• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
no a ja se hystam v pondeli nebo ve stredu zjistit rodicak.a pridavky :slight_smile: to se vytocim uz to vidim
16. kvě 2014 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - njn, občas to umím hezky zamotat :grinning:
16. kvě 2014 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - jak dopředu se pak musí oběhat rodičák nevíš? když bych chtěla ten 3letý?
16. kvě 2014 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb to nevim zkusim.to zjistit ja uz musim ted se aspon zeptat a pak nejak po porodu to zacnu resit ..u tebe nejak.ke konci MD?
16. kvě 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já jen vím, že jsem někde četla, že je rozdíl podle toho ja dlouhou ji chceš. No já si když tak někam zavolám a zeptám se.
16. kvě 2014 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nezlob se ..nějak jsem asi nechápavou poslední dobou..
16. kvě 2014 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb aha no ja tam zajdu v pondeli nebo ve stredu uz musim
@janice_opice mně jen Jani točej lidi,kteří něco chtějí na FB a hned v příspěvku třeba není telefon nebo aspoň město..víš???
@janice_opice moc práce a času pro mě klikat na jejich profil.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Těstoviny miláčkovi chutnaj...s mákem a cukrem..a jdu dolušit křížovky...
16. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele nechapavou... rano delam manzelovi kafe a ze ohreju parky....kafe jsem zalila vodou..do kastrulku dam vodu na ohrati parku a ze fo kafe naliju mliko...cha ja to mliko nalila do toho kastrulku s vodou na parky?:slight_smile:)))
16. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to mas asi jedno tak to neres :slight_smile:
16. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice taky dobrý.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl posledni mliko ja myslela, ze se pos...
16. kvě 2014 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice joo joo..taky jsem už párkrát měla kávu bez mlíka..nemusím..nechápu ..jak jsem dřív pila turka..masakr... :grinning:
16. kvě 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já se nezlobím. Jen prostě občas zmateně vysvětluji :wink:
16. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to já taky..a v těhu je to se mnou ještě horší... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - a ještě huř občas chápu :grinning:
16. kvě 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
tak nakonec jsem sla ty rizky udelat :grinning:
16. kvě 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb holky mame na tu hormonalni blbost narok tak si to uzivejte :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to máš recht Jani..
16. kvě 2014 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Fanda: americká krása
16. kvě 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata,
tak dneska jsem oficiálně skončila s pracovním procesem a od pondělí mám už mateřskou. Po mateřské budu vybírat dovolenou (mám ji 40 dní - tak to je super) a pak teprve rodičovskou.
Tak od pondělí začne příprava pro malou, už se těším.
Navíc v pondělí jdu na velký utz, tak se těším a věřím, že bude vše v pořádku.
Na poslední kontrole jsem získala cervix score 3 = malá naléhá (1 bod), čípek se zkracuje (1 bod) a konzistence je polotuhá (1 bod). Tak už si myslím, že je akorát čas, abych se začala trochu víc šetřit.

Tak věřím, že všechny máte mimísky v pořádku a že ostatním se daří. A začínajícím těhulkám držíme palce :grinning:
16. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@marke tak super gratuluju, ze je vse Ok...tak ja se mudim zeptat kolik ma CS ja pac mala naleha, ale hrdlo zavreny a dnes mi to zapomnel napsat :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl Valca byla asi hodinku v klidu a ted co dostala rizek tak zase radi a ja jsem.uplne vrchovata :grinning:
16. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke super,že jste v pořádku a šetřit se raději,jak píšeš..Ty jo..40 dní..to je bomba.. :grinning: Já mám osm...když si vezmu osm dní dovču,mám 16....To se asi pak počítá taky jako 16,že? Pracovala jsem na směny...a furt nevim,kdy ji vybrat.....jestli tedy po MD...
16. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice hi hi...má ho ráda... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice To já máj čípek uzavřený - díky bohu, ale myslím si, že tím, jak naléhá, tak se prostě zkrátil. No uvidíme příští kontrolu - už máme kontroly po 14 dnech.

@muddledgirl Já mám smlouvu na dobu neurčitou a účetní mi právě říkala, že si ji mám vybrat mezi mateřskou a rodičovskou. Navíc u nás moc nemají rádi její proplácení. Já díky tomu, že jsem učitelka, tak mám 40 dní. Takže mě to vyjde krásně na 2 měsíce (protože je budu čerpat přes vánoce, které do toho taky nespadají). Tak to je super.
16. kvě 2014 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke no ja prave taky zavreno akorat dnes rikal, ze hlavicka je nad vchodem ale hrdlo zavreny dosnes jsem mela CS 0..kontroly ted uz po tydnu snad tam.jeste chvili vydrzi doufam
16. kvě 2014 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Proč jsem snad všechny filmy co dnes dávaj viděla??
16. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek