• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice já se z vás počůrám..Jani průser...jsem pipka..dala jsem novou zavinovačku prát a jak je tam ta tvrdá výstelka..tak jsem ji nevyndala...a asi se to jen tak nenarovná..tak to je celý pěkně na prd teď,viď? Když by mimi nebylo na tvrdším.. :frowning2:
21. kvě 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - vždyť jsem psala nenašly? srandičky ze mě jo ... hmm.... :grinning: :grinning:
ale jako fakt to byla záhada, posunuli jsme postele apod ...nakonec nám zubařka řekla, že je asi sežužlal králík co jsme měli doma...že prý je mají zvířátka v oblibě a ty drátky už někam zapadnout mohli no.
Nebo jsem s nima pak frajerka šla ven někde přichycených na oblečení. :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já nemám žádnou zavinovačku s tím tvrdým. Kamarádka ji používala jen pro návštěvy když si chtěli pochovat malou a báli se. Že s tím je to takový jistější jak je to pevný.
21. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale zkus ji vyndat jestli to půjde a pod něco strčit třeba se nějak vyrovná.
21. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb uff..tak super..díky..já ji mám z přebalit..modrou s medvídkama..tak moc díky..kočí...
21. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ono to celé vevnitř nějak zcuckovatělo..ale zkusím.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky jsem o tom stelirizátoru uvažovala, ale asi ho koupím až když se začne pít z lahve. jen na dudlíky mi to teď přišlo zbytečný kor když je třeba nebude chtít.
21. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - my máme ještě taková ty dvojitá okna, v každý místnosti ...takže taky príma a ještou jsou to ta trojitá. V obýváku a v ložnici je okno kde jsou dva malý díly a jeden velikej ...vem to 2x a pak ještě okno jedno v obýváku a kuchyni. A v dětským teď bude okno rozdělený na jednu menší část a jednu větší.
Pak je malý na wc, v koupelně a ve špajzu. Ale špajzový nemeju a záchodový jak kdy. V koupelně stačí, že se zapaří od koupele ....jj jsem hrozná .... :angry:

Ale rozhodla jsem se že teď okna vydrží aspon do konce září. Ani už nevím kdy jsem je myla,....častěji meju jen v kuchyni.
21. kvě 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se přecpala koprovkou s bramborem a vajíčkem.
Ted jsem si nalila molý holandký malinový pivko a asi už nic dneska neudělám :sunglasses:
a v půl 4 odcházím za manžílkem na to focení.
21. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já mám zavinovačku měkkou nemám tam nic tvrdýho dyk bude na matraci v postýlce tak v klídku:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no já ten sterilizátor dostala tak to neřeším tak jsem to zkoušela a vysterilizovala jsem co se dalo:grinning: baví mě to:grinning:DDDD...my ted douklidíme já se dám do kupy, jedeme nakoupit a pro odsavačku a oběd asi dáme někde cestou...já douklízela 99% oblečeníčka, ještě dožehlit tech pár kousků a je to
21. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb jééé tak se těším na fotečky:slight_smile:)
21. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no snad to taky tak za 14dní budu mít hotový.
21. kvě 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no o naše fotografka je rychlík:slight_smile:))) člověk se na to těší a to ona ví:slight_smile:)))
21. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super..já jen byla nakrklá,že jsem blbá a nevytáhla jsem to...hi hi.. :wink:
21. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holky tak pa my se jedeme ještě projít tady do švadlenky, k vietkongům a do mobilů tak odpo paaa a hezký den
21. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čau pupkatice :slight_smile:
Jak zvládáte to teploučko? :slight_smile: Já funím jako prase :grinning:
Všimla jsem si, že řešíte sterilizátor - já se bez něj neobešla :slight_smile: Mám od Aventu do mikrovlnky, kupovala jsem přímo sadu s flaškama a supr.
Jo a zavinovačku jsem měla taky s výstuží, pak když jsme se malýho naučili nosit tak jsem tu výstuž vytáhla a bylo :slight_smile:
A víc jsem dočíst nestihla, jsou nějaké novinky?:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi - u nás zatím vše ok, spíš co vy už máte termín?
21. kvě 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - já funím i když není teplo ...to jediný je fakt asi horší a horší.
21. kvě 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb vím prd. Prej mám počítat s tím 28. týdnem, ale přesný den nástupu nevím. Příští pátek mám další utz a to už budu určitě vědět. A čeká mě i test na cukrovku, mám být v Podolí v 7:15, pak mám ten utz na 12 a pak poradnu, takže celý den v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě musíš alespoň měsíc vydržet :sunglasses:
21. kvě 2014 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - taky jsem tam byla v 7:15 ...vem si knížku nebo něco jinýho ať se zabavíš. J8 měla čtečku a pak si povídala s jednou maminkou budoucí a docela to uteklo.
To máč blbý, že ten ULZ máš až v poledne, Tě měli objednat na 10h, takhle budeš mít dvě hodinu mezeru teda.
Budu držet palečky aby vše dobře dopadlo.

jj ještě měsíc, ale datum 21.6. by byl pěknej ...krásný sobotní den :wink:
21. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj, už mám cosi na čtení nachystané :slight_smile: Na ten utz skočím hned jak budu mít po tom testu, stejně mě asi vezmou, kolikrát mě ani neobjednávají, že prý mám přijít a někam mě vecpou, už si mě tam bohužel pamatují :unamused:
Já jsem připravená, že tu cukrovku mít budu, to bych nebyla já :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - hm tak aspon, že tak ...to čekání tam na ULZ, je vždycky hrozný. Já tam byla vždycky skoro hodinu půl, ale i tím, že malej nespolupracovat a honili mě po chodbě, jestli se třeba neotočí. Prděl na ně i pak :grinning:
21. kvě 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to frajer :grinning:
21. kvě 2014 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - hihi nějaký doktoři jsou mu lehce ukradení. I v Motole na ECHU moc nespolupracoval ...nebo spíš doktor říkal, že je všechno špatně vidět, ale asi kdyby ležel jinak tak by to bylo ok.
21. kvě 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Cau prdky tak jsem.tady :grinning:
21. kvě 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lussi tak jak se citis kocko????? Sterilizator je super taky mamnod Aventu, ale fo zasuvky ;)
21. kvě 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čauky :slight_smile: Psychicky v poho, fyzicky jsem totálně v prdeli, všecko mě bolí, za poslední týdny se mi hrozně zvětšilo břicho, tak mi to dává zabrat.
21. kvě 2014 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi to mi povidej..mam.bricho jak hrom a mala uz mi strasne tlaci doluuu..ale to vydrzime neboj..dulezita je ta psychika..a uz to mas za sebou vsechno?...
21. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ještě ne, až 28tt, teď jsem 26tt, přesný den, kdy mám nástup ještě nevím. Hlavně se modlim ať malá krásně roste a pořádně ještě přibere, kdyby se něco posralo a musela ven. To druhé už to podle posledního utz asi vzdává samo, nějak přestává růst a taky mělo i množství plodové vody na hranici normy :confounded:
Už se těším až napustíme bazének, to z něj asi nevylezu :slight_smile:
21. kvě 2014 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek