• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@janice_opice jo jo...přes ebay... :wink:
18. kvě 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky...já už kolikrát ani MK nevypínám....včera jsem se vztekla na přítele..přišel po pěti pívech a neskutečně mě sral..tak dnes zkusím být hodná
18. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo to znam :grinning: ja ted smiruju po netu odsavacky :slight_smile:
18. kvě 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: odsávačky prsní? Mkla jsi na e-bay?
18. kvě 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jani já mám dvě ruční nechceš na začátek teda jednu půjčit?
18. kvě 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já mám taky obyč ruční zatím...člověk neví,jestli bude mlíko...vůbec...a dyžtak pošlu přítele do obchodu..nebo do lékárny.. :wink:
18. kvě 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je dekuju uz jsem.ji objednala :slight_smile:)) chci prave elektrickou tak pani psala, ze ji ma a jeste v zaruce tak.je moje...
@muddledgirl no ja diky odsavacce zacala kojit prave po tom.porodu kdy to vypadalo, ze nebudu vubec kojit a nevzdsla jsem to a tshala a tahala a pak jsem mela tolik mlika, ze to rucni nestihala...tak jsem objednala doporucenou elektrickou, v pripade, ze ji nepouziju tak ji ptodam dal..ale takhle ji budu mit o 2 tis. levneji nez kdyby sel prave manzel pak do lekarny...;) ale tak.to delam dle sve vlastni zkusenosti :slight_smile:)))
18. kvě 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně..já bych si ji taky koupila...ale pochybuju,že by za plnou cenu ji někdo koupil,pokud bych ji nevyužila...a já nechci po někom,když už...
18. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl třeba se pletu...ale myslim,že práci stejně odvedou ty elektrické..ať už je to jakákoli značka no..nemusím mít zrovna aventku..
18. kvě 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně,že ta zpráva byla pro Tebe...
18. kvě 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ok, já mám právě jednu co mi kamarádka dala + teď ještě pujčenou od jiný kamarádky od aventu.
Jinak asi dostaneš ještě něco růžovýho až se uvidíme a jedny super džínový šatičky :wink: jsem jen lehce prohrabala ty pytle tady.
18. kvě 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - stihneme ještě kávičku než se "rozsypeme" ne?
třeba ten příští týden ? manžel domluví na jeden den v pondělí focení a pak se můžeme případně domluvit spolu, když už můžu do tý Prahy kdykoliv :grinning:
18. kvě 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to prave neodvedou stejnou praci .treba dost spatny zkusenosti jsou s odsavackou Farlin...to je ten kamen urazu...ale ja ti tu nic nevnucuju abys neco kupovala ;) ..jen jsem osvetlila svou zkusenost a nazor a to jak.jsem se rozhodla ja..mne po nekom neva..vysterilizuju ve sterilizatoru :slight_smile: navic pani ji pouzila 2x...ja dokonce cumela na to, ze se odsavacky pronajimaj to me teda fakt prekvapilo :slight_smile:
18. kvě 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja myslim, ze bychom mohly stihnout ;)) rada :slight_smile:))) ja nic modryho nemam..teda jo dupacky, ale ty uz jsou pouxivanejsi tak to vych ti ani nedavala :slight_smile:
18. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je bordel jak v tanku, muž dodělává ty dveře tomá do večera co dělat a já dodělávám ložnici, ještě mi přimontoval ten přebalovák a je to:slight_smile: Doufám, že se o něj v noci majznu :grinning:
18. kvě 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hele mě nic dávat nemusíš, fakt toho mám mraky. Tohle je ale fakt růžová a do toho chlapečka dávat nebudu :sunglasses:
18. kvě 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - manžel pokládá koberec a občas se ozve ...ááá ...sakra ....hups .... :grinning:
ale ony jsou pod tím ještě lištičky takže zatím řeže tak aby nebyly vidět, ale pak uvidíme no jestli se to nebude muset ořezat podle nich.
18. kvě 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já ted umistuju vaničku a krémíky a rozuklízim prádlo, namočim čočku upeču žebra a pak pojedu na 16 pro Kubajse..chuděrám těm tam pršelo ....
18. kvě 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak až to bude všechno tak hod foto...:slight_smile: fotíš průběžně jak vzniká pokojík nebo na to prdíš? :slight_smile:
18. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím,že nevnucuješ...jen prostě nemusím mít vůbec mlíko a pak mě to přijde zbytečný dopředu....protože pak nevim,jestli to člověk prodá...sterilizátor nemám...a na lahvičky kupovat nebudu...už jen z důvodu málo místa v kuchyni.....no....já vím,že pronajímaj...ale to se teda taky moc nevyplatí..jako s monitorama dechu.. :grinning:
18. kvě 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no však jo, já jen říkám jak jsme se rozhodli pá díky té odsávačce jsem se tenkríát rozkojila:slight_smile:a stelrilizátor jsem dostala ten bych jinak nekoupila:slight_smile:) zítra budu sterilizovat dudlíky:slight_smile:) mám strašně dudlíků :grinning: :grinning: :grinning: to je děs a nakonec Valča nebude dudlat já už to vidim,ale my všechny dostali..já koupila jen jeden:slight_smile:
Mně jako pronajímání odsávačky mléka přijde divný..ten monitor asi ještě pochopím,ale odsávačku mléka bych si teda nepronajala a určo se to nevyplatí ..co dneska budete vařit? @kamisb
18. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já mám jen dva nový dudlíky....jeden silikonovej a pak ten druhej... :grinning: :grinning: :grinning: NO..já ukecávám přítele..že bysme šli na pizzu..ale jemu se moc nechce...tak nevim..jinak jen br. kaši a párky....no a na večer asi těstoviny musíme dojíst...nebo taky šopák..... :wink:
18. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky bych uvařila nějakou polívku...ale ještě nevím...dala bych si asi česnečku se sýrem a krutonky..mňam.. :grinning:
18. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dobrej nápad.....zrovna jsem si říkala, že udělám hráškovku,ale když bude večer čočka tak to je blbost..česnečka dobrý a mám tu i sýr, který je potřeba dojíst a na krutonky taky super...!
18. kvě 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - vaničku, tu ještě furt nevím kam budu dávat.
Ted jsme řešili jestli se nebude manžel koupat s prckem dokud nebudu moct já a pak se nevystřídáme.
Jinak bychom museli asi sundat zástěnu z vany a vaničku dávat do ní ...nebo vedle na zem. Ale fakt máme malinkou koupelnu. Tak ještě zvažuji do kuchyně na židle ...a starou hadicí od sprchy nakouštět vodu z kohoutku z kuchyně. Ale to asi vyřešíme až na to dojde.
Přebalovák dostanu od kamarádky asi až přijdu z porodky tak věci se připraví po koupaní a přebalování až pak za chodu no.
Hm nefotím průběžně, nějak mě to nenapadlo :slight_smile: ...zítra manžel nemá večer aj ...tak možná se i smontuje nějaký nábytek.
18. kvě 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my máme ten kyblík na koupání,ale i tu vaničku jsem taky právě dostala od té kamarádky jak máme kočárek i tu gumovou podložku přebalovací..takže ted mi jen manžel přemontoval ten vršek tý komody:slight_smile:)) jak už jsem tam nachystala ty krémíky a tak a vedle ta postýlka..ješě jsem jí teda nepovlíkla to si nechávám asi až přijdeme z porodky nebo to udělá manžel tak to tady už vypadá jako by tu Valča už každou chvilku měla být:slight_smile:)) já asi tu vaničku odvezu na chajdu a tady nechám ten kyblík..aspon nebudu muset převážet:slight_smile: já jsem taky manželovi říkala at se to nějak udělá že stejně věci budeme řešit za chodu až jak nám to bude vyhovovat :slight_smile:
18. kvě 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb my máme taky malinkou koupelnu a já se nechci až dolů ohýbat ..asi budem koupat v obýváku..máme tam velký stůl ...A přebalovák klasický nemáme...fakt na něj není místo....Anebo to bude z půlky velkého stolu a bude..nevim....
18. kvě 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak to je jasny ja jsem potrebovala uloznwj prostor tak je to komoda s tou vymenitelnou horni deskou...a pod kybl mam do vany vymyslenej takovej podstavec kvuli tomu ohybani tak uvidime...;)za behu..
18. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vůbec nevim no...taky za běhu....teď jsem ráda,že jsem tak dlouho remcala a postýlka se staví...juppííí...tak zítra ji budu dezinfikovat.... :astonished: polštářek /vím,že se nemá prý dávat/, deka, prostěradlo je vyprané....schované ve skříni....a dnes pak zase prát...a žehlit...vařím česnečku a dám se do br.kaše pomalu... :grinning:
18. kvě 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jj tak hod foto taky jsem zvědava..ono spoustu věcí se vytříbí za chodu a dle praktičnosti :slight_smile: takže no stress..já si namočila čočku, namarinovala žebra a jdu taky na tu česnečku,ale ted jsem něco našla a můžu se tu rozplynout.-))
18. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek