• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@muddledgirl - tak nevím jestli cepovaný, ale ne vše se musí dovolit :slight_smile: ...ale to víš jsou to všechno hezký představy :grinning:
19. kvě 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak muj Kuba necaral po zdi tam tupal bananem, ale jednou si obkreslil fixem rucicky na koberec.to nevidel u nikoho...proste ty deti napadaj veci kolikrat...oni se tim.tak nejak vyjadrujou...samozrejme j8m to vysvetlit po tom, ze tak ne, ale neuhlidas vsechno to bys mu fakt nesmela nic povolit a vsechno brat..S tim bananem me teda dostal :slight_smile:)
19. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vím,že půjčí na domů....to bych nechtěla...jen třeba,kdyby to bylo nutné než by se koupila....no.. :grinning: :grinning: :grinning: Ale přinejhorším by mi ji koupila kámoška.. :wink:
19. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..já nevim...je to těžký...hlavně své dítě nemám..ale křupaly mi nervičky i u hlídaných..a kolikrát jsem jim povolila něco co jsem nechtěla..třeba dlouhé čumění na tv...protože třeba,když jsem hlídala 12 hodin denně pět dní za sebou..tak jsem byla totál vyčerpaná....psychicky...

To není o dovolení..prostě Ti někde třeba upadne fixa a oni se zrovna budou nudit..ty vařit polívku a je to hned..
19. kvě 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nemyslela jsem domů, ale na pobyt v nemocnici. Ale víc se to týká holek po císaři.

kamarádka chodila od 3 měsíce normálně do práce uterý-čtvrtek ....a tak odsávala denně, sice měla jen ručná, ale prý to byl záhul. Pokud se třeba jen dostříkává tak by ruční měla stačit.
19. kvě 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja budubmit Medelu swing..hodne si ji zensky chvalej a taky medelu mini electric...pak avent ale jsou drahy jako prase....vcera na bazosi to dala pani za 900 a dnes rano volala, ze ji psalo dalsich 20 zajemkyn a jestli ji teda chci..tak jsem rikala, ze urcite a at se nefivi, ze tu swing jsem nasla nejlevnejsi za 1600 ..vubec nevim jak to je ja tenkrat mwla svou I v porodnici a zachranila mi kojeni..alw mechanickou a to byla makacka a ty bradavky vypadaly...
19. kvě 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, vždyťpíšu, že se uvidí jak to dopadne ....třeba to bude pěknej uličník :grinning:
19. kvě 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb jestli bude děcko po mně..tak se mám na co těšit..prý jsem ve dvou letech se nudila..taťka překládal...a já mu vyházela celej překlad...chudák..prý si říkal,že je nějak podezřele dlouho ticho.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já byla taková co si vystačila sama a manžel ....no když zrovna nerozdělával ohýnek pod postelí v pokojíku tak byl hodnej prej :grinning:
19. kvě 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo jo..tak to jo....no však to nikdo ještě neví no..jestli bude císař...V červencovkách soukr.je pár holčin co se jim mímo taky neobrátilo..asi tři..co komunikují..no a ty dvě přemýšlí o obratu..já osobně to riskovat nechci a ani nevím..jestli to tu dělaj...

Já mám zatím nějakou obyč pístovou...
19. kvě 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..na ty jsem včera koukala tady...ale nevím,jestli by se to pořádně v hrnci vyvařilo? Mám pístovou už zabalenou v tašce zatim no..
19. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no ja mela tu rucni a jak jsem.ak mela hodne mlika tak absolutne nestihala...ale jak rikam.selam dle sve vlastni zkusenosti a vim, ze kdyztak ji prodam dal...tech 900 za medelu je fakt super cena..ona ji porizovala novou..ma 4mesicni holcicku..jeste mela aventackou a tu prodali..a prave rikala, ze je po cisari a moc ji pomohla....:slight_smile: tak jsem rada..rikala, ze je jednoducha a stimulujw prave a odsava I to zadni mliko a brafavky pohoda
19. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to odpojujes a vyvarujes jen ry casti co prijdou s mlikem do styku ;)
19. kvě 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb jinak Kuba byl a je hyperaktiv a tusim, ze Val bude vypafat jsko vlasatej andilek, ale cert bude strasnej ;)))
19. kvě 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice holky ze Sanusu se rozkojily po císaři..otázka je na jak dlouho...no jo..tak Ty jsi měla hodně mlíka..aha.....jo je mi to jasný,co se vyvařuje...nevim ..uvidíme... :grinning:
19. kvě 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi...no..to jsem na to taky zvědavá..se říká,že děti jsou te´d v bříšku cítit míň...ale jako jak lehnu..tak to jsou bomby za bombama...to dřív nebylo tolik.. :grinning: :grinning: :grinning: Prej přítel byl taky raubíř..tak nebude mít moc po kom být klidný dítě... :grinning: :grinning: :grinning: Ale co aspoň s ním nebude nuda..děti co sedí v koutku...to asi taky není super pořád... :grinning:
19. kvě 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no jinak..když se zadaří..tak dnes přítel domluví lino a pána,který ho položí..no a pak jdem na matriku nahlásit miminkovo jméno a dyžtak možná ještě koupíme ty garnyže konečně..už se něco snad bude hýbat..hurááá :grinning:
19. kvě 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě rodily dvě kamarádky a je to 1:1 jedna se rozkojila v pohodě a druhá jen trochu a vydržely to s malou asi 2 měsíce a pak to vzdaly. kojila, ale maličko.
Ale trochu to zanedbaly v Podolí teda ....malá se napila při vyndavání vody a nikdo si toho nevšiml, takže měla furt plný bříško a pak měla žloutenku. A to tomu asi moc nepřidalo.
19. kvě 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - teda, že by se u vás něco hnulo ....super
19. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no já po tom blbým porodu tu laktaci měla fakt práci rozběhnout....ale nevzdala sjem to a fakt se to vyplatilo....takže se pojistim radši :slight_smile:ted mi paní psala, jelsti nechci ještě nějaké věci a tak jsme ráno mluvily o tom, že bych od ní třeba brala nějaké věcičky po holčicce :slight_smile: uvidíme
19. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jupíííííííí no at s tim hne holka už moc času nemáte a budeš mít radost a klid, že to j e hotovo a nový :wink: my máme krásný dveře na hajzlik s futrama..ještě to musí zaštukovat a vymalovat..a časem snad dodělá ty další dvoje..ale u to umí a ví jak tak to bude kráása..je šikovnej ten můj mužskej
19. kvě 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@muddledgirl včera přijel Kuba z toho skauta úplně vyřízenej.....batoh mokrej narvanej mokrejma věcma tak peru...byl strašně unavenej tak jsem mu napustila horkou vanu a dala česnečku a byla jsem ráda, že je doma
19. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to je super že se mu ty dveře povedli...šikula.
19. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jo no, zrovna hezkej víkend neměli no. Ale hlavně aby nenastydnul a jestli se mu tam líbilo.
19. kvě 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jsem ho nacpala čajem a preventanema šel sám i dřív spát.....a asi líbilo jen se mu nechtělo moc mluvit, byl strašně utahanej tak jsem ho dlouho neviděa:slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no....nějak to vymyslíme s těma odsávačkama..fakt nevím...teď si opláchnu masku na vlasy a namalovat ksichtík..a pak udělat kaši bramborovou...ale nic k ní nemám..hi hi..taky dobrý... :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak aspon volský oka ne?
19. kvě 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jo..to super..no já si zatím věcičky nedomlouvám..páč nevím co vše dostanu... :wink:
@kamisb no jo..vajíčka máme..tak fajn....díky .. :wink:
autor
@muddledgirl já asi větší kousky na holčičku nemám moc od koho dostat snad jen po neteři a to buh ví jak to bude
19. kvě 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo má být celý týden krásně až 26-30 stupnu to jsou skoky jako prase
19. kvě 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek