• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice kdybych měla nějakou malou..dala bych ho tam...vydám se zítra něco koupit..nebo dnes..když to stihnu.. :grinning:
21. kvě 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak nemusi byt mala dle toho kolik mas dudliku a pripadne savicek na lahve :slight_smile:
21. kvě 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se zitra akorat netesim.na ty stery.....muj doktor je teda ultra jemnej, ale stejne jsou ra zrcadla neprijemna...
21. kvě 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji ...vidiš na novým by to asi mělo být napsaný.
Teď jsem začala třídit podle velikosti ...teda to je umění ...někde píší 3-6 měsíců a je to stejně veliký jako 56 ...fakt krásný míry ....ještě že přijede ta mamča snad mi s tím zítra trochu poradí. Něco je jasný, na zbytek koukám jak puk :angry:
21. kvě 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - určitě i v lídlu budou mít nějaký malý uzavíratelný krabičky, podle množství kolik toho máš. Ale pokud bude prcek po nás, tak je budu moct asi vyhodit. Já se s ním prý dusila a manžel je plival :grinning:
21. kvě 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, právě jsem došila - doplňovala jsem kuličky do kojícího polštáře (už včera večer a rozsypaly se mi :grinning: To byla sranda - jen jsem křičela stát a nedýchat :grinning:). Pak jsem vyměnila výplň a trochu i poupravila do dětského polštáře po malým a dneska jsem zjistila, že mi zbyly kuličky do polštáře, tak jsem ušila takový podkrčník. Manžel si vždycky večer nacpe polštář jen pod krk, tak pro něj. A rovnou i z jednoho starýho povlaku dva nové malé. Tak mám ze sebe radost :slight_smile:

Holky, tak dudlíky a savičky vůbec neřeším. Ani jsem nechtěla žádné dudlíky kupovat, ale dostala jsem od dětiček ze školy dudlík NUK a 2 dudlíky Babylove. Ale vybalovat je nebudu. Kdyžtak je vysterilizuju, až budou potřeba.

Teď mě čeká pár dní úklidu (chci to tu trochu vygruntovat) - včera jsem už umyla všechny výstavní skla v kuchyni - máme tam 3 police. Tak ještě chci umýt žaluzie a okna, dokud se můžu hýbat a potom se vrhnu na přepírání oblečení a žehlení. Musím dohnat postýlku, abych měla kam začít skládat věci, které mám zatím ve skříni (mantinel, kapsář, atd.) Chci to už hezky připravit (a přikrýt) a tím se mi uvolní skříň, abych tam mohla začít skládat věcičky.

Ale už teď se doma nudím. A ani pravidelně nejím. Asi půjdu udělat oběd - mám v plánu halušky s bryndzou :grinning: Co vy celé ty dny doma děláte? Když si představím ještě možných +- 57 dní, tak mám hrůzu :grinning:
21. kvě 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kuba vyplivl dudlik ve 3 tydnech tsk nevim co tu resim :grinning:
21. kvě 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a myslíš, že to bude pomocí zrcadel...si myslím, že ten stěr na streptokoka se může jen vzít tím "dlátkem" či jak se to jmenuje ...než tam strkat zrcadla.
Před měsícem jsem doktorovi říkala, že trochu svědí ...tak sestřička jen připravila tu tyčku ..ale nakonec se nic nedělalo. Jen mi řekl co si mám koupit.
21. kvě 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke tak nam doporucili svuj dudlik do porodnice....tak proto..tak to jsi sikovna sicka
21. kvě 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - víš já jsem lenoch od přírody, takže já si docela hovím. Ale to víš, sem tam něco uklidím apod.
Ale s oknama opatrně, taky jsem jedno myla o víkendu, ale pak jsem toho měla plný zuby ...se příšerně snadno zadejchám. :unamused:
21. kvě 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm doporučili jo? většinou holky píší, že doktoři jej neradi vidí a sestřičky chodí kontrolovat před vizitou aby jej neměli v pusince.
21. kvě 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak savičky mám 4...ale myslela jsem,že když jsou nové..že bych zatím dyžtak používala jen dvě...není to předčasné sterilizovat savičky? Třeba budu kojit.A dudlíky mám dva .Jeden latex a jeden silikonový.
@kamisb mně se nevešel do pusy :grinning: :grinning: :grinning: Já pamatuju,jak jsem si před spaním cucala palec hi hi....no v Lidlu maj...ale dražší zbytečně než v Pepcu a nejsou tak malý,jak bych chtěla.. :wink:
21. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale jo ja to myslela do budoucna kvuli te krabicce, ze klidne muze byt vetsi kdyz bys pridala savicky....stejnak pak treba budes od pul roku davat treba caj nebo vodu trochu...to bylo ve vztahu k te vetsi savicce..I kdyz jsou nove tak je stejne mudis vysterilizovat...mela bys teda
21. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb s tim palcem opatrne jde to pak dost blbe odnaucit a blby na predni horni zuby...S Kubou to byl.boj .
Lepsi dudlik
21. kvě 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb PA rikala, ze si mame s sebou zabalit dudlika nejmensi velikosti tak to udelam..no a uvidime..v tasce mista dost
21. kvě 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si ho taky do porodky balím, aspon tajně :wink:
jj paleček znám, ten jsem prý z pusy nevyndala a i když jsem si na přelomu základky a gymplu užila na noc rovnátka, tak mám zuby myslím ok.
Prý se dumláním palce ničí i patro horní v pusince ...ale už nevím kde jsem to četla, ale nějkaý doktor to říkal.
21. kvě 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb presne tak chodim s Kubou na ortodoncii a rovnatka ho cekaj do roka
21. kvě 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jsem Tě špatně pochopila...jasný,že je vyvařim...savičky až bude potřeba :wink: :wink: :wink: No já jak měla 1,27,tak se mě do pusy nevešel....tak já jsem dudlík asi vůbec neměla....byla jsem dlouho v inkuboši.. :wink: Jinak já nosila vyndávací rovnátka od 1. třídy i ve škole..pak na spaní...ale předkus jsem měla po tatkovi..
21. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to já už taky, ale klidně je budu mýt celý týden - každý den pár (máme 14 oken). Ale mamka mi slíbila, že mi doveze takovou tu teleskopickou tyč na jedné straně s houbou a na druhé se stěrkou, tak doufám, že to bude v pohodě. Říkala, že je to nesrovnatelná práce, než je umývat a leštit :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl, @janice_opice - mě zuby naopak ty horní 4 přední posouvaly dopředu. Nemohla jsem dovřít pořádně pusu, ale ani nevím jak jsme se tam dostali, asi na doporučení zubaře co?
Ale jednou jsem se v ráno probudila bez nich, nenašly se a pak už jsem nový neměla ..prý to stačilo.
21. kvě 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já stěrkou meju okna dávno, ale nemám k tomu tu tyč, takže hezky ze židle, ale nemám z toho úplně dobrý pocit :unamused:
21. kvě 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se pos.... jsem vysterilizovala vsechny dudliky krom toho jednoho , kterej jsem si dala stranou , ze ho vezmu s sebou :slight_smile:)))))))..no tak se bude sterilizovat sam :slight_smile:)))) ten sterilizator je dobrej, zecto clovek nemusi hlidat, ze se vypne sam.....ja kdyz si vzpomenu jak jsem vyvarpvala a furt stetkou ty lahve od narozeni skoro to byl des :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke s tim.mytim.oken opatrne to s3 v tehu fakt moc nema...
21. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja te ted nepochopila asi uplne..jak probudila bez nich a novy nenarostly? :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty mi dneska davas :- D
21. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám zkřížený předkus....přemýšlela jsem o rovnátkách...pevných...ale asi by to bylo na hodně dlouho a už jsem na to zvyklá jak koušu a tak..tak už to asi měnit nebudu... :wink:
21. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..já drhla jedno tenkrát..předtím ten kašel a placenta dole..tak na okna prdim...nechávám to tak na ten 38 tt...jestli se dožijem... :grinning:
21. kvě 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke tak já se nenudim..jsem doma už od října,takže tak..jsem zvyklá...čumim na telku někdy..spíš to mám jak kulisu..věčně zapnutej koník..te´d žehlim a peru...někdy luštim křížovky...čtu,ale spíš časáky..občas pustím nějakej film..hraju zombíky 2 na mobilu... :grinning: :grinning: :grinning: Když nevím co,tak si jdu lehnout..nebo něco uvařit...a tak..teď už fakt musím udělat ten úkol z aj..
21. kvě 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koukám,že čteš jak já..nepsala nevyrostly... :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: psala v podstate to same jinak :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek