IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coralin
16. kvě 2014
@muddledgirl Ahojky, za chvíli se chystám do procesu, čekám na ..... 😉
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@coralin juu a kdy a kde a jak?
marke
16. kvě 2014
@janice_opice Co já vím, tak u nás (a podle zákona) si můžeš vybrat operatéra (takže i porodníka) za 5000 Kč. To jsem si myslela, že si to zajišťuješ sama. A ono to jde přes doktora.

@muddledgirl ale Jak vycvičit draka je moc hezká pohádka 😃
marke
16. kvě 2014
Tak nám končí pohádka na dobrou noc a jdeme spát. 😃 Takže přeji dobrou všem 😃
kamisb
16. kvě 2014
@marke - hm, 5tis. by bylo krásných já se dneska dozvěděla zhola jinou cenu a tu asi fakt platit nebudeme.
ale neptej se veřejně to uvádět nebudu.
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@marke mno teda ty ceny nejsou vsude stejny holka
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@marke jak.vycvicit draka je super to souhlas 😉 ono to @muddledgirl taky nemine s prckem neboj 😃
kamisb
16. kvě 2014
@coralin - chystáme palečky a budeme na Tebe moc a moc myslet.
coralin
16. kvě 2014
@janice_opice no vždyť víš🙂 má dorazit coby dup.. jen pořád nevím v kolik budu píchat, byla jsem zvyklá na pero a tím mícháním těch lahviček, a ještě ráno, si to trochu nedovedu představit a hlavně jeden den tam mám zkoušky docela brzo, takže budu muset vyrazit už vopíchaná 😃 s Puregonem/Gonalem bylo fajn, že si ho člověk mohl vzít kamkoliv a píchnout skoro kdekoliv. Navíc ráno... měla jsem tradici v 18:00 když nám odbíjel kostelní zvon🙂
coralin
16. kvě 2014
@kamisb Moc děkuju🙂
coralin
16. kvě 2014
@kamisb Hlavně, aby mi z toho všeho brzo nehráblo .....
muddledgirl
16. kvě 2014
@janice_opice já taky četla cenu 5000....ale i tak mi to přijde pro mě zbytečný..jelikož nevím..jaký jsou u nás porodníci...až na jednoho,kterej řve asi průměr no...nikoho extra nevychvalujou ani naopak...Samo,že u Tebe třeba chápu,že si to klidně zaplatíš..
muddledgirl
16. kvě 2014
@marke dobrou noc... 😉
kamisb
16. kvě 2014
@coralin - nesmíš na to koukat moc černě 😉 ale chápu, že to je někdy všechno na hlavu a ještě zkoušky do toho.
muddledgirl
16. kvě 2014
@janice_opice já vím,že mě pohádky neminou...bude to zajímavý asi.....asi u nich budu spát.. hi hi.. 😃 😃 😃 Ale ráda čtu...někomu ...tak na to se těšim...Odkdy se čtou dětem pohádky..můžu od narození,že??? 😃 😃 😃
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@coralin koci treba je na case tradici zmenit 🙂 uznavam, ze pero je pohodlnejsi, ale pak zmena na menopur byla pro me nakonec uspesna 😉))) tak hlavne dej vedet kdy to propukne at muzeme mackat 😉
muddledgirl
16. kvě 2014
@coralin nehrábne...neboj... 😉
kamisb
16. kvě 2014
@muddledgirl - hele hodně holek čte pohádky už teď co jsem tak četla na emiminu.
Já zase asi moc číst nebudu, hrozně se zasekávám ]-( mě čtení nahlas nikdy moc nešlo.
Na půdě je gramofon, a nějaký desky tu jsou tam budeme asi na dobrou noc poslouchat pohádky nebo při poledním spaní.
Ale ono buhví co bude 😉
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@muddledgirl mno praxe je ocividne jina jak s @kamisb vime ja se tu sumu dozvim ve ctvrtek tak se rozhodneme.kdyz to bude ta co rikal tak ok ...pokud by to bylo vic tak to nedame.......uvidime no 🙂
kamisb
16. kvě 2014
Holky dobrou noc, jdu spinkat. I když manžílek dneska velí rotám tak nevím jestli usnu. Zatím tu docela huláká.
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@muddledgirl muzes cist uz ted do briska 🙂 ma to pozitivmi vliv
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@kamisb chaaaa twn muj taky hraje chi ale nehulaka 😃 bych ho trefila 😃
muddledgirl
16. kvě 2014
@kamisb jo jo..já pohádky rozdala na gramec..leč gramec není..lze koupit...ale kvůli pár deskám se mi nechtělo..po tatínkovi mám nějaké desky jako semafor a tak...holt dám asi do antikvariátu....ale nevím,jestli mi to vezmou..nemám srdce to vyhodit....

Já mám něco na cd..tak taky občas pustim... 😉
muddledgirl
16. kvě 2014
@janice_opice to chápu....
muddledgirl
16. kvě 2014
@kamisb dobrou noc..mně přítel dělá přesčas..tak přijde až někdy asi o půl jedné nebo v kolik...psal,že dá Krákoru..tak asi zajde do nonstopu na jedno ..nevim.. :-o 😃
janice_opiceautor
16. kvě 2014
@kamisb dobrou a kdyztak ho uspi valeckem 🙂))
muddledgirl
16. kvě 2014
@kamisb jo hraje..Ty vogo..já jsem blbka..já nejdřív myslela,že chrápe.. 😃 😃
coralin
16. kvě 2014
@muddledgirl se situací v naší rodině si nejsem nějak jistá... ale díky
muddledgirl
16. kvě 2014
@janice_opice no..když mě to přijde takový zvláštní..ale proč ne...Můžu to zkusit,že?
muddledgirl
16. kvě 2014
@coralin pořád ten tatínek v nemocnici... 😞 😞 😞 ?