• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice jasný....no jsem zvědavá kolik bude tady pod horama...ale moc ne na to..jak asi napuchnu :grinning:
19. kvě 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to počasí jsem si objednala, aby vše hezky venku uschlo :sunglasses: jak budu prát
19. kvě 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no já když vidim večer moje nohy tak si říkám že mě to počasí sere,ale na druhou strnu lepší jak vedra....si pamatuju, že s Kubou tenkrát byla děsná vedra a to jsem byla jako ze včelího úlu
19. kvě 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já vim jsem ti to včera psala a už jsi začala?:grinning:
19. kvě 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no..tak snad mi to doma bude schnout taky rychlejc...už chci mít dožehlíno aspoň ty hadry...holky...plíny nové a novou zavinovačku taky prát,že?
19. kvě 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejně je to neuvěřitelný, že mám TP stejně :grinning:
autor
@muddledgirl určitě vyprat všechno
autor
jé j á vždycky když vidim jednoho kolegu v tý reklamě na datart tak se musim smát :grinning: :grinning: :grinning: on byl skvělej
19. kvě 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě....vše má svý..balkon nemám...dřív jsem chodila ke kámošce na balkon na sluníčko..už bydlí ale jinde..tak nemám kam chodit.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi to jo..no...mně vyšel transfer taky na stejnej den po roce... :astonished: :grinning: zvláštní no....akorát,že Tobě se to tenkrát ujalo :grinning:
19. kvě 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my máme balkon pro 3 byty a to je taky na prd a to počaasí nikdy nevíš.-)takže jsem ted fakt spokojená
19. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mně i OPU a ten ET ale po 13 letech hustý
a už dlabu kaši s vajíčkama ...mňam..zítra bude špenát, brambory a vajíčko.. :grinning: :grinning: :grinning:
autor
zítra už se dokopu na ten ÚP..mně se tam tak nechce..nebo možná s manželem ve středu než pojedeme pro tu odsávačku
19. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já večer udělaal čočku tak si jí dám ale později neb jsem si pak dopo ještě schrupla a snídala pozdě..
19. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pro tři byty..aha...to je taky hustý...no já ne..já měla opu o den dýl teď.
19. kvě 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proč jdeš na UP? Já jdu ve středu na kontrolu..pak dát ukončení neschopenky a papír na MD do práce..kopii si nechám a jednu kopii pro jistotu poštu na socku.... i když oni tam vědí kdy jdu na MD... :wink:
19. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a pak anglina...úča už přijede za mnou..nechce se mi dva kiláky tam a dva kiláky zpět ťapat..jsem už lenoch...
19. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no je tu poschodí na kterym jsem 3 byty a jedna lodžie tak tak..ale naštěstí to nemusim řešit.....¨

bych asi měla vylézt z postele a něco jít taky dělat:grinning: a mně se tak nechce a to za hodku a půl je tu kuba ze školy a ajá nemám ani uklizenou kuchyň:grinning:
autor
@muddledgirl no kvůli rodičáku jdu na ÚP a kvůli přídavkům a píspěvkům
@janice_opice mně se taky nic nechce..umyla jsem nádobí..a teď můžu znova...Už tak brzy? Já myslela,že v šestinedělí máš nemocenskou...a pak jdeš na rodičák...
19. kvě 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jasně do knce šesinedělí mám nemocenskou,ale musim zjistit co a jak potom..předpokádám, že se mi asi nebude chtt někde lítat s malym miminem po úřadech a nikdy už ted nevim kdy porodim, 6 týdnů uteče jako blázen, takže si to jdu vše zjistit a tak..vbec nevim co mi řeknou a ty příspěvky a tak..takže radši dojdu pro informace a formuláře ted..co dybych porodila třeba v pátek... nevim jak dlouho dopředu mám žádat ani takže to chci mít vše zjištěno a ošéfováno abych pak nezůstala bez peněz navíc na to,abych si moha zvlit variantu potřebuju muže svého tak potřebuju zjistit co a jak
19. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...to je fakt.....děláš dobře
19. kvě 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no jsou vypraný záclony z kuchyně a náhradní do pokojíčku a teď jsou v pračce nový pleny a osušky, žinky ....takže jsem už začala ....dala jsem to jen na 40 °c ...myslím že na první praní to stačí. Ale to všechno nějaký slaboučky....co jsem to koupila za pleny? :confused: ale na to odkrknutí to asi stačí.
19. kvě 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ono se plenky liší gramáží hodně jsou asi 3 druhy já mám taky slabší na odkrknutí a utírání a tak a pak mám silnější a zdědila jsem hromadu plen ještě po švagrový :grinning: a to jsou prostě poádný pleny
19. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlky tak já zvedám prdel z postele, ta záda mě totiž nebolí , když ležím mám to tam prostě bloklý, jdu se osprchovat a něco dělat..at je to aspon trochu pokliezný i když ten bordel o těch dveřích...
19. kvě 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrrr..já jsem zas nasraný..zas má přítel přšesčas a zas se nic nestihne... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si jdu ohřít oběd.
Tak hlavně pomalu a v klidu, nic se nemá přehánět.
já se dneska ještě pak chystám vyprat zavinovačky a jiný druh osušek ....a od zítřka oblečky
19. kvě 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je na prd no:( ale objednat chlápka na položení lina to by mohl ne?
19. kvě 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já už jen dopipravuju ložnici a dožehlim plu koše a je to nachystané pak se vrhnu na zbytek bytu,ale říkala jse si, že pořádně vydesinfikovat a vygruntovat bych začala asi od 38 tt když bych to vydržela ještě celá
19. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek