• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@kamisb jo dobry fakt reaguju hodne na to pocasi s ti tlakem svym hodne..tlaci me dole, ale j8nak bricho netvrdne...za chvili jdu douklizet pradlo a odpo pojedeme pro tu odsavacku a do Lidlu...:slight_smile: ale fakt uz se tesim na zitra....
21. kvě 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je dobře, že je líp. Mě Adámek tlačil večer když jsme šli spát, tak manžílek mi nad jizvu položil lehce ruky a malinko přitlačil ..jemně a Áda si hezky vylezl vejš ...tak jsem mohla usnou. On se nějak roztahuje když si večer lehnu. Hlavičku asi až dole a nožičkama šťouchá pod žebra :slight_smile:

jdeš už zítra no vida, toto letí. Už jen pár dní a bude moct Valinka klidně ven. Kdyby se jí fakt chtělo. Ale lepší ještě 2 týdny kdyby počkala.
21. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - a paní byla kupodivu po ránu i příjemná. Nějaká starší asi, ale fajn. Říkala, že do 8 dní po narození se většinou RL nedostane, takže je normální, že to vždycky o pár dní dýl. Že tím sepřípadně trápit nemusím, a že můžu klidně na pobočku do nymburka....asi tam pak vyšlu manžela. Že elektronicky to jde, ale chtějí k tomu prý ten RL ofocený.
21. kvě 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja si prave rikala, ze do 8 dnu fakt asi urady nezafunguji s RL...ja to tam.poslu..nikam.se nepozenu...:slight_smile:))
21. kvě 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uvidime jak s Val snad uz by byla v poradku kdyby vylezla, alee stejne bych nejradsi rodila od toho ukonceneho 37 tt anebo aspon aby jeste vydrzela do ukonceni toho 36 tt...
21. kvě 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to se Ti nedivím. Manžel to má asi 200m od práce. Sice plánuje být s námi doma, ale na nákup jistě bude muset vyrazit ...tak to pak případně vezme při jednom.
Ale uvidíme :slight_smile:
21. kvě 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo tak to ma za rohem ;) Dneska Val zase radi :grinning: to jsou boule..manzel sel ted do pekarny pro snidani...
21. kvě 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za chvilku jdu vysterilizovat tech 150 dudliku :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jéé..tak to jsi se hezky vyspinkala..já teď taky spala.. :grinning: Dnes ještě prát a žehlit :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke nožičky má naštosované teď na jedné straně... :grinning: :grinning: :grinning: no pokud by to šlo..radši částečnou jen...ale záleží...co by mi řekli doktoři a tak... :wink:
21. kvě 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo asi 3 týdny.... :wink: :wink: :wink: přesně tak..vidím to jako Ty...lepší císař...porod KP podle mého riziko pro mimi dost...
21. kvě 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..je mi líp..že vim,že se nedere na svět..jen blbě leží :grinning: :grinning: :grinning: Já mu furt říkám,že musí počkat až bude vše připravený :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jooo? Já včera s přítelem nahlásila otcovství a nám paní řekla,že do dvou dnů od porodu si má přítel dojít pro rodný list...ale je fakt,že my jsme malé město..ne Praha.. :wink:
21. kvě 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nám to prý přijde domů poštou ten rovný list.

Jinak holky jsem zatím roztřídila všechny oblečky podle druhý, teď si na chvilku lehnu a pak ještě každou tu hromádku podle velikostí. část vyprat a zbytek nacpu zase do pytlů vaku ...snad se mi to tam vejde.
Je toho nějak moc.

@janice_opice - Ty dudlíky se sterilizují jak? celý normálně namočíš do převařený vody nebo jak? a i ty nový?
21. kvě 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jinak v Podolí mají myslím napsáno, že by měl RL přijít domů do 5 dnů. Asi i proto chtějí mít ty vyplněný papíry už několik týdnů před porodem. Že se doplní jen datum a jméno a jde to někam na úřad.
21. kvě 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem zvědavá kdy přijde ta postýlka ...objednávala jsem to v neděli, a prýpřijde mail až to dají dodavateli....no mají 8 dní ...tak asi až příští týden.
21. kvě 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: rovny list :D postou a rovny jo?? Nekee :grinning:
21. kvě 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hihi, no možná ho přeloží no :sunglasses: ...jako přehnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
detailistko :wink:
21. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb abys na ni necekala jako jaaa 3 mesice :grinning: hele ja mam sterilizator tak to nacpu tam...jinak vyvarit no a urco tam.dam.i ty novy..to je jak s oblecenim
21. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mne se rovny list libi :slight_smile:))
21. kvě 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - co si mám pod tím představit, jako hodit do vody a nechat projít varem? na mě musíš pomalu a polopatě, ještě jsem tohle nedělala :unamused:
21. kvě 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jo a ty chceš látkovat viď, že tu mám i nějaký kalhotky svrchní podle mě, vezmu Ti to ukázat,případně mi jen řekneš na co to je.
Hele a co příští pátek kávičku nějak dopoledne nebo obídek brzký? Mám být 30. v Podolí v 8 ráno a tak bych pak mohla někam se přiblížit. Ale ne že se na vás už pojedu podívat do Motola ....jen hezky buďte ještě doma :wink:
21. kvě 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja vyvarovala dudliky jednou v zivote nez se kuba narodil, ale kdyz to vezmu pak na savicky na lahve tak ano prejit varem..
21. kvě 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja myslim, ze by to slo..rano jdu k zubari a furt nevim jak ted budu mit kontroly ale to budu vedet zitra tak se dmluvime ju ;)
21. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jasně ...já pojedu ten příští týden do Prahy asi už ve čtvrtek ...stavím se v práci pokecat, pak k mamče a od mamči ráno do Podolí a pak budu mít čas jak si řekneš. Případně nechám věci u mamky a pojedu zpátky k ní a pak na nějakou hodinu za Tebou ...to už je pak kousek. :wink:
21. kvě 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha..no vidíš to...já už mám ty papíry doma,jak jsem psala..tak jsem ráda...už jen zítra donést ukončení neschopenky a papír na MD do práce a je hotovo na chvíli..no teď teda mám na posteli další kupu na žehlení...nejdřív ale musím poklidit obývák a hlavně udělat úkol z Angliny...jsem se na to pěkně vyprdla...Možná pak poradíte....Mám tam určité kuchyně a co se tam vaří a tak... :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo..ten dudlík..taky ho musim vyvařit..ale kam ho pak dám to teda nevim..do jaký krabičky.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nějakou malou plastovou ne? já jich mám asi 10 myslím. Nějaký nový a nějaký ne.
21. kvě 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jsem rozbalila ty dudliky a pisou tam :pred prvnim pouzitim vlozte siditko do vrouci vody na 5 minut, nwchejte vychladnout a z siditka vymacknete vodu...pred kazdym.pouzitim umyjte..myjte v teple vode ae saponatem a oplachujte dobre cistou vodou nebo pouzijte mycku nadobi.stisknutim dudliku odstrante prebytecnou vodu
21. kvě 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl plastova zaviraci krabicka
21. kvě 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb plastovou malou nemám....nejmenší je po zmrzlinách...nebo box na svačinu...chtěla jsem malé koupit..a přítel,že je čas a kdesi cosi.. :frowning2:
21. kvě 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek