• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb no, aby pak nerekli o neodborny instalaci....tak at to dobre dopadne....
20. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já myslim,že netýká...ale já tam stejně potřebuju zajít..dluží mi přes tisíc po tatínkovi...tak se zeptám...jen vím,že když jsem se vrátila z GB,tak jsem se tam musela hlásit a to samé,když jsem našla práci. :wink: :wink: :wink:
20. kvě 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no uvidis za zeptani nic nedas..
20. kvě 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jo..jejda ..já mám hlad...jdu se napít..nic tu není..ale byli jsme dnes na grilovačce a bylo to moc fajn.. :wink: :wink: :wink:
20. kvě 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji.
ono na tom moc zkazit nejde, všude jsou předvrtaný dirky takže vše cpeš do něčeho a byl tu kluk co omu rozumí a taky s tím moc neudělal, ještě by ty levý dveře chtělo o pár mm šouplnout doleva, ale pant už nemá vůli a s tím nic neuděláme když je to převrtaný. Docela nám to šlo montovat dobře nikde se nic nekřivilo apod.

No uvidíme, ten kamarád říkal, že pokud by se k tomu stavili laxně, tak se tam dají podložky no pod ten pant.
20. kvě 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočičky..zaklapávám notebook,jdu hají..jsem nějaká mrtvoš...vstávala jsem v pět..a odpoledne spala asi 20 minut...ale ráno kontrola...tak ať se v klidu ráno vysprchnu, namaluju.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak se hezky vyspinkejte..
20. kvě 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jen ať je vše v pořádku. dobrou noc
20. kvě 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak at je vse v poradku a dobrou noc :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a vsechno se da vyresit na druhou stranu levny to nebylo tak at se snazi :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice děkuju kočky moje..jen jsem dnes byla v šoku..šla jsem do lékárny a chtěla intimní gel s dubovou kůrou..paní čučela,že nic takového není...a dala mi gel s dubovou kůrou..já myslela,že je to na mytí a ono prý se s tím maže naše prdka po porodu,když vytlačíme hemeroidy???cože??? :grinning:
20. kvě 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no pokud budes mit hemeroidy asi....dubova kura je I na hemeroidy......ja se divim, ze jsem po tom masakru nemela a ani jsem si nestrhla mocak ;) vvidiszitra si musim koupit ten nafukovaci kruh...
20. kvě 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já jsem paní říkala,že je nemám a ona,že po porodu je vytlačim.. :astonished: :astonished: :astonished: já narazila na levný v Lidlu asi před dvěma dny.. :wink:
20. kvě 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale prdlajs...nemusis .....ja je nevytlacila...stat se to muze no...ja posiluju zase to panevni dno tak snad to zase pomuze...v Lidlu jo tak se tam zitra stavime to dik za tip chce to jen malinkej kruh
20. kvě 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2014 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo..kočí...díky..to jsem četla... :wink:
21. kvě 2014 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak coooo
21. kvě 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl No samozřejmě, že je to jednodušší takto. Já jen upozorňovala, že to jde případně i po porodu (jsem si říkala, jak to dělají ty, co porodí předčasně) :grinning:
21. kvě 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý ráno děvčata, tak zrovna koukám vpravo na "populární alba" a album Adam doma narozen mě skoro dohnalo k slzám. I když nejsem zastánce domácích porodů, tak tyhle fotky jsou tak nádherný, až berou dech.
21. kvě 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@marke
@kamisb dobré ráno kočky...jsme v pořádku..placenta krásných 5cm od děložního hrdla...Jen jsem paní doktorce řekla,že mě trošku to břicho tahá dolů...ale že to je asi normální..tak říkala kdyby něco,tak ať se klidně stavím..tak to je fajn...Jsme stále zadečkem dolů...V obratu také vidí dost rizik....a u nás to nedělají.....tak říkala,že kdyby mi mi zůstalo stejně tak se pak dohodnu s primářem....což jak jsem zjistila od známé..může být i v 38tt...tak snad vydržíme do té doby.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Tak to gratuluji k bezvadným výsledkům. No a případně císař, se kterým by se dalo říct jsi smířená :grinning:
21. kvě 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke díky,jsi hodná...já myslím,že má své...ale rozhodně upřednostňuji císaře před rozením koncem pánevním...měla bych velikánský strach o mimi....u nás ho tedy prý docela neradi dělají,když to není nutné....tak uvidíme no.. :wink:
21. kvě 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - dobré ranko, tak to je dobře, že jste v pořádku a že se placenta furt vytahuje nahoru.
Já dneska šla na wc až v půl 7 :slight_smile: takže jsem hezky spinkala asi od půl 12- půl 7 ....to je super ...pak jsem ještě na hoďku usnula. A teď se nasnídám a začnu třídit ty oblečky ...aby už zmizely ty hromady z obýváku. Jsme tu jak ve skladu :grinning:
21. kvě 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - manžel by jim měl dneska zavolat tak jsem zvědavá jak to dopadne. Fakt je to asi jen o 3mm ...ale prostě takhle by to asi časem drhlo,kor když na těch prostředních dveřích je to zrcadlo. A dveře jsou ten masív smrkový, tak i tou vahou asi klesnou.
21. kvě 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jako KP ještě možná rodit holčičku, ale kluka bych se fakt bála.
21. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Máme na císaře stejný názor. Ale já myslím, že v případě neotočení miminka to nutné je :slight_smile: Takže klídek, ještě se uvidí. Třeba se fakt nakonec otočí. A kdyby jsi rodila císařem, chtěla by jsi úplnou nebo jen částečnou anestezii?
21. kvě 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala do tý pojištovny a nemusím to hlasít, ani nemoc ani MD, pokud jsem furt zaměstnancem. O to se musí prý postarat on.
Jen si prý mám tak za měsíc pro jistotu zavolat, jestli nezapomněl nahlásit on tu MD.

Zase aspoň víme něco navíc :wink:
21. kvě 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb
@muddledgirl ja bych KP nerodila ani kluka ani holku..nechtela..je to fakt riziko, ze muze mit pupecnik kolem krku..pokud by neslo poradne tlacit a pirod se protahoval tak duseni..zbytecny riziko poraneni vnitrni u maminky kor u prvorodicky..v tomhle pripade bych fakt volila cisare..na drujou stranu Samik ma cas se otocit jezte par tydnu ;)
21. kvě 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl skvely, ze je vse OK..to je pak cloveku o 100 % lip...ja uz se taky tesim na kontrolu strasne me tlaci, ale vo jsem cetla tak u druhorodicek pry fakt muze tlacit driv ..tak snad dobry
21. kvě 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a jak Ti dneska je?
21. kvě 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak super je dobry, zes to zjistila :slight_smile:
21. kvě 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek