IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@kamisb
@muddledgirl holky no nebyl on roztomilej ??🙂
beryltm
18. kvě 2014
@janice_opice ty velky hnedy ocicka.uplne k sezrani 😉
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@beryltm hele ty kukadla má dodnes a dlouhý řasy akorát už je větší než já no 😃 jsem se tady úplně rozněžnila až mi slyzy vyhrkly asi ty hormony 🙂
beryltm
18. kvě 2014
Me o tech slzach povidej.jsem jak mišuge 😃 jeste ze tu zrusili psycho oddeleni 😃
dnes byl taaak odpirnej obet az hanba mluvit.necham si dovezt hambac s hranolkama. 😃 dala bych si kfc 😃
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@beryltm tak tat ti Venda doveze🙂)))
beryltm
18. kvě 2014
@janice_opice to je jasne ze doveze.akorat kfc tezko 😃
kamisb
18. kvě 2014
@janice_opice - Kuba má moc pěkný očíčka a je furt roztomilej...ale to mu neříkej, to nemají puberťáci moc rádi 😎

Připojuji fotku 🙂 řekla bych že i barvy jsou docela reálný....no kvůli nim to lastně posílám 😉
kamisb
18. kvě 2014
tak na mým monitoru je to teda nějaký tmavší ..malinko si to v hlavě zesvětlete 🙂
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@kamisb já to mám světly --dobrý, že to není tmavý 🙂) to bude pěkný!!! ještě bych teda časem vyměnila zásuvku🙂 jinak to bude mít Adámek moc hezký🙂
kamisb
18. kvě 2014
...zesvětlit a trochu koberec přibarvit do červena 😎
kamisb
18. kvě 2014
@janice_opice - manžel se směje a říká, co se Ti prý nelíbí na 30 let starý zásuvce. A to ještě kolem vypínače je takový čedivý kolem 😎
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@kamisb 😃 když koukneš na ty fotky co jsem dávala s Kubou tak koukni na zásuvku za ním 😃 😃 😃 ..ale to bylo na dovolený se známýma na chatě nějaký🙂))) no prostě si Adámek zaslouží krásný nový zásuvky🙂))))
kamisb
18. kvě 2014
@janice_opice - hihi, njn uvidíme, ale ony asi stejně nebudou vidět.

Jo a jinak my máme dneska k obědu španěláky s rýží. Ted ještě čekáme než se uvaří hnědá rýže.
A včera dělal tchán záhorský závisty ...maso vepřový plněný zelím a br.knedlík...takový zvláštní, ale dalo se to.
muddledgirl
18. kvě 2014
@janice_opice jejej..to zatím neee..ještě nemám ani matraci..a ta postýlka je 50 let stará.. 😉 😃
muddledgirl
18. kvě 2014
@kamisb španělák je z hovězího,že?
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@kamisb to by mi asi chutnalo já jsem na zelí ujetá!!🙂
muddledgirl
18. kvě 2014
@janice_opice nepřejte si s kamisb vidět naše zásuvky..holt nestíhá se...
muddledgirl
18. kvě 2014
@janice_opice já taky zelí miluju
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@muddledgirl to je jedno...starý postýlkly jsou dobrý já taky měla
muddledgirl
18. kvě 2014
@janice_opice no...uvidíme..snad jo...malovat se asi nebude..přítelovi se nechce...já nevim,jeslti bych to hezky zvládla no...ale asi prdět na to...
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@muddledgirl
@kamisb nepřejte si vidět naše krabičky na eletřinu a některý vypínače a zásuvky😃DDD ale tak u kamisb mě to tak jako trklo do oka v tom krásnym novym udělanym😃
kamisb
18. kvě 2014
@janice_opice - jako i manžel včera po vymalování se lekl, jak byla ta meruňková barva tmavá, ale do večera to krásně vyschlo a zesvětlalo. Moc se mi to zatím líbí.
Zítra snad přijde nemocenská a objedná se ta postýlka ....aby to fakt bylo do konce května hotový. A já doufám ještě že začne být hezky aby ty prťavý věcičky mohly hezky schnout na šňůře na zahradě.
Asi připravím věci do skříně jen do velikosti 80 či která je kolem a zbytek se vrátí do vakuovacích pytlů.
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@muddledgirl my to malování asi nestihneme si myslim než to tu všechno udělá tak holt bude muset vymalovat až bude Valča na světě a větší
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@kamisb od zítra má být krásně tak už začni prát 😃 😃 😃 😃
kamisb
18. kvě 2014
@muddledgirl - jj z hovězího ...ale to je stejně teď v těhu nejzdravější a pokud je měkký tak mi i nejvíc chutná.
muddledgirl
18. kvě 2014
@kamisb hi hi jen do velikosti 80...Ty jo..já mám zatím vše max 70 a něco...a 80 mám asi 3 věci a stále to nekončí to praní a žehlení 😃
muddledgirl
18. kvě 2014
@janice_opice však jooo..já bych chtěla jen kuchyň...ale nevím no...jsou tam škrábance od mých barevných drápů hi hi...
muddledgirl
18. kvě 2014
@kamisb mňam...já je ještě nedělala..asi zkusim....pošli mi prosím recept do IP...a já je příští týden udělám 😃 Už mám kuřete plný zuby..já hovězí bojim....jak jsem furt blinkala guláš..ale třeba takto to projde...
janice_opiceautor
18. kvě 2014
@muddledgirl jo taky máme věcí na 320 dětí .....furt někde pidioblečky a peru a žehlim🙂
kamisb
18. kvě 2014
@janice_opice - no začnu asi zítra nebo v uterý ....už se těším na ten nábytek ...a hlavně už vidím jak pak vymýšlím co ještě k jedný straně, že tam bude volno 🙂 ...ale to by mělo zůstat volný na ty krabice na hračky.
Ještě jsem furt nebyla v tý Ikee.
Njn, zásuvky, možná časem ...to se případně lehce vymění, jen nevím v jaký barvě by jako měly být. My je asi jmáme stejný i u mamky 😃

Začni psát odpověď...

Odešli