• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb v Hornbachu mají veliký výběr tvarů a barev to doladíte a fakt to ten interiér hodně změní:slight_smile:)) já budu potřebovat tak yještě do Ikey pro koš pod postýlku chci tam nastrkat ty balíky s plenkama:slight_smile:
18. kvě 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm, ale já recept nevím :frowning2: vaří manžel.
Ale tohle dělal z falešný svíščkový a kousek si odkrojil na tataráček.
Pak to naklepal, osolit opepřit ....potřel horčicí ...dovnitř vajíčko na tvrdo,okurku, špekáček, cibuli, slaninu ...zabalit.
V hrnci udělal základ cibule (s zbytek těch špekáčků) ...pak do toho dal maso zasypal moukou a podlil vodou. Chvíli míchal než se to začne vařit a pak to šoupnul do trouby na 200 °c. Ted děláme hodně věcí v troubě ...nemusíš se o to tolik starat. (celkově to tam bylo hodinu, po 20 minutách kontrolovat)
Ochutit solí podle chuti.
18. kvě 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no to já měla taky předtím spíš jen na prcka, ale teď co jsem zase dostala věci od švagrový, tak už to jsou velikosti i na ten druhý rok ...což jsem ráda. Ale jestli budeme mít obříka tak jsem na to zvědavá kdy co bude nosit a jaký velikosti třeba úplně přeskočí... :grinning:
18. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no uvidíme ...teda no :grinning:
18. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem nakonec právě ráda za ten přebalovací pult.
vypadá takhle ....http://www.detskyraj.cz/dalsi-nabytek/klups-prebalovaci-pult ...teda doufám, že kamarádka má taky dvě ty poličky. Tam chystám dát vše kolem přebalování ...snad se mi to ta vejde. A měkkou podložku nahoru mám od tý tvý kamarádky. Vejde se tam akorád ...tak jsem ráda.
18. kvě 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj já jsem taky ráda my tomáme akorát jako komodu zavřenou ....dvě poličky zavřený nad tim jednu otevřenou a nahoře přebalovák..taky super:slight_smile:) tak jeslti budte mít obříka což je tak 4,5 kg tak přeskočí určo 56 a možná 62 jinak ti velikosti přeskakovat nebude
18. kvě 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj já vím, tenkrát jsi ji fotila.
18. kvě 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no uvidíme jak velkýho prcka vytáhnou ...ale zase když půjde dřív tak by nemusel být extra veliký.
18. kvě 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja uz vim, ze jacuz zadnej super extrem mit nebudu a jsem spokojena :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jsem objednala postýlku, matraci, kllín pod hlavičku a ještě jednu zavinovačku měli akci za 155,- ...hihi no nekup to :grinning:
18. kvě 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak asi budeme ještě kupovat postel. Ta co byla ve sklepě je hrozná :angry: njn, aspon bude pokojík úplně nový no. Teda kromě těch zásuvek no :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak mi ho hodíš do mailu, když ti ho pošlu do interky? Ranní píchání:slight_smile: jsem zmákla a ani to nebylo tak hrozný:slight_smile:
18. kvě 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl pozitivní se snažím být, navíc mám zkouškový takže přemýšlím nad něčím jiným. Ségra si myslí, že je ředitelka zeměkoule a už chce rozhodovat i o věcech na které nemá právo... je to hustý... a štve mě. Jenže to řešíme s mámou a já jí k tomu nemůžu nic říct, protože s ní už asi od března nemluvím.. To mě mrzí, že to máš se sestrou také komplikovaný
18. kvě 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Hrozný to je, to máš pravdu :frowning2:
18. kvě 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jojo... a ségra vymýšlí kraviny, ale to si dyštak písneme do interky, nechci to tady řešit veřejně
18. kvě 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin mas to v soukr.zpr. :slight_smile:
18. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak to je super celej novej pokojik ;))))
18. kvě 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen je to dalších skoro 5tis....a to jsem manželovi ještě neřekla, že by k tomu byl hezkej ještě i noční stolek, ale ten stojí další 3tis. ....tím jak je to všechno v masívu tak to není nic levnýho.
18. kvě 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky. Manža je šikula
18. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ale je to investice do budoucna a urco toho nebudete litovat :slight_smile:
18. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo, jen to bude muset počkat do června na další výplatu. A ještě pak v červenci jde auto na generálku.... ale pak snad už bude klid. A začneme pro změnu šetřit na novou kuchyň :wink:
18. kvě 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo to je furt neco..ja jdu zitra nebo ve stredu na ten urad pracw..furt to odkladam..
18. kvě 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zlato písni mi cislo uctu do mailu pislu ti za medvidky + postovny ... Ja se bojim ze to kafe nejak ted nedavám...jestli teda nemas moc daleko na postu...
18. kvě 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek hele brouku máš ve výrobě medvídky jiný...já jsem je udala ..byly tu na návštěvě kamrádka s chlapečkem a holčičkou a viděli je tak jsem je prodala kámošce..takže v klidu....paní udělá nové a třeba příště budeš mít čas anebo to uděláme přes tu poštu....já už jsem to všechno chtěla odlifrovat takže mi tu zbyl už jen velkej myšák a meda ve fialových katatech..:slight_smile: stejně je urgentně nepotřebuješ tak v další várce.
18. kvě 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super ja uz mela výčitky, tak to je dobre :slight_smile: dekujuuuu a zdravím břuch!!!!!!!!! :grinning:
18. kvě 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Dobre rano holky..tak jsem si tak pochvalocala jak.me vubec neboli zada a sup v noci me chytla zada tak desne, ze jdu volat k zubari, ze neprijedu...
19. kvě 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je pěkný no...to mě bolí furt..a břicho už skoro taky..jak tlačí mimís..
19. kvě 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no presne ja jsem.v noci nejak prudce vstala, rychle se pretocila a zada se blokla...hele me ted tlaci strasne bricho..jsem byla vcera az vztekla jak me vsechno boli :grinning: jak jsem neschopna ..dneska koncim 35 tt tak jeste at tam aspon tyden do toho ukoncenyho 36 vydrzi a netlaci se ven :slight_smile:
19. kvě 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jsem doufala, že mi přijde nemocenská dneska a ono prd :frowning2: tak snad zítra
19. kvě 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek