminka,že? :grinning:
16. kvě 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty máš už CS 3? Ty jo...Při CS 10 se rodí,že?
16. kvě 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj ...ale někdy máš dlouho CS 5 a najednou za dvě hodiny 10.
ale doktor říkal, že je všechno v pořádku, tak jsem v klidu. Jinak říkal, že od 36+1 můžeme rodit, že to už mimčo hotový. Dneska říkal, že to nejhorší máme za sebou a kdyby se náhodou už teď narodil, takže bude vše v pořádku. Jsem četla, že teď už se dělá nějaká ta tekutina či co a ta dodělává plíce aby byli 100 % funkční.

koukala jsem právě na Rožnov, že rozdávají pytle.
16. kvě 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - doufám, že nejedou vodu, teď to bude asi stoupat.
NO hlavně se pořádně obleč aby jsi zbytečně nenastydla.
16. kvě 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Rožnov je v prd...asi no...hrůza....no...je mi to jasný...co jsem četla může to tak být i s CS2...ale doktor ví co říká.....Stejně to byl zázrak,že jsem byla v 28tt a jsem o.k.......žádný následky..a co vím byla jsem zdravoučká i jako malá..nic zvláštního....Jo jo....píchají se kortikoidy či co....kvůli plicím....
16. kvě 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ne maji sraz Skautu ze vsech oddilu na Praze 6...my uvidime rano jak bude a dle toho vyrazime nebo ne...ja chci uz fakt odpocivat at se dopece a stejne uz me ted vse zmaha...:slight_smile:
@muddledgirl jo no jsme v pohode rikal, ze krasne roste ;) opicka nase vlasata..jako kdyby se ted narodila tak uz je asi v poho..plice uz by mely byt hotovy..ale stejne bych radsi aby se tam do tech 3 kg dopekla a to travici ustroji poradne dodelalo....furt jsem.machrovala jak budu rada kdyz pujde driv (myslela jsem 38 tyden) a ted si preju aby tam do pulky cervna fakt zustala :slight_smile:))) dneska jsem 34+3 takze v pulce 35 tt
16. kvě 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nekde u Sazavy tak snad to tam.bude v pohode...
16. kvě 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný....já to plánuju tak na 37+0 ..hihi...přítel se mě ptal hned...kdy to je.... :grinning: :grinning: :grinning: Budu myslet aby se mimi ještě dopeklo... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no uvidime na druhou stranu proti rychlymu porodu bych nic nenamitala :grinning:
16. kvě 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jasný.....to nikdo....ale Ty si to zasloužíš...
16. kvě 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice tak už se nedivím,že je příteli furt zima...v kuchyni 18 stupňů..hi ...a to v obýváku a ložnici skoro furt větrám... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - Ty jsi neměla do dneška doma teploměr?
16. kvě 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb našla jsem nějaký obyč po ta´tkovi.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha tak to jo :slight_smile: to my máme v obýváku kolem 22°c

tak za chvíli jdeme pro barvu, to jsem zvědavá jestli něco vybereme :unamused: max. to bude celý bílý no :sunglasses:
16. kvě 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: divný,co? taťka ho vždy měl..a my ne..chtěla jsem a přítel to vždy zavrhl....Vyberete určo...věřim vám... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočíí...Ty už máš tedy ukončenou neschopenku,že? Prosím Tě....vrátím ji doktorovi a ten mi dá jiný díl? A ten dám do práce?
16. kvě 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb my doma taky nemame teplomer na cooooo
16. kvě 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl teda myslim jako na mereni trploty v byte
16. kvě 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný..o tom jsem si psaly :grinning:
16. kvě 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš