• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@marke hele nejvic dulezitej je obvod briska.dle meho je fakt po tobe tak nemej strach a snad 10 dni rozdil je ok....ty narozdil od nas presne nevis kdy doslo k oplodneni..tak hlavne zadnej stres mala bude ok.
19. kvě 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - v unoru rodila přítelkyně kolegy a taky jim říkali, že mají malinkou hlavičku a totéž loni v dubnu kamarádka. Nakonec obě byly rádi, že hlavička byla menší ...aspoň šla líp ven a obě holčičky jsou v naprostém pořádku.
19. kvě 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb presne tak...jestli je @marke hubena a bude rodit prirozene tak mala hlavicka je fakt lepsi!!! a u holcicky kor prece
19. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb No to jsem taky říkala :grinning: že se bude aspoň dobře rodit. Hlavně, aby se otočila, když má málo vody. Zkusím se nestresovat, uvidíme, co zjistí za ty 3 týdny. Já navíc nejsem hubená, ale přímo vychrtlá :grinning: (tedy ne teď, ale před otěhotněním) :slight_smile:
Navíc jak říkám, štíhlá a vysoká holka (i když teď to vypadá, že má postavu hrušky) :grinning: Tak snad to bude dobrý. Ještě jsem někde četla, že když je otočená KP, tak se prý občas zkresleně změří ten průměr. Jen mě prostě zarazil ten 4 týdenní skluz.
Ale už toho nechám. Díky za optimistickou podporu a budu věřit. Vadu by žádnou mít neměla, tak tohle snad nic neznamená.
19. kvě 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke jo Ty jsi vlastně otěhu přirozeně..no..tak to bude dobrý určitě holka naše...ale chápu,že máš obavy......určo bude po Tobě.....málo plodovky....tak jsi už 33tt, tak Ti asi řekli hajat,ne?
19. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke když se neotočí..tak půjdeš na císaře nebo obrat..to neva,ne? Mně je to teda jedno jak půjde ven..hlavně ne zadečkem napřed přirozeně...hi hi.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice odpočívej prdelko
19. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak jsem si dala vanu a magnesko a je mi líp prozatím
19. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je dobře..jo kočíí prosím Tě... Já do května budu jíst calibrum mami co jsem dostala..konzultovala jsem to s endokrinoložkou kvůli jodu..a na noc beru hořčík..protože jinak mám křeče do nohou jako prase...dokdy se může hořčík brát?
19. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl zrovna jsem se na to ptala doktora taky ho beru a říkal, že do 37 tt ale je to asi jedno no někdo ho bere celý tehu a dobrý někdo ho vysadí v 36 tt
19. kvě 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já beru magnesii lactici
19. kvě 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju...já magnézko mám asi v Calibrum mami..dostala jsem ho ...ale je jen do května..tak pak zbytek vrátím do lékárny..
20. kvě 2014 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No neřekl mi nic. Jen jak jsem už psala, že to bude nejspíš v pořádku. Tak budu věřit. Ale radši bych rodila přirozeně, ale když bude KP, tak určitě taky císaře. Dokonce jsme se o tom tak jako nezávisle s mým dr. bavili asi před měsícem (hlavně v souvislosti s mojí hubenou postavou, i když to právě vůbec neřešil).
U plodovky se rozhodoval co napsat, říkal dolní hranice normy (tak nějakou ještě má), ale pak zase řekl "nebo" a pak znovu "a jo, dolní hranice", ale do papíru mi napsali pouze v normě. Tak nevím, kterým směrem mělo být to nebo.
20. kvě 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak myslím,že pokud nemusíš ležet,tak je to v normě...no..tak jestli to je na dolní hranici normy..tak to je ještě dobré,určo :wink: :wink: :wink: No,jinak KP bych nerodila...jsou možné komplikace..což jsou možné vždy,to je jasné..Ale u kluků prý se může stát,že budou neplodní..víme kolik to stojí nervů a peněz...takže za mě ne....a otočení nevim no...
20. kvě 2014 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano holky tak hlasim, ze dnes je mi mnohem.lepe.Ja jsem fakt asi barometr reagujici na kazdou zmenu pocasi....tak jsem rada..
20. kvě 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak.jaky magnesko beres na noc ja to asi nepochopila..pochopila jsem, ze beres Calibrum a vecer jeste magnesko na noc :slight_smile:
20. kvě 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočí...já jsem blbá..mně už nefunguje mozek..ano hořčík je vlastně magnézko,že? :grinning: To je super,že Ti je lépe...mně taky..po včerejším vydatném spánku odpoledne..jsem šla spát o půl jedný a vstávala v pět ...tak bych už mohla dožehlit naše věci a další pidi pračku..páč další se pere.. :grinning:
20. kvě 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bereš ještě nějaký vitamíny ?
20. kvě 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, jakým způsobem se dělá otočení miminka? O tom jsem snad ani neslyšela :slight_smile:
20. kvě 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj magnesko je horcik ; ) jsi me teda zmatla..Beru Femibion kvuli jodu ...ja dneska nejak pozvolna vyluxuju a zkusim vyprat potah na sedacku v ty novy pracce tam.by se mohl vejit...a pak douklizim pradlo a zkysim chvilku zehlit...dojdu odpo pro jehly na siti a avivaz...
20. kvě 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jinak mrkni do fora 3. trimestr,tam o tom také něco je..já do toho jít teda nemíním prozatím pokud se malý neotočí...přeci to miminko ví proč tam tak je...
20. kvě 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty se dozvis zitra vid, jestli uz se Samik otocil...jinak pry do 36 tt je cas
20. kvě 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja bych do toho asi taky nesla teda nevim.no
20. kvě 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo tak..no já mám femibion bez jodu..protože nejdřív jsem si blbě přečetla,že ho nesmim,když mám autoimunitní zánět štítné..ale smim..takže mám od doktorky jodid..teď beru teda jeden jodid 100+ 1 calibrum+125 mg Letrox..po konzultaci s endokr....Mně fakt už hrabe..dopisuju kolik nás stála kosmetika...pro mimi...koukám,že toho mám habakuk..že to nemůžu spotřebovat..jsem trdlín...hi....taky se musim už donutit zvednout zadek..v jednu se chci jít projít do města..pak snad na tu matriku, přítel zaříddí to lino a možná stihnem koupit i garnyže...to by bylo bomba..
20. kvě 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim čiči,že je čas..no zítra jsem teprve 31+6...já myslim,že neotočil podle pohybů...ale můžu se plést...já myslim,že u nás miminka ani neotáčí..a koncem pánevním nechci..že bych se bála,aby mimi bylo o.k..a taky nechci aby bylo neplodný.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale každý má na to jiný názor,to je jasný...
20. kvě 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi..jak ví,že o něm mluvim...a koupim asi tu el.nuk od paní z MK..je jen za 550,-. :wink:
20. kvě 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako v cem j8ny nazor? ja bych KP urcite taky nerpdila a to otoceni se mi taky uplne nezda...jsem zvedava co ti zitra rekne....no mne prave naridila endokrionolozka brat vitaminy s jodem.hned od zacatku, ze I kdyz j8m ryby tak ta denni davka nestaci...takze Femibion s jodem...pak teda Magnesko a euthytox no..
20. kvě 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: tak nakonec jdes do bazarovy jo? ja si zitra jefu pro tu mendelu tak jsem.zvedava..vim, ze ji pak prodam...
20. kvě 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemyslím Tebe...myslím obecně...jsem taky zvědavá co mi řekne...jo jo..já vždy než něco začnu brát konzultuju s endokrino....já jsem první tři měsíce brala stejnak jen listovku..jak mě bylo zle /4 teda/ .....no čiči...jdu do ní no..jako za 550 nekup to..jinak stojí 1650.....tak jsem na to zvědavá teda... :grinning: :grinning: :grinning: pak ji prodám.. určo..nebo si ji nechám,kdyby bylo druhý bábatko... :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek