• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl Ahojky, za chvíli se chystám do procesu, čekám na ..... :wink:
16. kvě 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin juu a kdy a kde a jak?
16. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Co já vím, tak u nás (a podle zákona) si můžeš vybrat operatéra (takže i porodníka) za 5000 Kč. To jsem si myslela, že si to zajišťuješ sama. A ono to jde přes doktora.

@muddledgirl ale Jak vycvičit draka je moc hezká pohádka :grinning:
16. kvě 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám končí pohádka na dobrou noc a jdeme spát. :grinning: Takže přeji dobrou všem :grinning:
16. kvě 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - hm, 5tis. by bylo krásných já se dneska dozvěděla zhola jinou cenu a tu asi fakt platit nebudeme.
ale neptej se veřejně to uvádět nebudu.
16. kvě 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke mno teda ty ceny nejsou vsude stejny holka
16. kvě 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jak.vycvicit draka je super to souhlas :wink: ono to @muddledgirl taky nemine s prckem neboj :grinning:
16. kvě 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - chystáme palečky a budeme na Tebe moc a moc myslet.
16. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no vždyť víš:slight_smile: má dorazit coby dup.. jen pořád nevím v kolik budu píchat, byla jsem zvyklá na pero a tím mícháním těch lahviček, a ještě ráno, si to trochu nedovedu představit a hlavně jeden den tam mám zkoušky docela brzo, takže budu muset vyrazit už vopíchaná :grinning: s Puregonem/Gonalem bylo fajn, že si ho člověk mohl vzít kamkoliv a píchnout skoro kdekoliv. Navíc ráno... měla jsem tradici v 18:00 když nám odbíjel kostelní zvon:slight_smile:
16. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Moc děkuju:slight_smile:
16. kvě 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Hlavně, aby mi z toho všeho brzo nehráblo .....
16. kvě 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já taky četla cenu 5000....ale i tak mi to přijde pro mě zbytečný..jelikož nevím..jaký jsou u nás porodníci...až na jednoho,kterej řve asi průměr no...nikoho extra nevychvalujou ani naopak...Samo,že u Tebe třeba chápu,že si to klidně zaplatíš..
16. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke dobrou noc... :wink:
16. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - nesmíš na to koukat moc černě :wink: ale chápu, že to je někdy všechno na hlavu a ještě zkoušky do toho.
16. kvě 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím,že mě pohádky neminou...bude to zajímavý asi.....asi u nich budu spát.. hi hi.. :grinning: :grinning: :grinning: Ale ráda čtu...někomu ...tak na to se těšim...Odkdy se čtou dětem pohádky..můžu od narození,že??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin koci treba je na case tradici zmenit :slight_smile: uznavam, ze pero je pohodlnejsi, ale pak zmena na menopur byla pro me nakonec uspesna ;)))) tak hlavne dej vedet kdy to propukne at muzeme mackat :wink:
16. kvě 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin nehrábne...neboj... :wink:
16. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele hodně holek čte pohádky už teď co jsem tak četla na emiminu.
Já zase asi moc číst nebudu, hrozně se zasekávám :angry: mě čtení nahlas nikdy moc nešlo.
Na půdě je gramofon, a nějaký desky tu jsou tam budeme asi na dobrou noc poslouchat pohádky nebo při poledním spaní.
Ale ono buhví co bude :wink:
16. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno praxe je ocividne jina jak s @kamisb vime ja se tu sumu dozvim ve ctvrtek tak se rozhodneme.kdyz to bude ta co rikal tak ok ...pokud by to bylo vic tak to nedame.......uvidime no :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc, jdu spinkat. I když manžílek dneska velí rotám tak nevím jestli usnu. Zatím tu docela huláká.
16. kvě 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl muzes cist uz ted do briska :slight_smile: ma to pozitivmi vliv
16. kvě 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb chaaaa twn muj taky hraje chi ale nehulaka :grinning: bych ho trefila :grinning:
16. kvě 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo jo..já pohádky rozdala na gramec..leč gramec není..lze koupit...ale kvůli pár deskám se mi nechtělo..po tatínkovi mám nějaké desky jako semafor a tak...holt dám asi do antikvariátu....ale nevím,jestli mi to vezmou..nemám srdce to vyhodit....

Já mám něco na cd..tak taky občas pustim... :wink:
16. kvě 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to chápu....
16. kvě 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou noc..mně přítel dělá přesčas..tak přijde až někdy asi o půl jedné nebo v kolik...psal,že dá Krákoru..tak asi zajde do nonstopu na jedno ..nevim.. :astonished: :grinning:
16. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dobrou a kdyztak ho uspi valeckem :slight_smile:))
@kamisb jo hraje..Ty vogo..já jsem blbka..já nejdřív myslela,že chrápe.. :grinning: :grinning:
@muddledgirl se situací v naší rodině si nejsem nějak jistá... ale díky
16. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..když mě to přijde takový zvláštní..ale proč ne...Můžu to zkusit,že?
16. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin pořád ten tatínek v nemocnici... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ?
16. kvě 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek