• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb tam nemusíš ne.... tam stačí poslat formulář
20. kvě 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jsem koukala na webovky a nic mi to nenašlo
20. kvě 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb u jaký jsi pojištovny??? u vzp mají formulář, u OzP to stačí i telefonicky...má se to do 8 dnů,ale pokud nemáš rodnej list tak až s rodnym listem
20. kvě 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem u ministerstva vnitra, no bude mít stejnou jako já, ale i tak tam musím dojít ne? nebo nemusím?
20. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ZPMV má taky online formulář na novorozence.
A ta neschopnost dlouhodobá, vypadá, že platí jen při tom ukončení prac. poměru jinak o tom nic na stránkách nepíší.
20. kvě 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prave nikam se nwmusis hnat....no asi jo jen me prekvapuje, ze I v ochranny lhute navic, kdyz ukonceni nesu byvalemu zamestnavateli...ze to nemaj propojeny...ja jsem rikala nejdriv, ze jsem v dlouhodobe praco.nesch. a ona se me ptala jestlibjsem.jim to hlasila a az pak jsme resily spolu, ze uz tam nepracuju...tak uvidis no :slight_smile:
20. kvě 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb proste dle myho mel.byt zamestnavatel, socka a pojistovna propojeny....ale to bychom nesmeli byt v CR....
20. kvě 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj oni se o to nějak pokoušeli ne? ale nepovedlo se ...nebo to bylo zase něco jinýho?

no teď už jsem na mateřský ....ale asi tam zítra pro jistotu cinknu. Ale v tom formuláři ohlašovacím nic takovýho nemají. Ale o tom, že jsi v ochranné lhůtě nastoupila na nemocenskou ano. a je to tam i v dotazech.
20. kvě 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je asi jedno jen, ze to clovek fakt nevi...
20. kvě 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a teď blbý dotaz ...nemocenská se daní?
protože v povinnostech je i oznámení, že se pojištěnec stal osobou bez zdanitelných příjmů .... já se v tomhle vbec nevyznám :unamused:
20. kvě 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to znamena, ze neodvadis ani sogialni ani zdravotni si myslim...podklad je vymerovaci zaklad ...
20. kvě 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hlavne tam ctu, ze pojistenec je povinnen hlasit skutecnosti, kdy za nej plati pojisteni stat..coz je v pripade dlouhodobe nemoci a MD...tak byt tebou radsi tam cinknu abys z toho nemela polizanici pozdeji
20. kvě 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - takže až se po .... tak je jasný, že je to tu ? :grinning: :grinning:
no s tím železem co jím denně to asi jen tak nebude :sunglasses:
20. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj raději zítra zavolám.
20. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb taky jsem se tomu smala :slight_smile:)) po ty cocce dneska nevim no
20. kvě 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a to jsem se v práci ptala jestli musím někde něco hlásit....a prý ne.
20. kvě 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb treba nemusis ..ale lepsi se ujistit ne??
20. kvě 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to každopádně, zavolám a uvidím. Maximálně mi někdo po telefonu vynadá no. :sunglasses:
20. kvě 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - chlapci si chtějí očividně zahrát s Rusáky co ? :angry:
20. kvě 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted jsem.prisla....byli jsme naproti na zahradce a dala jsem si kureci steak na grilu v bylinkach se salatkem 2.5 maleho kozlika, zmrzlinivej pohar a ted tlavim.kinder vajce...odchazeli jsme za stavu 3:1 a to jsem.rikala ze to pivko byla lepsi volba...ted uz koukame no..to teda ...
20. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ty brdo to bylo napinavy
20. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to teda ...tak teď amíci no ...to jsem na to zvědavá tedy.

Nesedí nám dveře u tý skříně :frowning2: trochu se škrtají o sebe tak tam bude Tom volat co jako s tím.
20. kvě 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Francouzi by meli varit a chlastat vino ...

no tak reklamace
20. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj zavolá tam, podle reklamačního řádu by měli bezplatně sjednat nápravu, ale jsem na to teda zvědavá jestli sem někoho pošlou.
20. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to já vím,že jde předělat na mé příjmení...ale proč to dělat složitě..když to jde jednoduše..dnes během pěti minut..jsme sepsali otcovství...do dvou dnů po porodu se máme stavit pro rodný list.. :wink:
20. kvě 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ježiš...tak to slyším taky poprvé,že má člověk povinnost hlásit na pojišťovně,že je dlouhodobě nemocný..já byla už od roku 2012 řijna pět a půl měsíce...hm... :frowning2:
20. kvě 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele jak.rikam vas se to treba netyka, ale radsi asi zavolat a optat se, abyste to pak nemusely resit.....tak proto jsem to sem radsi hodila
20. kvě 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek