• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@kamisb takže bych to tak viděla u tebe stejně, že fat nezáleží jelsti to chceš na 3 nebo na 2 roky můžeš si zvolit ..když nic tak ti napíšu telefonní čísla na který si pak zavolej
19. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a jinak dostanu úplný prd
19. kvě 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jak to? a nejde to udělat přes muže?
já o tom furt přemýšlím, ale asi si nechám dát těch 7100. a případně kdybychom otěhotněli dřív tak se to pak ke konci zvýší, pokud to mezitím nezmění.
19. kvě 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jako co? já si rodičák můžu zvolit a já asi na dva roky .....ale jinak nějaký příspěvky na bydlení nebo energie nebo nějaký přídavy dostanu prd
19. kvě 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha tak to jo, já myslela, že píšeš o výši rodičáku.
19. kvě 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nene tu si můžu zvolit páč mám ty dávky nemocenský ta můžu a kdyby ne tak by to šlo přes muže
19. kvě 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - s těma příspěvkama je to naprd no ...
19. kvě 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já to psychicky nevydržela a říkala jsem paní, že jsem se asi narodila s blbou barvou pleti a udělala tu chybu, že celý život pracuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to se Ti nedivím. A nešli by nějak sundat ty příspěvky do toho fondu oprav nebo jste to už na schůzi nějak řešili?
19. kvě 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no prej se čeká na předání baráku od správcovský firmy což proběhne k 30.6. a paks e to bude řešit a prý by to měli sundat..jeslti ne tak nastane plán B nebo C páč jako fakt nebudu do fondlu platit měsíčně 4 tisíce na nic a nemít na ostatní
19. kvě 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nebudu si kazit náladu, něco ještě našetřeno mám tak zatím tak a vsadíme si a třeba o konečn vyjde :grinning: :grinning: no a až porodím tak si seženu práci na půl uvazku nebo z domova a pak se uvidí....
19. kvě 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak budu držet palce, aby se to vyřešilo k Tvé spokojenosti.

první várka visí na šňůře :slight_smile: koupila jsem TIde a hezky voní, teď ještě jak pak bude prát poblinkaný apod
19. kvě 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - z domova by to bylo ideální, ale uvidíš no.
a výhra ve sportce by byla ještě lepší :sunglasses:
19. kvě 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :slight_smile: já mám prášek od Amway, pak nějaký batole pak spoustu vzorků na prací gely a prášky a ješě jeden a to si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje:slight_smile:) tak uvidíme...... nic jdu pokračovat
19. kvě 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo,ale začnu shánět práci z domova až po porodu, ted to nemá cenu s tim pupkem někde chodit
19. kvě 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to určitě , však uvidíš jak se Ti bude chtít
19. kvě 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo vždyt jo, jen mě sere ten systém tady, jdu radši pokračoat v práci a nebudu si kazit náladu:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uz se tesim na ctvrtecni kontrolu jak jsme na tom :slight_smile:
19. kvě 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm já jdu až příští pátek .... ale určitě je vše ok, a snad bude rozumný i ten doktor z Motola.
19. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jsem zapomněla hodit k zavinovačkám tu jednu modrou a povlak z koj.polštáře a klínu. Ale tak pak to hodl vyperu s povlečením do postýlky no.
Taky by to mamka už mohla pomalu přivést ....když by měla přijít už i ta postýlka.
Holka ale stejně to je věcí všechno nachystat :wink:
19. kvě 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja jdu jeste ke svymu na stery a mereni panve :grinning: jsem se ptala, jestli to u me neni zbytecny tak rikal, ze do ty kolonky musi neco napsat... :grinning: no mas pravdu jsem zvedava na ty prachy co na me vybali za doktora ; ) jestli to bude to co tsk jako predbezne rikal:slight_smile:
19. kvě 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb vid je toho mooocccc ja povlecu postylku az prijdeme z porodnice domu ;)
19. kvě 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to já ji asi povleču dopředu a vyfotím, ale pak to schovám...stejně se asi ze začátku peřinka moc neužije, podle mě bude stačit zavinovačka ne?
19. kvě 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja pockam az prijdeme si myslim, ze by mi do toho lezly kocky :grinning: ... jj myslim, ze jo ze bude stacit ;)
19. kvě 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak u Tebe je to jasný, kočkám by se tam jistě mooooc líbilo.
19. kvě 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb už to zkouší .-))))) AE ZATIM JE VYHÁNÍM:slight_smile:
19. kvě 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak jsem spala a teď sežrala sušenky...celý... :grinning: :grinning: :grinning: A zítra půjdu ven a budu chodit a chodit a sedět na sluníčku...a nebudu tvrdnout nasraně doma jako dnes.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já bych zítra měla jet na návštěvu za kámoškou ,lae uvidim jak mi bude...dneska mě berou ty záda, i když ž je t leší,ale břicho bolííííí a Valina se tam strašně pne a tlačí dolu vůbec z toho nemám dobrej pocit tak uvidim zítra jak mi je,ale už potřebuju k doktoroviaby mi vysvětlil co to je a kouknoul zda se nějak neotvírám
19. kvě 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: teď u mně dobrý..ale jinak v noci myslim,že to dítě snad vypadne...jak se tam tlačí..přeju Ti,ať tam ještě Valča vydrží kočko...a ty záda..to je strašný no...já ted chvíli o.k...
19. kvě 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek