• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@kamisb
@muddledgirl ale je to teda smrad jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tady jsou všechno 80 ...teda včetně futer
17. kvě 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to máš dobrý tohle jsou na záchod, do špajzu a do komory a to jsou 70 ..teda jakoby měly být....ale očividně nejsou no.. :slight_smile: i když na záchod jsou asi 80,ale zas o 3 čísla užší prostě...
17. kvě 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jenže buhví jak jsou veliký dveře, protože futra mají max. 2 cm. Ale taky by to postupně chtělo nový dveře, taky jsou nějkaý hnědý dřevěný a vrchní 2/3 prosklený, já bych raději beze skla aspon mezi obývákem a ložnicí a pak do dětskýho pokoje. Ale na to je dost času, buhví jak to jednou dopadne jestli se do toho vubec někdy pustíme.
17. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb vždyt jo...já jsem ty dveře sehnala krásně a za super cenu..jedině kam pásly tak ke Kubovi do pokojíku,ale ty zbylé troje smolíček... a ty dveře současný jsou fakt hnusný, i když jsem je i polepovala tapetou samolepící v barvě dřeva ..takže jsem ráda, že se do toho manžel pustil...je tu do půl těla a chcetá se, už má půlku futer na záchod pryč...... říkal, že to jde líp než myslel.....
17. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no chlapi už montují vypínače ....tak jsem zvědavá fakt až to uschne jak to bude vypadat.
Odpoledne nebo zítra se položí koberec a zítra přivezou tu skřín a komodu. Pak už jen objednat tu postýlku ...a zybtek věcí ...jen ....hihi ...nějak to oddaluji.
ale když ještě nepřišla nemocenská tak hold musím vydržet.
Ale už jsem si začala dávat na jednu hromádku věci do porodnice :slight_smile: pro sebe.
17. kvě 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a my máme ještě ta furta taková spíš zrzavá do hněda či co to je barvu.
17. kvě 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my bychom pak museli vyměnit asi 8 dveří a je možný, že do špajzu jsou dveře asi užší ...takže asi budu dlouho dělat, že máme krásný dveře :sunglasses:
17. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb tak nééé že by tu dveře a futra nebyli potřeba.....jsou tu skleněné výplně které nenávidim....ale než uděláme co chceme,tak budou Vánoce...Ti vaši chlapi jsou rychlejší koukám.....kuchyń máme od půlky února..a je půlka května.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty kovový futra ne? no to je přesně to co je tady ten hnus...hele,ale futra se daj obložit a koupit akorát ty dveře a je to..kdežto tady to proste nejde, ten barák je fkat stavěnej v 50 letech a celej divně.....takže holt jsme koupili dveře, ke Kubošovi pásly,ale ty zbylé troje dveře vůbec tak jsem dokoupila futr a bude to...pak manžel vymaluje a budu spokojená....:slight_smile:))já si ted zabalila všechny tašky do porodnice:slight_smile:))), ještě přidat osušky a je to a objednala ohřívačku lahví :_)
to budete mít krásný pokojíček..ono to pak jde rychle takže to je prásk prásk:slight_smile: já byla nahlodaná, že natřu v koupelně to topení,ale nechce se mi to čuchat,když už je tu smrad z toh ořezání tech futer...
17. kvě 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl brouku bud v klidu, ty dveře jsme koupila v prosinci a teda musel k nim v lednu doobjednat ta futra a ono je to asi něco jinýho dělat už do svýho než do pronájmu ....v pronájmu bych to řešila asi jinak ...samolepící tapety a trochu renovace ...nechtělo by se mi tam vrážet prachy...takže bud v klidu....:slight_smile: no díky počasí jsme nejeli na tu chatu..páč nemůže stát v dešti a mokrý hlíně venku a provrtávat barák ..holt chat apočká, důležitý je,aby bylo tady hotovo a připraveno a když už jsme tu zůstali tak proč se do toho nepustit.... pak může vymalovat tu depkoidní chodbu..to nechápu jak mohl tu chodbičku vymalovat takovou barvou..bud kdysi musel přijít v depresi z hospody nebo nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já tak během roku začnu vymýšlet jak předělat dětský pokoj, aby tam pak mohli třeba od 2 let Valinky bydlet oba:slight_smile:
17. kvě 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak pak pokojík vyfot ju:slight_smile:
17. kvě 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Já si právě myslela, že je to dáno zákonem. Nojo, všude jinak :frowning2: Myslím, že i při návštěvě porodnice se u nás na to někdo ptal, ale cena taky nepadla (jen zase info, že je to ze zákona možné)

Tak to dobře holky pořiďte!

JJ, až s malým (tedy už mu je 8) se člověk začne orientovat v pohádkách. Jak vycvičit draka je super a spousta dalších, ale některý jsou tedy děsný. Vůbec kolikrát netuším, jak by to mělo dítě zabavit nebo navíc ještě něco naučit. Nojo, hold jiná doba.
17. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke no my taky jeli s Kubou pohádky od malinka a je teda fakt, že některý jsou dost děsný a agresivní...
17. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je hnusně....tak ať holky všechno dobře zmáknete..my máme kočárek jupííí..prý asi uchází trochu jedno kolo..taky dobrý...ale jinak je jak novej...Přítel ho dal do sklepa....kde maj všichni věci..no tak snad ho nikdo nešlohne.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale co by s tím starýl lidi dělali,že?
17. kvě 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - kolečka jdou dokoupit ...bráchovi někdy stačilo i jen lepeni
17. kvě 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasně....uvidíme..děkuju :wink: :wink: :wink:
17. kvě 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tvl holky futra mazec jak to vypadalo slibne tak katastrofa... :unamused: :frowning2:
17. kvě 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem četla na FB... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jak to?
17. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb proste oser...vypadaly cely cihly...proste barak z 50. let no a manzel nikdy futra nemenil...pricka na prd....ale uz tam schne pena a xitra to cely zazdi, ale fakt pakarna
17. kvě 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm to je pěkný, ale hlavně, že je manžílek šikovnej.
17. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice opruz teda... :frowning2: :frowning2: :angry:
17. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no zitra ty jedny futra dodela jsou moc pekny fakt ze jo nehezci futra a dvere v celym.byte budou na hajzliku :grinning:
17. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: hihi..jsi mě rozesmála...fakt... :grinning:
17. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice měla jsem colu....od kámošky...a Samík tam líta o stopéro..no a asi taky měl škytavku poprvý.. :grinning:
17. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janí ty uz to mas za par ty vado :slight_smile:
17. kvě 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek to jo utíká to, snad ještě 3 týdny vvydrží v bříšku:slight_smile: aspon teda..
17. kvě 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl přes co ty to nakupuješ ty různý věci přes ebay?
17. kvě 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek