• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl já s nepruchodnyma měla 5 ivf a vyslo až 6.... Problémy mají stejnou váhu, bud to jde nebo ne.... Nejde říct to jsou to jenom ty nepruchodny vejcovody....vím ze jsi to nemyslela zle, ale......
11. zář 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ...ja to ale taky dlouho brala jako ze to půjde kdyz je to jenom tohle takže te chápu :slight_smile:
11. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kočko, pouze jsem reagovala a omluvila se.... :wink:
11. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek To je masakr...kolik to bylo transferů...?Teď Ti to Ti mimísci vynahradí.....Snad se jednou všechny dočkáme.....Má obvodní mi vyprávěla o svých příbuzných....které to nakonec hodily za hlavu v 35 a za dva roky byly těhotné....myslí si,že nejvíce záleží na psychice.....a je fakt, že i doktor říká po transferu hlavní je psychika o.k....ale to se někdy řekne lehce... :sunglasses:
11. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ... Hlavně ze se to povede jednou každému... Ony ty vejcovody jsou debilní v tom ze tam ani ta psychika nepomůže... Kde neni silnice, auto neprojede :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ještě ze to ivf existuje :slight_smile: nečetla jsem to tu všechno, tak mi možna uteklo - co ty? Uz se chystáš na ivf?
11. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja to napsala blbe...bylo 5 transferů....
11. zář 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nazdaaaar!!! no konecne jsi tu, takze te v nedeli cekame, pokud neodjedes k mooori:slight_smile:
11. zář 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jooo, kdyby stacilo ivf a bylo to, tak uz jsem z dubnovyho pokusu tehotna a v lednu rodim:/ ale prave jsem se dozvedela, ze i imuno uz je v poradku, takze v rijnu hura do dalsiho pokusu:slight_smile:
11. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl Jjposledni odbery byly v norme takze zlepsilo ;).proto ted zacnu stimulovat na svuj 8.pokus Ivf a posledni tak si mooooc preju at to vyjde.
11. zář 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už nestíhám ani dočítat :frowning2: Jsem teď v práci i doma v jednom kole a nekončím dřív, než o půl desáté. Pak už jsem mrtvá, takže ani na toho konika nemám čas. Bohužel

Navíc chci oznámit svoji neúčast na srazu. Je to škoda, ale nemůžu. Hlavně si to tam holčiny užijte.

Odpovím aspoň na pár asi týden starých reakcí :slight_smile:
@sasanka033 mě právě průchodnost nedělali, protože jsem prý přišla už pozdě. Byla jsem hodně uzavřená a dr. říkala, že by musela vzít kleště a bylo by to bolestivý. Takže mám přijít další cyklus a dřív. Tak jsem byla ráda, že to šlo takto. To bude asi to, co ty nadáváš na Rožníčkovou. Ta odklad asi nedává.
@monyna Ahoj ženská, tak jak je? Snažíte se :slight_smile: Je super, že půjdete do IUI, aspoň zkusíte menší zlo a pak se uvidí. No, když by jste museli až do IVF, tak mi aspoň poreferuješ, co vše bylo u vás (když je vlastně vše v naprostém pořádku) potřeba - jaké léky, způsoby zkumavky atd. Ale přeju Ti, aby jsi se tak daleko nedostala a aby to vyšlo dřív.

Já jsem teď 28.DC a břicho mě bolí. Cykly mívám tak 29-31, tak uvidíme. Tento cyklus jsem měla prvně hodně silný hustý bílý hlen, tak nevím. Ale jinak mi nic není, dokonce ani ty prsa (která mě vždy bolí) teď nebolí. Jen jsem unavená, ale to je asi z toho zápřahu (dvakrát za sebou jsem zaspala - to u mě není normální) :grinning: Tak až to dostanu, budu znovu řešit tu průchodnost.

Zatím se tu mějte, víc zase nestíhám, jdu zkusit trochu dohnat spánkový deficit :slight_smile: Všem držím palce, ať dopadne mimi co nejdřív a co nejjednodušší cestou.
11. zář 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek Ty jo, takhle hubena hezky s dvojčátkama....No,já jdu na čtvrtý pookus...A když nic,tak znovu IVF 2.Já nikdy neměla laparku,takže třeba i potom radši půjdu....I když doktor říká,že je to zbytečný,když partner má tak špatný spg...Já jsem sliznici taky nikdy neměla....Nechápu,jak to,že teď po půl roce jo.Brala jsem Nosifol...a teď začínám znovu a tinktury od paní Podhorné(ale těmi to asi nebylo, když jsem je brala dva dny).Tak doktor říkal, že teď estrofem nemusím brát.Tak doufám, že naroste jako minulý měsíc.....Asi nejhorší je, že 2 příbuzné čekali cca 10 let....a člověk se pak občas děsí... :wink:
12. zář 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Mám tam posledního bojovníček z 1.IVF,tak půjdu na KET v říjnu,kdy to klapne tedy... :wink:
12. zář 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Promiň za reakci,nemyslela jsem to tak....Jen jsem chěla říct,že je jednodušší řešit jeden problém....Ale jinak také prý není špatné nechat si zkontrolovat kostrč a tak.....Byla jsem náhodou u jednoho úžasného neurologa ve Frýdlandě a narovnal mi pohnutou pánev a napsal žádanku na Mojžíšovou na rehabku....Takže jsi měla 1 IVF a kolik pokusů?
12. zář 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 8.IVF?Za jak dlouhou a kolik transferů?On čllověk ty peníze netiskne, já vím......A kdy půjdeš, budu na Tebe myslet :wink:
12. zář 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Když by v normě nebyly,tak je asi zbytečný dělat KET viď? :unamused:
12. zář 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To je super,že máš imuno o.k.To je taky důležité... :wink:
12. zář 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja pila čaj na otěhotnění od Báby Radnické a taky chilli v kapslich - to vse je na sliznici a prokrvení - zkusím ti najít odkazy :slight_smile:
12. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Dobré ránko Sasy, no hurá, že imuno je OK, tak to vypadá, že ti přicházejí lepší časy :grinning: . Už to potřebuješ jako sůl zlato :wink: . Takže kdy jdeš do dalšího pokusu? :wink: Tak to v lednu na nás budeš chodit plivat těhu bacily :wink: . Já zatím nic, ale teď jsem luxovala a bolelo mě břicho jako prase, tak to čekám každou minutou no :unamused: . Ale to víš, že si říkám co kdyby.....třeba fakt jak mě na laparce vyčistili, tak se to povedlo :grinning:
12. zář 2013 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Dobré ráno matko :wink:
12. zář 2013 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl cusky, no ja ted mojzisku uz mesic cvicim,docela poctive, vynechala jsem myslim asi 3x zatim, jinak kazdej den a chodim na rehabku, na kontrolu...takze v tomhle ohledu pro sebe vic udelat nemuzu. ALE myslim si, ze by to klidne zrovna u me mohla bejt pricina ty nepruchodnosti, pac od puberty trpim na bederku. dokonce jsem skoncila v 19ti na tejden na kapackach v nemocnici na neurologii. takze to klidne muze bejt celej muj problem a treba jsou tam ty vejcovody chudinky jen nejak skriply, ale nejsou srostly..
ja mam za sebou IVF v dubnu, davali jsme 2 embrya, nepovedlo se, v cervnu jsem sla na Ket jedinyho nanucka, vic nemame, tak musim znova stimulovat.
na laparku se chystam v pripade, ze nevyjde tohle ivf. nekdy v listopadu si necham dat termin. to je stejne hnusne a nebude mi lito, ze dva tejdny lezim doma.
12. zář 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 dobre rano:slight_smile: vis jak to je! do ms je kazda tehotna, tak vydrz:slight_smile: tak pokud se nic nestane, tak zrejme cca 5.rijna zacinam stimulovat, urcite kratkej protokol, pac mam vyssi FSH. takze s radosti na vas pak budu plivat co budete chtit! :grinning: :grinning: jen abys to ty neplivala na nas! :grinning: :grinning:
12. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, tak co v práci holka? Dobře vím, jak je to neuvěřitelně dlouhej poslední tejden, každá minuta co :angry: . Odměnou ti bude mateřská a klídek :wink: . Jsem na tebe moc zvědavá, moc ti to přeju, budu to prožívat s tebou!!!!! Já zatím nic, ale břicho bolí jako prase chvílema.....Ráno jsem si myslela, že už jsem to dostala. Už se připravuju s každou návštěvou záchodu, že ta mrcha dorazí :frowning2: , ale víš jak, pořád v koutku duše doufám, že by se to mohlo po té laparce povést, sasy mě tak navnadila s těma příběhama těch jejích kamarádek :wink:
12. zář 2013 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj :grinning: , tak to je výborná zpráva, takže kolem 17 na opu a pak miminkové k tobě :grinning: . Kolik si necháš dát embroušků? S tím pliváním je to fakt vtipný :grinning: :grinning:
12. zář 2013 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 caukyyyyyy :slight_smile: holka, dokud neni červená, nic to neznamená - a nechceš testnout?? Kolik dní to ted je?
12. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 strasne bude zalezet kolik bude embryii..podle toho se asi rozhodneme, ale jsem pro dve, stejne jako pri prvnim ET. ja budu mit asi malo vajicek, jako minule, takze pak i jak to dopadne bez ICSI. pac jsme ho minule meli na dve ze ctyr, spg totiz nebyl uplne ukazkovej, ale i ta ivf se krasne oplodnila.
jinac ti povidam, ze po laparce proste holky tehotnej jedna radost:slight_smile:
12. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
!!!!!!!!!!!!!!!!
HOLKY MOC PROSIM KDYBY JSTE NEKDO VEDEL O DOBREM MISTE NA POZICI PROJEKTOVEHO MANAGERA NEBO NECO VE VYSSIM MANAGMENTU DEJTE VEDET :slight_smile: MUJ DOBRY ZNAMY TED SHANI TAK TO ZKOUSIME KDEKOLI..MOC DIKY!:slight_smile:
12. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek myslím, že na testík je ještě brzo. měla jsme to dostat 8-10. Takže zatím žádné velké zpoždění, ale v neděli jsme byli na kolech a to mě to břicho tak bolelo, že jsem si myslela, že jsem to dostala.....Počkám do po a pak se objednám k dr. Bojím se, aby jsem z toho clostíku neměla cystu, ale kamish psala, že cysta by neměla posouvat ms....Tak doufám no :grinning:
12. zář 2013 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 nooo, nemuzu uplne souhlasit s kamisb, ze by cysta neposunula ms. podle me cysta muze udelat jakoukoliv neplechu - cili jak cyklus zkratit, tak prodlouzit. asi jde i o to, co za typ cysty to je.
12. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 hele ja asi 10 dní po transferu byla na 15ti kilometrové tůře a myslela jsem ze to je jasný, bolest jako prase a uklidnilo se to až po hodině lezení v posteli.... :slight_smile: vysledek znáš :slight_smile:
12. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek