IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
19. kvě 2014
@janice_opice jasný....no jsem zvědavá kolik bude tady pod horama...ale moc ne na to..jak asi napuchnu 😃
kamisb
19. kvě 2014
@janice_opice - to počasí jsem si objednala, aby vše hezky venku uschlo 😎 jak budu prát
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl no já když vidim večer moje nohy tak si říkám že mě to počasí sere,ale na druhou strnu lepší jak vedra....si pamatuju, že s Kubou tenkrát byla děsná vedra a to jsem byla jako ze včelího úlu
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@kamisb já vim jsem ti to včera psala a už jsi začala?😃
muddledgirl
19. kvě 2014
@kamisb no..tak snad mi to doma bude schnout taky rychlejc...už chci mít dožehlíno aspoň ty hadry...holky...plíny nové a novou zavinovačku taky prát,že?
janice_opiceautor
19. kvě 2014
stejně je to neuvěřitelný, že mám TP stejně 😃
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl určitě vyprat všechno
janice_opiceautor
19. kvě 2014
jé j á vždycky když vidim jednoho kolegu v tý reklamě na datart tak se musim smát 😃 😃 😃 on byl skvělej
muddledgirl
19. kvě 2014
@janice_opice no právě....vše má svý..balkon nemám...dřív jsem chodila ke kámošce na balkon na sluníčko..už bydlí ale jinde..tak nemám kam chodit.. 😃 😃 😃
muddledgirl
19. kvě 2014
@janice_opice hi hi to jo..no...mně vyšel transfer taky na stejnej den po roce... :-o 😃 zvláštní no....akorát,že Tobě se to tenkrát ujalo 😃
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl my máme balkon pro 3 byty a to je taky na prd a to počaasí nikdy nevíš.-)takže jsem ted fakt spokojená
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl no mně i OPU a ten ET ale po 13 letech hustý
muddledgirl
19. kvě 2014
a už dlabu kaši s vajíčkama ...mňam..zítra bude špenát, brambory a vajíčko.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
19. kvě 2014
zítra už se dokopu na ten ÚP..mně se tam tak nechce..nebo možná s manželem ve středu než pojedeme pro tu odsávačku
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl já večer udělaal čočku tak si jí dám ale později neb jsem si pak dopo ještě schrupla a snídala pozdě..
muddledgirl
19. kvě 2014
@janice_opice pro tři byty..aha...to je taky hustý...no já ne..já měla opu o den dýl teď.
muddledgirl
19. kvě 2014
@janice_opice proč jdeš na UP? Já jdu ve středu na kontrolu..pak dát ukončení neschopenky a papír na MD do práce..kopii si nechám a jednu kopii pro jistotu poštu na socku.... i když oni tam vědí kdy jdu na MD... 😉
muddledgirl
19. kvě 2014
@janice_opice no a pak anglina...úča už přijede za mnou..nechce se mi dva kiláky tam a dva kiláky zpět ťapat..jsem už lenoch...
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl no je tu poschodí na kterym jsem 3 byty a jedna lodžie tak tak..ale naštěstí to nemusim řešit.....¨

bych asi měla vylézt z postele a něco jít taky dělat😃 a mně se tak nechce a to za hodku a půl je tu kuba ze školy a ajá nemám ani uklizenou kuchyň😃
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl no kvůli rodičáku jdu na ÚP a kvůli přídavkům a píspěvkům
muddledgirl
19. kvě 2014
@janice_opice mně se taky nic nechce..umyla jsem nádobí..a teď můžu znova...Už tak brzy? Já myslela,že v šestinedělí máš nemocenskou...a pak jdeš na rodičák...
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl no jasně do knce šesinedělí mám nemocenskou,ale musim zjistit co a jak potom..předpokádám, že se mi asi nebude chtt někde lítat s malym miminem po úřadech a nikdy už ted nevim kdy porodim, 6 týdnů uteče jako blázen, takže si to jdu vše zjistit a tak..vbec nevim co mi řeknou a ty příspěvky a tak..takže radši dojdu pro informace a formuláře ted..co dybych porodila třeba v pátek... nevim jak dlouho dopředu mám žádat ani takže to chci mít vše zjištěno a ošéfováno abych pak nezůstala bez peněz navíc na to,abych si moha zvlit variantu potřebuju muže svého tak potřebuju zjistit co a jak
muddledgirl
19. kvě 2014
@janice_opice no...to je fakt.....děláš dobře
kamisb
19. kvě 2014
@janice_opice - no jsou vypraný záclony z kuchyně a náhradní do pokojíčku a teď jsou v pračce nový pleny a osušky, žinky ....takže jsem už začala ....dala jsem to jen na 40 °c ...myslím že na první praní to stačí. Ale to všechno nějaký slaboučky....co jsem to koupila za pleny? =-) ale na to odkrknutí to asi stačí.
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@kamisb no ono se plenky liší gramáží hodně jsou asi 3 druhy já mám taky slabší na odkrknutí a utírání a tak a pak mám silnější a zdědila jsem hromadu plen ještě po švagrový 😃 a to jsou prostě poádný pleny
janice_opiceautor
19. kvě 2014
Hlky tak já zvedám prdel z postele, ta záda mě totiž nebolí , když ležím mám to tam prostě bloklý, jdu se osprchovat a něco dělat..at je to aspon trochu pokliezný i když ten bordel o těch dveřích...
muddledgirl
19. kvě 2014
Vrrr..já jsem zas nasraný..zas má přítel přšesčas a zas se nic nestihne... 😞 😞 😞
kamisb
19. kvě 2014
@janice_opice - já si jdu ohřít oběd.
Tak hlavně pomalu a v klidu, nic se nemá přehánět.
já se dneska ještě pak chystám vyprat zavinovačky a jiný druh osušek ....a od zítřka oblečky
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@muddledgirl to je na prd no😞 ale objednat chlápka na položení lina to by mohl ne?
janice_opiceautor
19. kvě 2014
@kamisb já už jen dopipravuju ložnici a dožehlim plu koše a je to nachystané pak se vrhnu na zbytek bytu,ale říkala jse si, že pořádně vydesinfikovat a vygruntovat bych začala asi od 38 tt když bych to vydržela ještě celá