• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@kamisb
@muddledgirl holky no nebyl on roztomilej ??:slight_smile:
18. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice ty velky hnedy ocicka.uplne k sezrani :wink:
18. kvě 2014 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm hele ty kukadla má dodnes a dlouhý řasy akorát už je větší než já no :grinning: jsem se tady úplně rozněžnila až mi slyzy vyhrkly asi ty hormony :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Me o tech slzach povidej.jsem jak mišuge :grinning: jeste ze tu zrusili psycho oddeleni :grinning:
dnes byl taaak odpirnej obet az hanba mluvit.necham si dovezt hambac s hranolkama. :grinning: dala bych si kfc :grinning:
18. kvě 2014 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm tak tat ti Venda doveze:slight_smile:)))
18. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je jasne ze doveze.akorat kfc tezko :grinning:
18. kvě 2014 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Kuba má moc pěkný očíčka a je furt roztomilej...ale to mu neříkej, to nemají puberťáci moc rádi :sunglasses:

Připojuji fotku :slight_smile: řekla bych že i barvy jsou docela reálný....no kvůli nim to lastně posílám :wink:
18. kvě 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na mým monitoru je to teda nějaký tmavší ..malinko si to v hlavě zesvětlete :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já to mám světly --dobrý, že to není tmavý :slight_smile:) to bude pěkný!!! ještě bych teda časem vyměnila zásuvku:slight_smile: jinak to bude mít Adámek moc hezký:slight_smile:
18. kvě 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
...zesvětlit a trochu koberec přibarvit do červena :sunglasses:
18. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - manžel se směje a říká, co se Ti prý nelíbí na 30 let starý zásuvce. A to ještě kolem vypínače je takový čedivý kolem :sunglasses:
18. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb :grinning: když koukneš na ty fotky co jsem dávala s Kubou tak koukni na zásuvku za ním :grinning: :grinning: :grinning: ..ale to bylo na dovolený se známýma na chatě nějaký:slight_smile:))) no prostě si Adámek zaslouží krásný nový zásuvky:slight_smile:))))
18. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, njn uvidíme, ale ony asi stejně nebudou vidět.

Jo a jinak my máme dneska k obědu španěláky s rýží. Ted ještě čekáme než se uvaří hnědá rýže.
A včera dělal tchán záhorský závisty ...maso vepřový plněný zelím a br.knedlík...takový zvláštní, ale dalo se to.
18. kvě 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jejej..to zatím neee..ještě nemám ani matraci..a ta postýlka je 50 let stará.. :wink: :grinning:
18. kvě 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb španělák je z hovězího,že?
18. kvě 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to by mi asi chutnalo já jsem na zelí ujetá!!:slight_smile:
18. kvě 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nepřejte si s kamisb vidět naše zásuvky..holt nestíhá se...
@janice_opice já taky zelí miluju
autor
@muddledgirl to je jedno...starý postýlkly jsou dobrý já taky měla
@janice_opice no...uvidíme..snad jo...malovat se asi nebude..přítelovi se nechce...já nevim,jeslti bych to hezky zvládla no...ale asi prdět na to...
18. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb nepřejte si vidět naše krabičky na eletřinu a některý vypínače a zásuvky:grinning:DDD ale tak u kamisb mě to tak jako trklo do oka v tom krásnym novym udělanym:grinning:
18. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jako i manžel včera po vymalování se lekl, jak byla ta meruňková barva tmavá, ale do večera to krásně vyschlo a zesvětlalo. Moc se mi to zatím líbí.
Zítra snad přijde nemocenská a objedná se ta postýlka ....aby to fakt bylo do konce května hotový. A já doufám ještě že začne být hezky aby ty prťavý věcičky mohly hezky schnout na šňůře na zahradě.
Asi připravím věci do skříně jen do velikosti 80 či která je kolem a zbytek se vrátí do vakuovacích pytlů.
18. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl my to malování asi nestihneme si myslim než to tu všechno udělá tak holt bude muset vymalovat až bude Valča na světě a větší
18. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb od zítra má být krásně tak už začni prát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jj z hovězího ...ale to je stejně teď v těhu nejzdravější a pokud je měkký tak mi i nejvíc chutná.
18. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi hi jen do velikosti 80...Ty jo..já mám zatím vše max 70 a něco...a 80 mám asi 3 věci a stále to nekončí to praní a žehlení :grinning:
18. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jooo..já bych chtěla jen kuchyň...ale nevím no...jsou tam škrábance od mých barevných drápů hi hi...
18. kvě 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam...já je ještě nedělala..asi zkusim....pošli mi prosím recept do IP...a já je příští týden udělám :grinning: Už mám kuřete plný zuby..já hovězí bojim....jak jsem furt blinkala guláš..ale třeba takto to projde...
18. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo taky máme věcí na 320 dětí .....furt někde pidioblečky a peru a žehlim:slight_smile:
18. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no začnu asi zítra nebo v uterý ....už se těším na ten nábytek ...a hlavně už vidím jak pak vymýšlím co ještě k jedný straně, že tam bude volno :slight_smile: ...ale to by mělo zůstat volný na ty krabice na hračky.
Ještě jsem furt nebyla v tý Ikee.
Njn, zásuvky, možná časem ...to se případně lehce vymění, jen nevím v jaký barvě by jako měly být. My je asi jmáme stejný i u mamky :grinning:
18. kvě 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek