• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice jinak taky se těšim,že ve středu se doktorka na mně podívá... :wink: :wink: :wink: takže chápu...člověk prostě neví viď?
19. kvě 2014 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no, do dneska to šlo,ale dneska to teda je masakr ...ještě fakt aspon ten týden nejradši bych usnula a probudila se až na tu poradnu ....
19. kvě 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to je děs....ještě tři dny,viď? Když to fakt nepůjde vydržet,tak asi zajdeš dřív,že?
19. kvě 2014 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl si zavolám..já to přikládám taky tomu, že je takový počasí střídavý a já na to dost reaguju a když to bud teda fakt jako děs tak zavolám nebo pojedeme do Motola rovnou
19. kvě 2014 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - mě takhle hodně tlačí dole když dlouho sedím, tak si lehnu na záda a pokrčím nohy a malej si povyleze výš.
v noci je to naštěstí dobrý.
asi se moc namáháš, hezky odpočívej, už to není sranda, jak se to blíží.
19. kvě 2014 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak skříň už je skoro hotový, jen teda dvěřený masív je jen spodek skříně a dveře, zbytek česká ekodřevotřísková deska dýhovaná přírodní dýhou ....hihi vůbec nevím co to je, ale vypadá pěkně.
A je to stejně světlý jako v katalogu, jen na krámu to bylo nějaký tmavý ....což nikdo nechápeme....jestli ten povrch časem ztmavne či co ....no uvidíme.
19. kvě 2014 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no já ti nevím, tlačí to dneska dost našštěstí jsem záda už nějak odblokovala, ale mám poslíčky uvidíme zítra
19. kvě 2014 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak halvně, že to je krásný hod pak foto ju jsem zvědavá
19. kvě 2014 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hele ted to říkali ve zprávách, že to počasí je strašný a bude zátěž veliká a nejhorší to je pro starré lidi,kteří jsou nemocní na srdíčko a potom pro lidi s nemocnými cévami a pro těhotné ženy...
19. kvě 2014 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no tak si tam kdyžtak zajedeš...
@kamisb mně tlačí nejvíc vleže asi nevim....při chůzi pne břicho hrozně moc...a na zádech je to pro mě nepříjemná poloha...
19. kvě 2014 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já taky nemůžu na zádech.. vim, že kdyby ted přišel porod tak ho už ani nebudou zastavovat..já furt doufám, že ten týden aspon ještě zmákneme
19. kvě 2014 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já na zádech ležím jen chvílli když je nutím aby vylezl vejš a nebo když se dlouho nevrtí.
Jinak ležím spíš na pravém boku s podloženým bříškem a pak sedím s podloženýma zadáma.

Tak prý jsou poslíčky normální pokud jich není víc jak 10 denně. Odpočívej a případně někam volej nebo jeď no.
19. kvě 2014 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě při chuzi taky hrozně pne břicho, jako by se nafukuje, ale není tvrdý naštěstí jen prostě nafouklý. Doktor v pátek říkal, že to je normální, že prostě už se to blíží, a že tohle vše k tomu prostě patří.
19. kvě 2014 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice nebudou? Mý kámošky ležely v nemocnici před pár lety a zastavovali jim ho...u nás se snaží je držte v bříšku do dvou a půl kil...ale třeba je to teď jiný...

@kamisb já četla,že ještě víckrát za den jsou normální.... :wink: Už to chce radši odpočívat no..když něco..jéé tak mě vejš neleze ...mě zůstává sedět.. :grinning:
19. kvě 2014 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no já vim, že to k tomu patří to j jasný dyk už jsou těžké ty mimina.....akort dneska je mi fakt dost blbě
19. kvě 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jo jo..přesně to tak mám...tvrdý ho mám furt třeba v noci..ale když nebolí..tak to nehrotim ani poslíčky necejtim..někdy zabolí nárazově.. na chvilku...jen..
19. kvě 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to teda..jsou těžký...a to Ty jsi napřed o x týdnů.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl od ukončenýho 35 tt už to ani nezastavujou tak jestli má odhadem dneska 2400 g tak to skoro je třeba
autor
@muddledgirl zítra začínám 36 tt tak ten bych chtěla dotánout aspon
@janice_opice hm...kámoška jedna rodila asi před dvěma lety..byla v nemocnici od 7. měsíce,že měla kontrakce...a pustili ji až 14 dní před termínem...a ta druhá tu pustili asi v tom 35 tt no...tak nějak...

Jasný.....tfuj tfuj...no já počítám,že prcek má cca kolem 2 kg.....ve čtvrtek jdu na kontrolu...a budu začínat 33 tt ...letí to děsně..
19. kvě 2014 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já kontrakce ještě nemám jen poslíčky akončim dneska 35 tt tak proto to říkám simyslim, že už by mě normoš nechali rodit, ale já si stejně myslim že je to hodně tim počasim no a tim jak blbě spím ..u Kuby j´jsem tohle vůbec neměla to mě jen táhlo břicho jak byl těžkej
19. kvě 2014 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice no jo Ty už ho končíš..to máš recht..to by Tě už nechali...mě taky tahá..ale poslíčky nemám...tak ať taky nemáš...
19. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem dnes byla na velkém utz. A jsem z toho celá nějak rozčarovaná. Jsem dnes 32+0, ale obvod hlavičky naměřil jen 28+0. Tak se mě vyptával na zdravotní stav. A mám hraniční množství plodové vody. Takže mě objednal na kontrolní utz za 3 týdny. Sice říkal, že vypadá vše v naprostém pořádku, ale chce mě radši ještě vidět. No, moc mě tím stejně neuklidnil. Já osobně mám děsně malou hlavu (nosím dětské velikosti čepic), tak věřím, že je malá jen po mě a nic se jiného neděje. Spíše se vnitřně trochu stresuju, aby nebyl nějaký problém s mozkem nebo vývinem (ale ostatní roste normálně a v pořádku).
19. kvě 2014 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - hele tak fakt odpočívej, ať aspon ještě ten týden malá vydrží.
Mě doktor řekl, že teď už by to bylo v pohodě kdyby se narodil, ale že je lepší ukončený 36tt.
19. kvě 2014 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - hm, asi jen zbytečně stresuje, kdyby to bylo jo blbý tak si Tě zavolá dřív než za 3 týdny.
Drž se a mysli pozitivně.
19. kvě 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jestli to teda neni od bloklejch zad uvidim hjdu do vany
19. kvě 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb prave prave mozna je to vse od tech bloklych zad s Kubou jsem to nemela...jdu do vany...zotra zrusim.navstevu a budu odpocivat...
19. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke ja si taky myslim, ze kdyby to.bylo nejak hrozny tak by te chtel vidwt driv nebo te nekam.poslal a mala bude po tobe
....ja to jednou resila s doktorwm a on rikal, ze proste jsme kazfej j8nej a kolik mas ostatni obvody a vahu?
19. kvě 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Holky díky, snad bude vše OK. Dr. říkal, že vývin je přiměřený, tak snad dobrý. Ostatní je v pořádku - obvod břicha 30+6 a stehenní kost 32+2. Tak snad bude jen po mě hubená a vysoká (s malou hlavou) :grinning: A jen ještě to menší množství plodovky. Tak budu doufat. Za týden jdu ke svému dr. a uvidíme, co mi řekne.
19. kvě 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Ještě info: celkově prý -1 týden (což je v pohodě - myslím)
19. kvě 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek