• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl fakt joo tak to si vubec nepamatuju :grinning:
16. kvě 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..já jen,že jsi tam psala ten dodatek,že myslíš v pokoji...teploměr :grinning: :grinning: :grinning: NO..chtěla jsem jí pro jogurt..prdim na to....fujjj..jitrnice v tv...přepínám...napuštěná vana a dočíst časák..dneska jsem se teda moc nevycajchnovala...s tím úklidem...ale pomalu doklízím wc.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no nevím, my měli domateploměr vždycky :wink:
16. kvě 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my ho nemame nejak.uplne neni duvod :slight_smile:
16. kvě 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to me taky teda klobouk dolu ;)
16. kvě 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...já co žiju s přítelem tak ne..a v Anglii taky ne...máme ho u baráku venku..tady teda.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky teda ta nase mala bude s tim.mym.chlapem teda cvicit to bude neco......ten z ni bude pokadenej a bude ji rozmazlovat je to bude.... :grinning:
16. kvě 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice viď....tak a zase salát...ale vařim těstoviny...páč se znám a z toho zbytku salátu s acidem se fakt nenajím bohužel.. :grinning: Ale jinak je dobrý..že mám jen šunku,sýr, vajíčka, rýžové chleby a knackebroty..no ale něco jsem našla..mák... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@muddledgirl venkovni mame taky :slight_smile: v noci se mi zdalo o.Anglii zrovna
@janice_opice to víš,že jo...já to vidim všude kolem sebe..ne že by tatínkové neměli rádi kluky...ale holky s nima cvičej už odmala.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl fuj ryzove chleby to fakt nrmuzu, ale treba s tim makem to musi byt o dost lepsi a urci ne suchyyy!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem úplně hotová,jak tam chci jet...co to půjde...poletíme...nevím no...přítel zas chce k moři a do Anglie až si mímo bude něco pamatovat....ale za rok bych chtěla k tetě do Berlína..hezky vláčkem..bylo by to fajn...jsou te´d hodně zvyklí pomáhat s vnoučaty,tak by to snad zvládli..mít nás tam pár dní...
16. kvě 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se z Tebe pokadim asi... :grinning: :grinning: :grinning: mák by mohl být s těma těstovinama... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já je zrovna taky nemiluju..ale dá se to jíst....no a zítra dojim co je a pak půjdem konečně do LIdlu...copak budete vařit holky? Jo, Ty už mááš hotový řízky a žebra....maso nechci..nebo maximálně přemýšlím zkusit vepřový upéct..ale asi to nechám až po porodu...
16. kvě 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl te jasny ze jo zensky no to proste je jiny nez se synama....milujou ohoje, ale ty holky jsou proste zensky no ....umej to..s klukama sr vic vyblbnou a maj tajemstvi...
16. kvě 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nemam rizky obalim cerstve rano ..ty joyovy jsem dala Kubovi.....a zebra jdou nalozena a budou v nedeli..uvifime no chtela jsem jet na chatu, ale nevim.furt radsi budu odpocivat...to jsem.chtela sekat zahradu :grinning: salatek s fetou bude taky :slight_smile:
16. kvě 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem zvědavá jaké bude dítko.jak se ty geny namixují...já totiž nemám ráda prohlídky hradů,zámků...nebo jak nevadí mi to...pokud to je na půl hodiny..jak je to na ho´dku a dýl,tak usínám....a už vůbec nemám ráda technický muzea a takový věci.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda tajemství..tak to bude asi masakr doma....fujky feta.... :grinning: :grinning: :grinning: Já to zavšim těstovinama až bude fakt hlad..já zas spala odpoledne asi dvě hodiny nebo kolik..tak budu zas čučet do noci..klasika... :grinning:
16. kvě 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zavšim...završim.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl prava feta je lahudka proc ti nechutna nemas rada bsljandkej syr? hele ty prohlidky nejsou asi o genech :grinning:
16. kvě 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl balkanskej
16. kvě 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice balkán jo...feta jsem chutnala jednou...to není to samý přece???? Jak děláš na FB ke komentářům smajlíky.??? :grinning:
16. kvě 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - oni mi dali poslední část neschopenky a já jim nechala tu žlutou ...teda odnesla jsem ji do kanceláře kde to asi hromadně odesílají. Zbytek odnesla do práce.
16. kvě 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejda,moc Ti nerozumim...žlutá doktorovi...ten mi dá jinou část a tu dám do práce???
16. kvě 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl balkanskej syr je vlastne napodobenina recky fety a toho bulharskyho syru..feta je kvalitnejsi nez balkan...je to prakticky to same jsou to velmi tucny syry ktery zrajou ve slanym nalevu...jako obycejny smajliky delam dvojteckama carkama a zavorkou jinak stavy tam jsou primo dany....
16. kvě 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm..feta mě nechutnal no..ale měla jsem ho jen jednou kousek a je to dávno..a je fakt,že v tý době jsem ani balkán nejedla...děkuju :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl feta je vyborna na rajcatka s bazalkou a olivovym olejem anebo kus fety ogrilovat super..akorat je feta dost draha
16. kvě 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no teď má u sebe žlutou část neschopenky ne? Žlutý pruh má.
Sestřička mi dala poslední díl červený ...ten jsem dala do práce.
Ten se žlutým pruhem má doktor poslat na sociálku ....ale v Podolí se to nosí jedný ženský. Ty to asi necháš přímo u sestry (doktorky).
A pak taky dostaneš papír, kde jsou tvoje údaje a zaměstnavatel a datum od kdy nastupuješ na mateřskou. To se taky odevzdá v práci. Doplníš na oboje jen podpis a u týhle žádosti ještě zase číslo účtu nebo adresu kam Ti mají chodit penízky.
16. kvě 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na to jsem se ptala kočko..už dvakrát...Jen že jsi psala oni..a pak s tou kanceláří...tak jsi mě zmátla......papír na MD mám dávno.. :grinning: Děkuju
16. kvě 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek