• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice jsi zlatíčko, Jani, čekám čekám... menopur jsem zatím neměla, tak uvidíme kolik se jich urodí a pospojuje. CO to tvoje tričko, to se mi líbilo:slight_smile: to jsi vyráběla sama?
16. kvě 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo jo ... a ségra vymejšlí nesmysly, které jsou nereálné
16. kvě 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, stane se počítač a ty jeho tanky :grinning:
16. kvě 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na proces nekoukám vůbec černě, bude to risk nebo zisk a já věřím v zisk, i když je teď těžké období
16. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju
16. kvě 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je to hrozné,když se někdo trápí..já vím,že se můj taťka trápil...ale v nemocnici jen pár dní a pak už koukal na mně z nebíčka...Taky mám ségru,která je cvok...Se drž holka... :wink:
16. kvě 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: chiiiiiiii ja to pochopila hned, ale jen proto, ze kluci taky hrajou tanky jinak bych si to asi prelozila taky tak..Veli rotam=chrape :grinning: se pocuram.
16. kvě 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin moje ségra je napřesdržku....takže asi si dokážu trošku představit....nenakládej toho na sebe milion...pokud to teď jde..psychika dělá hodně...tak zkus být pozitivní a nějak se nabíjet.... :wink:
16. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jsem fakt trdlo no...jsem dlouho nehrála Diablo..asi zítra na to dojde řada...páč ložnice bude skoro uklizená... :grinning:
16. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin bude to dobry neboj se nic ;) nene tricko jsem.koupila..redpektive manzel mi ho koupil k vanocum....jsem ti psala odkaz, ale admini to asi smazli :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nejsiiiii kdyby kluci nehrali tanky tak taky nevim vo co go...nahodou jsem se diky tobe mslem.pricurala smichy a tu hlasku jsem pouzila na muze :slight_smile:))
16. kvě 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jdu taky hajiii jeste si budu cist a haji tsk dobrou koci :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobrou kočí..já si právě zacvičila na záda..a asi budu číst o těhu a porodu knížku a luštit křížovky..hezký sny..
16. kvě 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranobtak furtvje tam.hnusne :slight_smile:
17. kvě 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahojky..viď? Jejda..žehlení při mým chrapounkovi...vrrr.....usnuli jsme v obýváku..... :grinning: :grinning: :grinning: Musím ho nechat spát...Makal asi do půl noci..a my šli spát až kolem třetí..já jsem předtím ale chvíli spala :grinning:
17. kvě 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ten.muj se ted probral takze se probrala cela domacnodt..tady to nekdy je jako, kdyz se probouzi dzungle :grinning:
17. kvě 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to věřim s těma zvířátkama...všema... :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl furt cekam.kdy otevrou tu pekarnu tady v baraku..vcera uz tam stehovali I zasoby a tak ..dneska by se k snidani siknul kolacek :grinning: ale asi to otevrou az v pondeli muz sel se psem tak to sel vysmirovat..:slight_smile:
17. kvě 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já zatím snědla dva knackebroty se šunkou a sýrem,ale mám hlad... :grinning: Zatím žehlim..jak od toho odejdu..tak to nedodělám...hi hi..
17. kvě 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak my nakonec nikam nejedeme z duvodu pocasi manzel zacne doma s tim bouranim futer..to bude bordel....
17. kvě 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda.....no jo no...já jen uklízím...ale je co ..furt.. :grinning: :grinning: :grinning: No a přítel zamete aspoň všude...v jednu do Lidlu a ve dvě ve n s kámoškou a dětma..snad nebude pršt..
17. kvě 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já asi po těch futrech umřu z toho bude strašnej strašnej bordel.....ale co no, chtěla jsem to ..mám to..páč do tý doby nemá cenu malovat:/
17. kvě 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to bude bordel.....jak sviň...tak malej velkej snad pomůže trochu ne? Už mu je 12 :wink:
17. kvě 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele on je pryč....jel s tim skautem na džem ..vrací se až zítra kolem 16 hodiny
17. kvě 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo ...tak si zkus někoho přizvat..už jsi přece jen 35tt... :wink: :wink: :wink:
17. kvě 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka, tak manžel s tchánem se vrhli na to malování, tak sem zvědavá jaký to bude ...dlouhý stěny budou meruňkový, ale zatím to je dost tmavý. prý by to po zaschnutí mělo zesvětlit ....tak to jsem zvědavá ....
17. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no s našema futrama by asi taky chtělo něco udělat, ale zatím to neřeším. jednou možná....a třeba taky ne :sunglasses:
17. kvě 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no momentálně nevim koho teda...tak ted to bude stejně na manželovi to řezání a bourání stávajících futer..... pak tam musí osadit ty nový no a pak to musíme uklidit spolu
17. kvě 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak super, my zase musíme vyřešit to malování,ale to nemá cenu dokud nebudou futra....já bych ta futra nai neřešila,el máme nový dveře,který nám do těch futer nepasujou..protože tohle je barák cihlovej z 50.let a jako klasický dveře sedmdesátky prostě nejsou klasický, jsou menší o 3 cm takže se tam ty nový dveře nevejdou...tak jsme koupili futra a hurá do toho
17. kvě 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek