• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice minulý úterý zvracela a měla průjem holčina kámošky..dnes kámoška..byla jsem s ní v sobotu..tak to už by se to projevilo..ne? :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice Minulý týden u gynekologa mi dr. říkal, že malá naléhá, že je hlavičkou dole. Včera ji měla už zase pěkně nahoře. Tak jsem se ptala, jak dlouho se ještě může točit a bylo mi řečeno, že se normálně otáčí asi až do toho 36 tt jak píše Janča. Takže klídek, za týden může být všechno jinak a za další už zase :grinning: U mě spíš jde jen o to, aby měla plodovku, aby se vůbec měla kde otočit :grinning: Má prý málo místa.
20. kvě 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak já osobně si myslim kočko..že u mně je tak stále..už od 21tt na všech kontrolách...a cítím ho maximálně v oblasti pupku......mně je úplně šumák,jestli budu mít císaře..hlavně,ať je bezpečně venku...Mímo teď bude mít cca 2 kg...tak fakt věřím,že bych cítila,kdyby se otočilo...já jen chci být psychicky připravená na to co bude...
20. kvě 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke kočinko.....kdyby jsi měla moc málo plodovky,tak by jsi musela ležet, protože pak hrozí předčasný porod...Ty chodíš na kontroly každý týden?
20. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jasný, chápu to úplně stejně. Hlavně, aby se mimi v pořádku narodilo a jakou cestou to bude, to už je jedno. :slight_smile:
Já vůbec necítím, kde vlastně je, pořád mě kope po celém břiše, někdy jsou boule od hlavičky, někdy od zadečku, takže absolutně netuším, který směr zrovna nabralo :grinning:
Já si nemyslím, že mám málo, jen píšu, že mám málo místa - bříško není moc velký (a to píšu ze slov ostatních i z porovnání s jinými těhulkami). A tím, jak jsem hubená, tak ani nevím, kam by moc rostlo. Tak doufám, že jí to bude stačit :grinning:
Ne ne, na kontroly k dr. teď 1x za 14 dní, ale mezitím mi zrovna vyšel ten velký utz. Takže jsem minulý týden byla u svého dr., včera na velkém utz a příští týden zase k dr.

@muddledgirl @janice_opice Holky, kolik nakupujete předem podložek, vlhčených ubrousků, plen atd. A jakou kosmetiku na mytí a hygienu chcete používat?
20. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, to jswm ráda, že už je Ti líp. Ale hlavně se zase nějak moc nepřepínej.
J8 jsem třeba zjistila, že luxovat fakt ty naše koberce nemůžu...nějak neutáhnu lux a břiško se hned ozvalo. Jsem min.týden rozbila talířek v obýváku tak jsem vzala jen kousek kolem stolu a měla jsem dost.

Jedna šuba mi přes noc stáhla prádlo :frowning2: tak se pere znovu a přetrhla šňůru, ale naštěstí prádlo bylo jen špinavý.
Skříň má zatím jen jedny dveře, ale to nevadí.
20. kvě 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - plodová voda se tvoří celý těhu, a dozvěděla jsem se i když odtéká, že se vlastně furt dál tvoří nová ...takže prcek na suchu prý pak není. Včera v telce doktor říkal, že po prasknutí vody se při zdavém těhu má do 48hporodit.
20. kvě 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jooo? Tak to já ne....já ho cítím opravdu stále ve stejných místech.. :grinning: No jo..tak jsi hubeňoučká a určo jsi i málo přibrala......tak já myslím,že tam zas tak málo místa nemá,když se otočil...během týdne..ale to je věc názoru..nejsem doktor.. :grinning: :grinning: :grinning: a stejně to nevyřešíme..jak je porodíme.. :grinning: :grinning: :grinning: Jo..tak,tak to jo..

No..já mám deset podložek..ale ty chci vyzužívat spíš,když někde budu..pak mám dvě přebalovací pevný podložky na doma.....a taky budu používat nějaké staré ručníky nebo utěrky a pak půjdou do koše...časem... :wink: Vlhčených ubrousků mám 4 balíčky a od kámošky budu mít dalších asi 10.No a mám něco od johnsons a něco od Hipp...ale nejsem si jistá,jestli je nejlepší hned od malička jim mýt hlavu šamponky a tak.. :grinning: Jsem to trošku přehnala... :grinning: :grinning: :grinning: Pak na zadeček mám pudry dva, rybilku, velrybku...,
20. kvě 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já mám dva balíčky jednorázových, pak nějakou tu z který se dá udělat i zavinovačka. Vlhčený ubrousky mám zatím jedny...hlavně do porodky. A pleny taky zatím jen jeden balík do porodky, ale ty ještě tak 2 koupím nebo pro ně pak pošlu manžela, podle toho jak velkej bude prcek až se nahodí...ale asi ještě jedny 3-6kg domů koupíme. A možná i jedny vlhčený ubrousky.
20. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nemocenská ráno dorazila :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb A už začínáte nakupovat do porodnice? Mám na mysli teď pro Vás. Pořád přemýšlím, jestli ty porodnický samu vložky nebo jiné (někde jsem četla, že jsou malé) a taky jak vůbec velké kalhotky. Chtěla jsem si vše (i s hygienou pro mimi) objednat přes net a vyzvednout v lékárně, ale nějak se v tom nevyznám :grinning:

To @janice_opice už má asi vše nachystané, tak se poděl :slight_smile:

Právě, že doufám, že se jí plodovka ještě nějaká dodělá a s tím otočením si taky myslím, že když to má u mě jak na kolotoči, tak tak zle nebude :grinning: Ale jak všechny víme, hlavní je, aby bylo mimi v pořádku a jestli příjde na svět tak nebo onak - stejně mu to bude jedno :grinning:
20. kvě 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já už dělám hromádku, asi budou malé ...zrovna včera jsem zjistila, že mám dva balíčky těch mini, ale dělají i midi a maxi. Takže si určitě vybereš a někdo doporučoval vložky "batist flower" že jsou lepší a příjemnější. Ale už nepsala kde je koupila.
jinak mě už zbývá asi jen drogerie. Ale já jsem třeba kalholky a vložky do podpdry už měla dlouho, snad budou furt použitelný.
20. kvě 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jj určitě se dodělá, ona se denně obměňuje, ale teď je konci už jí prý je opravdu míň a míň, jako že už se netvoří tak hodně jako na začátku. Prý to chce víc odpočívat
20. kvě 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A někdo psal, že na otočení mu bylo doporučení cvičení normálně kočičí hřbet ....ale stejně bych tohle dělala opatrně, nikdy nevíš proč se neotočilo, může mít i krátkou pupeční šňůru a tak se ani otočit nemůže.
20. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já to mám už dlouho koupené...já mám samu ano...ale sehnala jsem jen mini..tak uvidíme no...kalhotky..mám xl..větší jsem v lékárně cz nenašla...snad mi budou ... :grinning: :grinning: :grinning: Jsou pratelné...Ano já skoro vše objednávala www.lekarna.cz...a objednalo se to do jedné..kterou má přítel po cestě,takže super...
20. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak tak...myslím,že to není extra dobré dělat cviky na otočení.. :wink:
20. kvě 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl Já myslím, že to označení mini, midi atd. je u samu jen velikost balení, ne velikost vložek (aspoň tak jsem to vykoumala, když jsem hledala rozdíl).
Právě, že chci taky z www.lekarna.cz objednat, máme ji kousek, tak bych si to vyzvedla. Ještě jsem uvažovala, jestli něco pořídit na poraněnou hráz, nebo jestli to je zatím zbytečné. No, už jsem našla velikosti těch kalhotek, tak snad vyberu dobře. Přinejhorším vlastním manžela :grinning:
20. kvě 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jooo? Aha...tak to je fajn vědět..že to je velikost balení....Já právě dokupovala v normal lékárně u nás..a tam měli taky jen ty mini..tak jsem se ptala...jestli nejsou malý a slečna se smála,že asi né....tak jsem jí řekla,že se omlouvám a moc se v tom nevyznám..protože používám celý život tampony... :grinning: No...o tom taky přemýšlím...o tom olejíčku na hráz..
20. kvě 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - hodně se píše o tá borové kůře myslím ....nebo jiné :unamused: hm teď nevím ...ale nějaká kůra to je.

Já mám doma ty samu mini ....každý balení vipadá trochu jinak ...jsou po 20ks. Ale jak jsem tenkrít ležela v nymburce i předloni v podolí tak mám pocit, že ty co tam měly nebyly moc větší. Ale já teda musím říct, že jsem spíš jen špinila.
20. kvě 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kůra je dubová a ještě někdo psal tohle ...mastička bez předpisu ...Infadolan
20. kvě 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..infadolan mám zbytek...sama jsem ho používala..to se neztratí..a ten gel s dubovou kůru chci koupit..furt zapomínám..
20. kvě 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - prý je to gel nebo i koupel ...ta dubová kůra
20. kvě 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..prý intim gel...děkuju kočko..čiči,už jsi byla nahlásit příjmení miminka..?
20. kvě 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem vdaná já nemusím :slight_smile: jen příští pátek hodím papíry do porodnice na matriku.
kopii oddacího listu a vyplněný papíry ohledně jména. Nějaký papír jsem tam dostala.
20. kvě 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem si myslela.. :grinning: :grinning: :grinning: Papíry nějaký mi tam snad dají,že? já vůbec nevím kam mám jít..hi hi...to zas bude komedie..
20. kvě 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky hlavne nemasirujte hraz..nejvetsi nesmysl pokud budete rodit prirozene
20. kvě 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
po cisari pry staci ty male vlozky ka tenkrat potrebovala veliky ale to je jina kapitola dobra ke ta dubova kura a aloe vera sprej a bylinkovej odvar do flasky a malej nafukovaci kruh...v pripade prirozenyho porodu
20. kvě 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak my tu nastesti koberce nemame hen jedenbehoun u Kuby a tam si vyluxuje sam a jeden malej tady v loznici taky spis behoun..
20. kvě 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke s tou kosmetikou je to tezky..nejlepsi je koupit par vzorecku a zjistit pak co miminku vyhovuje..kazdy miminko je jiny..ja mam navlhcenych ubrousku desnou zasobu, ale urcite budu co nejvic kor na holcicku pouzivat vodu na pipku a takovej sprej prirodni..ubrousky budou na cesty a vubec do kocarku a tak.jednorazovy podlozky se mi moc osvedcily do kocarku I do.postylky a k doktorce a hlavne zase na cesty.my furt nekde jezdime..sampon zatim nemam..malinkatymu miminku staci uplne voda zatim..no a pak se uvidi..vyzkousim vzorky sudokremu, rybilky a bepanthemu a uvidi se co nam bude sedet.tezko rict takhle dopredu..samozrejme mam olejicek a borovou vodu a lih
20. kvě 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no ale pokud nejste svojí tak musíte na matriku a tam nahlásit, že prcek je přítele aby měl jeho příjmení a to se pak nese do porodky.
Papír Ti podle mě dají na tý matrice.
20. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek