• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@muddledgirl - a on ty přesčasy nemůže odmítnout ? teda nevím co dělá, ale přijde mi, že je má nějak často ne?
19. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemohl..když končí v pět odpoledne...a mají do pěti.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudák..jsem na něj hnusná..protože to je furt....on za to nemůže no...
19. kvě 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne,je pod agenturou......v Anglii jsme tak tak museli makat...má je často..nejdřív kolega nepřišel do práce..a pak prý někdo vezl do nemocnice těhotnou manželku....kecy v kleci...
19. kvě 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a to fakt nemůže ani zavolat? nemůže volat v práci nebo nemá mobil na toho pána a zavolat mu po 17 hodině? a domluvit se s ním?
19. kvě 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a ty to nemůžeš zařídit? at ti dá číslo a zavolej pánovi ty, já taky vyřizuju 99 % věcí u nás
19. kvě 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl protože kdybych nezařídila skoro všechno tak nic není..já vvymýšlm a zařizuju a manžel pak maká
19. kvě 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - někdo psal, že rodičák se vyřizuje nejdřív přes sociálku a pak se papíry odnášejí na ÚP.
ale jestli to tak fakt je a jestli Ty to třeba nebudeš mít jinak nevím.
Papíry co se mají vyplnit prý dávají na tý sociálce.
19. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve středu se jdeme fotit :wink: to jsem na to zvědavá.
19. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb takt o je dobrý mně řekli že to m á na starosti ÚP na sociálce včetně příspěvků....
19. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb 08. Na které instituci životní situaci řešit

Obraťte se na Úřad práce České republiky - krajskou pobočku, resp. kontaktní pracoviště, dle místa vašeho trvalého pobytu.
19. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já taky tak se těšim na fotečky
19. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ono asi jak jdou ty formuláře vytisknout z webu tak je to jedno, jinak se právě mají vyzvednout na sociálce. Psaly to někde holky co to zrovna aktuálně měly.
19. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nic zatim pa jdu dělat
19. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já si tam dojdu ..nevim ani kdy žádat a jak a co a jak bude s tou volbou výše rodičáua to mi řeknou tam, formuláe to už je to nejmenší...ale na socce mi paní řekla, že na ÚP všechno..dle mýho socka jim dodá akorát podklady
19. kvě 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak uvidíme no ...když řekli úřad práce tak půjdu pak taky tam nebo si zavolám. To pak pojedu taky do Břevnova. Jestli už to nepřesunuli jinam. Furt mám trvalý pobyt u mamči.
19. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ne Břevnov ne do jugoslávských partyzánů v dejvicích
19. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já ted dostala asi 12 čísel , že si jako zavolám a předem se informuju a ani jedno nikdo nebere, takže se tam prostě vypravím.... já se na to zeptám a zjistim to a dám ti věětjeslti máš jít na sociálku nebo upalae máš času dost
19. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha, tak to už vím, tam jsem si šla v roce 2010 pro porodný.
jinak asi formuláže budou kdekoliv, ale pak se na sociálku musí něco dovyplnit...podle těch odkazů co jsi poslala. Tak už to trochu chápu.
19. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - můžeš se mi teda zeptat, když bud chtít asi tu rodičovskou do tří let dítěte, kdy se to musí odevzdat? děkuji ..vím, že jsem otrava :unamused:
19. kvě 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj na Břevnově jsou jen volná pracovní místa..už jsem tam byla:slight_smile: přesně tak s tou sockou .. jdu nbo fakt budu v tý posteli celej den za chvílije tu Kuba a nic není hotovo a já jdu do sprchy
19. kvě 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zkusím se zeptat..já si myslím, že hlavně délku si můžeš měnit průběžně snad každý měsíce....
19. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb každý 3 měsíce
19. kvě 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a už fakt jdu paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. kvě 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to vím, ale tu první žádost kdy musím podat. někde jsem četla že do 24týdne věku dítěte, ale to mi přijde divný .....to už dávno skončí MD :frowning2:
nebo napíšu Barče, ta už to jistě vyřizovala :sunglasses:
19. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - běž, pááá ...já už jsem po obědě :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj já se zeptám....já právě taky nevím kdy mám podat žádost
19. kvě 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem někde četla, že je právě rozdíl kdy to podat podle toho jak dlouhou ji chceš.

Jo jinak jsme včera měli poprvé tu hnědou rýži a je to chuťově hodně zvláštní, ale dobrý....vůbec nevím čemu to přirovnat.
19. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jsem to zjistila ......já před koncem šestinedělí půjdu na socku a tam si nechám potvrdit papír (ty taky) kterej se jmenuje
https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/welcome/forms.jsp?NID=EFOKdavky.Potvrzeni.XRodPZ a s tím papírem potvrzeným od sociálky dojdu na ÚP žádat o rodičák ..a mám nárok si zvolit variantu na jak dlouho rodičák chci
19. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek