• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 já měla teď posledně taky málo vajíček jen dvě, ale já jsem si nechávala icsi na všechny vždycky, proč nenecháš všechny takhle oplodnit? To je větší šance ne? A to do mě rvali gonal i menopur a byly jen dvě......Je to zvláštní, možná někdy méně je více.... Fakt jsi mě tak navnadila těma tvýma kámoškama :grinning: . Já prostě nevím proč ti dr tu laparku nedělají každý, když má problém s otěhotněním. Mě pořád tvrdili jak vše v pořádku a pak mi zjistili před těma třema lety, že mám endometriózu a ta prý jak mi to vysvětloval dr, tak neprospívá těm procesům hnízdění atd. Moc na tebe myslím zlato!
12. zář 2013 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 na cysty moc netrpím, ale je fakt, že po tom clostíku se ty cysty mužou dělat. Holky to psaly v diskusi, že to není nic dobrýho....Ale co je viď? Ta stimulace pro to tělo je asi daleko horší a tu mám vlastně za sebou z května. V po se objednám na gyndu, když to teda nedostanu, když jo, tak si jdu pro další clostík a 12DC utz jak rostou vajíčka.
12. zář 2013 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jj to víš, že jsem si na tebe vzpomněla s touhle příhodou, přesně na tom kole, úplně mě tam bodalo v tom břiše :wink: . To by byla bomba, do po vydržím, ale to víš, z jedný strany mám děsnou radost, neb to vypadá nadějně :wink: , na druhou stranu se bojím když jdu pokaždý na záchod, že tam bude červená :angry: .
12. zář 2013 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl No ted bude 8 transfer...... první IVF se povedlo pak 4 x nic, pak pauza protože jsem se rozvedla a nebyly prachy no a ted 2 x nic a ted jdu na to poslední IVF. KEt jsem nikdy neměla, páč nebyli nanučci
12. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 no v práci strašný a kjaždý den horší a horší.....no nějak to vydržím.........
hele já bych ti to tak přála, já tenkrát otěhotněla právě sice přes IVF,ale po laparce - to 1. IVF a moje dvě kámošky taky spontánně:slight_smile:) takže fakt ta možnost, že se to povede je....Kámoška sice až za 3 měsíce po laparce když už vůbec nedoufala, takže i kdyby to ted náhodou nevyšlo hele tak nezoufej !!!!!! :wink: :wink: fakt na tebe moc myslím
12. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 moje kamaradka poznala ze je v tom, kdyz ji bodlo na kole v brise:slight_smile: a to u obou kluku:slight_smile: tri roky predtim se snazili.
12. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 jo a byla taky po laparce:slight_smile:
12. zář 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 uvidime, podle spg. minule jsme proste meli 4 vajicka, 2 jsme nechali ICSI a dve IVF. oplodnila se vsechna, takze pri podobnym spg by ICSI byly priste vyhozeny prachy, kdyz se dokazou propindit spontanne:slight_smile: Aspon tak mi to rekli v caru a ja souhlasim a jsem desne rada, ze z nas ty prachy netahaj.
12. zář 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Hmm, tak jo, jsi hodná,ale já zatím dopiju ten Nosifol a ty kapky od paní Podhorné....A ty kapky budou asi za 3 týdny pryč,tak pak na to můžu najet co píšeš....
12. zář 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To jsi dobrá,že cvičíš.....já jsem líná jak mrcha...Takže Tě to učili na rehabce? Já jsem právě objednaná až v říjnu...tak vůbec nevim....jak to vymyslim.....když mám jít na ten transfer.....Já taky přemýšlím o té laparce,když teď by to nevyšlo...ale moc ty narkózy nemusim....A nikdy kromě IVF se ve mně nikdo nevrtal.... :frowning2:
12. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no tak vsechno je jednou poprve:slight_smile: ja byla akorat na slepaku, jinak dalsi narkoza az OPU no...a k mojzisce - no hele kdybych si mela vybrat, esli budu cvicit, nebo do sebe rvat chemii, tak je to jasny...vzdyt je to pro telo prirozeny, hejbat se. no a 30 minut denne nic neni, kdyz to tak vezmes. uz ted mam pevnejsi zadek, stehna, bricho i ruce. a cejtim, ze mam ty zada lepsi. i kdyby to nemelo pomoct k miminku, pomaha mi to celkove. ale tu mojzisku podle me nebudes smet cvicit, pokud pujdes do transferu.
12. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj, to je fakt, proto jsem taky chtěla přestoupit k Apolináři a raději dojíždět do Prahy, než zůstat tady v Pronatalu. A co budeš brát? Už jste se s dr bavili? A 4 vajíčka oplodněný to je super. Důležitý je, aby došly do zdárnýho konce a to určitě ty dvě dojdou :wink:.
12. zář 2013 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ta práce to je fakt naprd, ale už jen týden ne :wink: ? Nebo jsi se rozhodla jinak? Už víš jaký léky budeš mít? Jako posledně? A co v caru, ať na tebe jsou pořád tak hodný!!!!!! Janinko, vypadá to nadějně :grinning: , hlavně aby to bylo OK, víš jak jsem dopadla při prvním IVF, v 8TT konec :frowning2:
12. zář 2013 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky Markétko, no to teda, ty jsi normálně ještě na prázdninách :grinning: :grinning: :grinning: Ba né, z toho si nic nedělej, já zaspávám děnně :grinning: :grinning: :grinning: Hele, nejsi náhodou už těhu? Když nebýváš jinak takhle unavená? Do toho ta prsa...
Třeba už nebudeš ani průchodnost potřebovat :slight_smile: Tak dej hlavně vědět, jak jsi dopadla :wink: Budu na Tebe myslet :wink:
12. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 věřím ze to vyjde!!!!!! Myslím na tebe!!!!
12. zář 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 No ahojky Sas, tak konečně nějaká pozitivní zpráva!!! Dobré imuno, jupijupijej :grinning: :grinning: :grinning:, moc jsem na Tebe myslela a věř, že mám za Tebe obrovskou radost. Holky prominou výraz, ale Ty taky jsi měla každou zasr*nou komplikaci na všech vyšetřeních, které jsi podstoupila. Že by se konečně stěstí unavilo a sedlo i na Tebe!!!!
Říjen, no to je krása, to je ještě párkrát vyspinkáš a už bude zaděláno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Taky tichounce doufám a držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek děkuju mamko :grinning: , vypadá to dobře :wink: , jak tu říkáme, dokud není ms, tak je každá těhotná :grinning: . Hrozně mě píchá v břiše....Jen jediný co mi je trochu divným je, že mě vůbec nebolí prsa, ale ani trochu :confused:
12. zář 2013 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj děkuju moc....To by bylo úplně neuvěřitelný :grinning: , po dvou IVF....Poprvé se povedlo, ale v 8tt konec :frowning2: . A co ty? Jdete do IUI? Četla jsem, že ti nechtějí dát laparku? Určitě si jí nech udělat, třeba endometriózu ti jinak prostě nezjistí :angry: . Moc ti přeju, aby ti to vyšlo hned na první IUI!!!!! Mě když to nevyjde, tak se připojím k Martince a Hhani a možná Kačí v lednu, mám poslední pokus IVF.
12. zář 2013 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Strašně ti to přeju, teda pssst, ale tajně doufám :wink: Ano, máš recht, byla by to neuvěřitelná nádhera, kdyby to vyšlo přirozeně, navíc takhle před svatbou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Na 1 IVF nemysli, příroda to tak chtěla, proto se tak zařídila.
Já čekám na MS, mám ji mít kolem 18-20, pak nasadím opět Clostík a hned 1DC budu volat do CAR, abychom se dohodli na IUI.
Beru, já jsem o laparce nikdy nepsala, vzhledem k tomu, že mám průchodné oba vejcovody, tak ji ani neřeším. Nebo myslím, že bych měla? Preventivně???
Zatím to beru tak, že do konce roku budu zkoušet s IUI a pokud se nezadaří, tak mi řekli,že kdyžtak v lednu se vrhnem do 1IVF...Takže se přidávám do klubu :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nazdar bejbyno, no kde se nam toulas!:slight_smile: diky za podporu, dneska uz jsem oukej, ale v pondeli jsem se regulerne slozila, no des. ale este mame jednu ovu pred ivf pred sebou, tak na to vlitnem a uvidime!:slight_smile:
12. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No mámo, co toto je??? Taková ranvej :grinning: :grinning: :grinning: Kde je pupík? Ty hubeňoure jeden...
12. zář 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Jestli ti můžu poradit, tak laparka je důležitá, protože já mám taky průchodný oba vejcovody, vaječníky bez jizev, ovuluju, nikde žádný srůsty, ale mám endometriózu a ta prostě vůbec neprospívá hnízdění a těm potřebným procesům no :angry: . A před prvním IVF jsem byla také po laparce, oni tě totiž pročistí a hlavně když je tam endometrióza tak odstraní ložiska a vyčistí to. 1. IVF vyšlo a teď jsem opět po laparce a vypadá to nadějně. Nechci tě strašit, ale tohle je moje zkušenost.
12. zář 2013 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Budeme věřit, že se v lednu žádný přidávání konat nebude!!!!!! :wink:
12. zář 2013 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 No jó, jsem pořád v práci...6.10 nás čeká velká inventura, jsem za ni komplet zodpovědná, tak dělám přípravy. To víš, existuje měsíční harmonogram - pracovní techniky, plány skladů a marketu, skladové karty, školení zaměstnanců, zajišťování zaměstnanců na výpomoc...to vše a mohem víc se musí plnit a odškrtávat splněné body...Randál :dizzy_face:
Já vím, zběžně jsem dočítala. Je to děsný a moc mě to mrzí, nechtěla jsem víc rmoutit...ALE...Imuno v pořádku a to je odpich ode dna...Tááák se mi líbíš, :slight_smile: hlavu vzhůru, pěkně si nalaďte atmosférku, dobré papáníčko, hezkej plodnej sexíček... To by bylo, aby to nebylo, no a když nic, tak příští měsíc to jistí...
Člověče, teď mám takovej pocit, jako bys nás tady všechny předběhla :grinning: :grinning: :grinning: ... Myšleno jen v tom nejlepším smyslu!!!!!Pořád něco, samé hajzloviny a najednou??? Říjen IVF? Hóólka, tak to je mazec...Kurňa, to se to tu rozjíždí :slight_smile:
12. zář 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Nebo tak, máš pravdu...Ale i kdyby, tak rok 2014 bude PLODNÉÉÉJ holky, to Vám garantuju!!!! :grinning:
V každém případě jsem napnutá jako struna, mrchu zaklínám, aby nedorazila... V pondělí čekáme info :slight_smile: Jen to nej, nej
12. zář 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 To mě ale vůbec nestrašíš, naopak!!! Tohle jsem vůbec nevěděla, naopak jsem si myslela, že laparoskopie se provádí pouze tehdy, pokud jsou neprůchodné vejcovody nebo srůsty...Či jené komplikace...
Takže ta endometrióza se jinak teda zjistit nedá? Co to vlastně je??? Něco jako nezhoubné nádory?
12. zář 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, no právě sama ji cvičit nechci,aby ta kostrč nedopadla ještě hůř.....A myslím, že mezi transferama to je nesmysl....to jo......Určitě je nejlépe co nejmíň chemie...ale často to bez ní nejde bohužel....Třeba Nosifol je moc fajn, že existuje, už mě dal dokupy jeden vaječník /mám PCOS/..... :sunglasses:
12. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, zatím to nevypadá, takže asi dorazím :grinning:
12. zář 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, tak držím pěsti, ať to vše dopadne dle tvých představ, taky jsem měla nějaké, jenže člověk míní a život mění.....
12. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek