• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
JInak nábytek už je doma :slight_smile:
19. kvě 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak treba jeste odpo?
19. kvě 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak uz se tesim.na fotecky
19. kvě 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já si právě říkám..snad nechce ven...Ty jo..v noci jsem furt nadávala..dřív to vleže bylo docela o.k...a teď...nevím,jak si lehnout..ch jo....no včera jsem mu říkala...že musí vydržet minimálně do 36tt a taky než všechno vyperu a vyžehlim... :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já už zase docela normálně spím a za víkend jsem připrava půl kila :slight_smile: ...tak jsem zvědavá jestli to je jen momentální stav nebo to už tak zůstane
19. kvě 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale ještě to nebude hotový ...postýlka přijde až v týdnu...postel velká bude asi za měsíc a koncem června přebal pult. Koukám to bude všechno jen tak tak teda ....
19. kvě 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já za dva týdny tři..ale je fakt,že od středy jsem moc nikde nelítala....bříško mě fakt děsně táhne dolů...tak mi to není příjemné,takže asi ještě dost naberu..ch jo..no jo no....
19. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě penízky zatím vždycky přišly jen dopoledne. Tak uvidíme no. Ale na účtu máme krásných 31,08 kč :grinning:
@kamisb
@janice_opice nevíte kočky za jak dluho mi asi přijde matrace z Ikei? Dnes večer budu objednávat.
@kamisb :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudáčku....jsem zvědavá,jak bude chodit mateřská..
19. kvě 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ta prý pak chodí docela pravidelně, protože se k tomu nepotřebuje žádný papír. Tak si myslím, že to mají jen nějak nastavený a posílají automaticky.
Ale je pravda, že jsem tentokrát dala lístek do práce až 2.5. a jestli to posílaly ženský až v pondělí tak to by bylo 5.5. takže si myslím že to přijde snad do středy, pokud tam nebyla nějaká chybička.

Jen jsem blbec včera věřila, že to přijde a objednala tu postýlku atd ...tak by se ty peníze hodily :slight_smile:
19. kvě 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :angry: :angry: :angry: tak snad zítra přijde...já ho tam nosím sama no..však víš....
19. kvě 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj vím, tak ono by to nevadilo, kdybych nebyla aktivní a včera neobjednala ty věci ....ale oni mi z toho obchodu mají nejdřív napsat až to pošlou tak snad je ještě den dva čas :sunglasses:
19. kvě 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale zase jsem objednala matraci do postýlky kokos-monitan (120x60x8 cm) jen za 451,- to mi přijde dobrá cena a nakonec jsem vzala tu postýlku stahovací bok i vyndavací příčky a 3 polohy roštu a stála 1800,- což mi taky přijde hezký :sunglasses:
hihi ....jsem si říkala, že bych mohla spočítat co už jsem utratila ...ale když jsem se zasekla na 40tis ...včetně kočárku kdysi tak jsem řekla, že už to vědět nechci. A to je vlastně jen nábytek, koberec a kočárek. brrr
19. kvě 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb wau...tak to mi máme zatím malé pořizovací náklady..ale postýlka stará 50 let zadara...za hadříky jsme zatím utratila necelé dvě stovky /10 bodýček krátkých z Tesca/, pak kosmetika, a věci do porodnice..píšu si to..ale nemůžu ten bloček najít...no plenky...přebalováček,kousátka atp...ale moc to není...ale chci ještě tu matraci, monitor dechu a s chůvičkama nevim no... :grinning: no a Janička mě zase nahlodala s tou elektrickou odsávačkou... :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty voe..jak můžu napsat mi..když jsem vždycky měla 1 z češtiny..nechápu :astonished:
19. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak člověk myslí na psaní a ne na "i" a "y" ....přeci jen se prý říká, že se z ženský když je těhotná stává muž, takže klid. Taky kolikrát si všimnu hrubky až když to odklepnu. Ale někdy si ani nevšimnu.
Tady to jde aspon opravit, ale komentáře k těm červecovkách opravovat nejdou...to se pak lehce stydím.
Ale já a čeština - pravopis to nebylo nikdy moje hobby.

no tak ono je to u nás daný tím, že děláme komplet ten nový pokojík a když už tak už no. To dřevo snad nějakých "pár" let vydrží.
19. kvě 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hih i...tak to slyším poprvé...Však jo..aspoň bude mít hezký pokojíček..my tam máme skříně s hadrama a skříně s knihama :grinning: :grinning: :grinning: Uvidíme no ..co bude časem.. :grinning:
19. kvě 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale musím říct, že jse si myslela, že se vejdeme s pokojíčkem do 20tis. původně.

no chlapi to říkají, že v těhu ženská - krká, prdí apod ....a ani se neběží někam schovat :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hihi..to je ale pravda...s tím prděním poslední dobou a krkáním taky :grinning: :grinning: :grinning: bude ho mít prcek zase krásnej...pokojíček..to taky není k zahození.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj snad to jednou ocení a nepomaluje :grinning:
19. kvě 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...tak s tím se bohužel musí počítat no...ledaže byste měli poslušné dítko...Nejlepší aby neměl pastelky a fixy u sebe :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb znáš to..stačí chvilka a je obrázek na zdi..ale to je to nejmenší ta zeď... :wink: Hlavně ať nábytek je o.k..Tak na jednu stranu máme dobrý..máme starý postele...kromě největší skříně i starý skříně...tak ono není moc co víc zničit.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já nevím my jsme doma nikdy na nic nešmárali jen na papír. Já nějak furt nevím proč by mělo dítko čmárat jinam. Ale to víš ....to jsou jen takový představy....ale pastelky malej mít rozhodně u sebe v pokojíku mít nebude dokud nebude mít rozum.
19. kvě 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak pomalovany zdi a nabytek a koberec s tim se tak trochu musi pocitat :slight_smile:
@muddledgirl ja tu vytipovanou odsavacku nakonec sehnala za 900...ta prvni koupe neklapla a vcera jsem vychytala lepsi :slight_smile:)))ve stredu si pro ni jedu
19. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no já nevím...co jsem znala a znám děti..tak všechny čmárali...vyžadují si tím asi pozornost no.... :grinning: :grinning: :grinning: Když budeš mít ale vše schované nebudu mít čím čmárat...ale často maminky dělají spoustu věcí,aby měly klid..takže naše představy jsou asi jiné než bude realita...ale to ukáže čas. :grinning:
19. kvě 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když já fak neznám v okolí děcko co by to dělalo. Prostě jen na papír, chápu ...když ujede malování na stůl, ale proč by se mělo malovat na zeď a nábytek nechápu.
Když to dítě nikdy neuvidí od nikoho jinýho, ale to víš očekávat se musí všechno :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super....já nevim no...já Ti napíšu co mají u nás v obchodě..,ju? A Ty jsi používala už v porodnici? Moc nechápu zatím jak to chodí...Když Ti nejde kojit..tak Ti půjčí elektrickou,že po dobu,co jsi v nemocnici..?
19. kvě 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak znáš asi hodně cepované děti :grinning: :grinning: :grinning: Tak větší děti to už pak většinou nedělají,ale ti prťata..někde najdou propisku a je to hned..nebo nějakej fix..ty školkový děti už podle mně většinou chápou co je papír a že se na něj kreslí.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - holky psaly, že v nemocnici Ti ji půjčí pokud by jsi chtěla.
jinak já bych elektrickou koupila až podle toho jestli kojit budeš nebo ne, ale vybraná být může kdyby to bylo potřeba.
19. kvě 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek