• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@marke klasicky se tak bere...jenže já nevim...jestli si jí tak vzít nebo až po rodičáku....slečna za kterou mám smlouvu dala výpověď a tak když si ji vezmu před rodičákem..tak mě můžou ukončit smlouvu..si myslim...no a když bych náhodou navazavala na mimi....tak bych měla stejnou MD jako teď...jinak se může taky brát až po rodičáku....Co vím,tak nikde neproplácí..máš nárok jen tehdy pokud rozvážeš smlouvu,což je jasný...
16. kvě 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to mam.posledni dobou furt prijde mi, ze furt hrajou vsechno milionkrat dokola
16. kvě 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak už kontroly po týdnu? A od kterého týdne? To si nedovedu představit :slight_smile: Až doteď jsi měla CS 0 - tak to závidím a gratuluji. To je super. Já jen doufám, že mi to do příště zase klesne (tedy to CS) a stoupne (tedy malá výš v břiše) :grinning:
16. kvě 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice viď???Tak,že bych dožehlila..nebo vymyslela kam přesunu nějaký věci...přesouvám z obýváku do ložnice..tam kde se mi uvolnilo místo úklidem..hi hi..protože tam se bude dávat koberec nejdýl..kdy..to už ani neřešim.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@janice_opice já měla naposled taky pořád 0,tak doufám,že bude zas.. :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak s tím ukončením smlouvy nevím. A ani mě to nenapadlo, že by mi dali výpověď, ale ono je to asi stejně jedno, protože když mi ji dají, tak tak jako tak bych měla mít nárok na odstupné a výpovědní lhůtu a to můžou udělat i po návratu z rodičovské. Já už další mimi neplánuji, tak asi proto to neřeším.
16. kvě 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to se Tě netýká...ale mně jde o to ..jestli kdybych navazovala..tak abych měla znovu nárok na 3-letou variantu...víš....Ty jsi na neurčito...a ve školství..bohužel právě nevím,jak to je...když nemám určený datum..a jsem za tu kočku...tak myslím,že mě odstupný dávat nemusí...ale nikdo neví...budu se muset někde zeptat na pracáku nebo nevim..
16. kvě 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ted od 35 tt dnes jsem byla, jdu pristi ctvrtek a dalsi tyden uz k doktorovi do porodnice..tak nevim to dnesni CS pac to zspomnel napsat, ale pocitam tak 1-3...se zeptam priste...ja si teda myslim, ze hlavickou vys se uz asi neposune ne?@muddledgirl ono zase by se tam melo asi kolem 35-36 tt zavit neco dit..navic muze byt CS 0 a zs 2 dny treba 5 tak to vlastne nic neznaci...
16. kvě 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - toto krásně utíká co? taky jdu od pondělí na matěřskou a tu dovolenou teda závidím. Mě zbylo z loňska 6 dní a na letošní prý nemám nárok. Ale co to je jedno, hlavně abychom byli v pořádku.
CS mám taky 3, ale doktor byl spokojený, že je vše jak má být.
16. kvě 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jo táááák, já to nepochopila, takže ty máš na dobu určitou? Tak to kolegyně měla taky a odcházela tady teď, protože si ji vybírala před mateřskou. Z toho důvodu, že neradi proplácejí. Ale s nárokem na další taky netuším.

@janice_opice Tak to já myslím, že asi půjdu 2x po 14 dnech a pak po týdnu. Ale můj dr. neposílá do porodnice, jen se tam potom chodí na monitory. Ale klasické prohlídky dělá stále on - až do porodu (i kdyby se přenášelo). Tak jsem docela ráda.

JJ, myslím si taky, že už ji moc výš asi nedostanu (ani nevím, jestli je to fyziologicky možné) :grinning: Uvidíme příště. A máš pravdu, že CS se může změnit ze dne na den :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Já mám právě letošní celou - tj. 40 dní (až do konce roku - protože se mateřská považuje jako když se pracuje). Z loňska mi nic nezbylo. To mě říkal, jen abych nezvedala nic těžkého a žádné dlouhé tůry, ale tím, jak jsem hubená, tak mě dost tlačí.
Jinak máš pravdu - nedávno jsme si tu oznamovaly, že jsme těhotné a teď už skoro rodíme :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke no ja budu chodit do porodnice ke konkretnimu doktorovi, ktery me bude rodit vis..teda pokud se dohodneme pristi tyden takze ne do klasicke poradny, ale primo k nemu a urcite na monitory....Kdyz se nedohodneme tak budu chodit taky az do konce ke svemu a do porodky na monitor...
16. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice JJ, já jsem tu někde už četla, že jsi si zaplatila nejlepší péči, tak to budeš mít i svého dr u porodu? To je super. To jsem vůbec neřešila. Ale má to výhody (minimálně aspoň ty pravidelné utz - člověk je pořád zvědavý na toho našeho broučka)
16. kvě 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..já vím kočko..marke je 32tt tak čučim,že má cs 3...ale jak už mi psala jedna kočka tak měla 2 a nic a taky měla 2 a za pár dnů šla rodit.. :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - to jo to se považuje, ale musíš ten rok odpracovat 3 měsíce jinak smůla ...a to mám já. Jak jsem doma už od října vlastně tak prostě mám letos peška :unamused:
a kde máš vlastně rodit?
16. kvě 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no sveho doktora ne ..ale jednoho konkretniho a je to hlavne z duvofu toho, ze jsem mwla prvni porod masakr a syna skoro zabili tak uz nechci, aby se to stalo znovu....ale zalezi jak se s tim doktorem co by me mel rodit dohodneme no :slight_smile:...
@marke jo ..to se nic neděje..já někdy blbě píšu....uklízím u toho.. :grinning:
@kamisb jojo..pešek..škoda no.. :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl prave takze to CS ve svy podstate neni smerodatny tak co tu vlastne resime :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nic si z toho nedelejte ja nemam ani MD ale zase jsem tenkratvdostala odstupny tak to je jakoby MD :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jojo, já odpracovala dost :slight_smile: Tak je pravda, že spoustu věcí jsem vůbec neřešila právě tím, že jsem stále chodila do práce. Já budu rodit v Chrudimi. Bydlím asi 2 km od ní :grinning:

@janice_opice Takže to ještě není jisté? Čekáš asi, jak se k tomu postaví. Jj vím, že jsi měla první těžký a Kuba byl pěknej kus chlapa :grinning:

@muddledgirl Já zase u toho koukám na pohádky :grinning: A už se asi hodinu chystám do sprchy :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ja jsem.s tim doktorem.jeste nemluvila zalezi na financich..bude s nim mluvit muj doktor a ve ctvrtek mi rekne a my se dle toho rozhodneme :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
otevrela jsem si kindervajicko a tohle na me cuci :grinning: asi neco chtej :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice však mě to je jasný....
16. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to já asi nezažiju dostat odstupný...ale prdět na to.. :grinning: Hlavně,že je Samík v bříšku... :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke hihi..tak já pohádky nemusím.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to rikam taky diky tomu, ze tam.nejsem.tak.mam taky Valinku v brisku :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nedělej mi chutě...jooo? :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočííí...normálně si zítra to kinder vejce asi půjdu koupit..léta jsem ho neměla...ale teda..mám na to chuť nebo kinder čokoládu.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl my sbirame dlouhou dobu ty hracky mame takovej kufrik a tak si obcas doprejeme :slight_smile: mame radi
16. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek