• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Ahoj Holky tak dnešní OPU dopadlo tak,bylo 8 folikulu a z toho 5 vajíček.Tak jim budu věřit ,že to PGD vyšetření zvládne většina a dočkám se Ketu.
13. zář 2013 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Ahojky, no prázdniny bych asi už zase potřebovala - ale nejbližší jsou až na konci října :slight_smile:
s tím těhu tomu moc nedávám šanci, i když předevčírem jsem byla nafouknutá tak, že jsem normálně cítila, jak se mi břicho nevejde do kůže, jenže to jsem ještě měla i zácpu, tak to bylo jedno k druhému. No uvidíme, každopádně zase písnu. A kdy na to půjdete vy? Už jste si domlouvali termín? Oni postkoit. test dělají 10 - 12 den (což mi připadne brzo), ale mělo by to být prý 1 - 2 dny před ovu. Tak proto asi ta nízká úspěšnost na pozitivní výsledek - málo kdy se trefí. Ale jak jsem psala, u mě divný hlen, ale už plodný. Třeba vám opravdu půjde zkombinovat test a IUI. Napiš, v jakém stadiu jste :slight_smile:
13. zář 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ty hele fakt to nechápu... Dneska je zase menší... Na druhou stranu moje mamča pri všech dětech pribrala jen 9 kilo, tak třeba budu mít pod 15 s dvojcatama... A menší brisko.... Ale fakt cumím kazdej den, kde jsou.... :slight_smile: jsem koukala na jiny twins belly a koukni:... Začínám si pripadat divne :grinning:

To jsem ja ve 14. tydnu a holčina z netu ve 14.tydnu:
13. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Je to docela složitý, technicky si to taky nedokážu představit, bohužel nikdo neví proč to vzniká a v podstatě se to nedá léčit :angry: , je to v dnešní době neuvěřitelný, ale je to tak, myslím, že je to civilizační choroba no. Najdi si to na netu, je to tam docela dobře popsaný, já bych to určitě zkomolila :grinning: . Děkuju za zaklínadla :grinning:
13. zář 2013 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 @hhani ahoj holky moje nedelni ucast ohrozena.Jsem nachcipana jako blazen.:frowning2:((((
13. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky moje!:slight_smile:

@coralin tak se mi to libi!:slight_smile: takze v nedeli ve ctyri v merlinovi, ani vo chlup pozdejc:slight_smile:

@monyna83 diky, jsi zlato. no kdyz se to sere, tak se to sere vsechno, ze jo:slight_smile: tak ted dat dohromady mocak, tentokrat jsem na akupunkture dostala slzovku na detoxikaci a pomoc tomu mocaku: http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/dieteticke-potraviny/910-bioslzovka-bila-perla-vychodu
takze jsem vcera poprve doma jako carodejnice delala lektvar - 45 minut na plotne:slight_smile: a mam to pit kazdej den, takze to uz mame mojzisku a todle, to abych fakt chodila z prace jen domu:slight_smile: ale je to chutny, ono to vypada jako kroupy, nebo naky obili a chutna to docela dobre, takze aspon tak :grinning:
no a ted uz se na to ivf vylozene tesim a to jsem potrebovala - v lete jsem to cejtila uplne obracene a mela jsem paniku z dalsi stimulace. tak snad uz!:slight_smile:
k ty endometrioze si reknem na srazu. pocitam s tebou, je to doufam jasny :grinning:

@muddledgirl no bezva, ten nosifol je zrejme super, ja zas resim esli se stimulkou nezacit brat inofolic, tusim, ze je levnejsi a vysledky jsou taky super. ale je fakt, ze ten neni vylozene na PCO, jako je nosifol...
13. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahoj, neeeeeeee, dneska zajdi pro zazvor, nastrouhej si ho do velky konve, zalej horkou vodou, soupni k tomu jeden pytlik caje, bay to melo nakou chut, posli do toho med a citron, hura do perin a zejtra budes fit! klidne tam posli i dva paraleny na noc, aby ses vypotila. kdyz to podchytis v zarodku, da se to vypotit...mne to funguje v 90% pripadu, tenhle tejden taky.
13. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zlato, bud tak hodna a uz sem nedavej ty svoje modelkovsky fotky bricha s dvouma miminkama, pac takhle ja nevypadam netehotna ani po ranu!!! :grinning: :grinning: :grinning: krindy pindy, ja snad prestanu zrat :grinning: ja bych rekla, ze to mozna u tebe pujde skokove..ze jako dlouho nic a pak najednou budes mit to brisko dvojnasobny. ale hlavne bych to rozhodne brala jako vyhodu:slight_smile:
13. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elysion to jsou pekny cisla, dulezita je kvalita, ne kvantita! proc mate pgd? mate spatnou genetiku?
13. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď se jen modlím aby aspoň jedno zbylo.Špatnou genetiku nemáme ani žádnou dědičnou vadu,ale dali jsme si to udělat už jen kvůli věku mě 39 a příteli 44 on své děti ještě nemá.
13. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion a spg mate dobrej?
13. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion jinak modleni chapu, ja mela vajicka 4, takze vim o cem to je:slight_smile:
13. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :wink: :slight_smile: :slight_smile: :wink: slibuju, ze sem dám až břicho :slight_smile: :slight_smile: oni se dvojcata zase rodí malinký, tak to třeba bude jako jedno velký novorozeně :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prskám tady bacily, nejlépe dvojčátkový !!!! Uz chci vidět první // !!!!!
Kdo uz čekáte na testík?
13. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek prskej, plivej, smrkej!!! cokoliv, jen at nas to tady nakazi :grinning:
13. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 spg vždy v normě nechali jsme si ICSI už jen kvůli tomu PGD je to prý lepší.Aby bylo vůbec co vyšetřovat.
13. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion tak drzim palce!:slight_smile:
13. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jo já to zkusím no, uvidíme,ale do stimulky musím být OK!!!!
13. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je jasny jak facka!!! tak v nejhorsim udelame sraz u vas doma. :grinning: :grinning:
13. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tady po 14 dnech.Ale dneska jen na skok. Přítel musel do práce tak jsem se nechala hodit domů,ale odpoledne zae odjíždíme až do neděle zpátky na chalupu. Mám za sebou stimulaci. OPU jsem měla v úterý a bylo 10 vajíček z toho se oplodnilo 6. Dneska je 3 den kultivace a zatím jich 5 odpovídá tomu třetímu dni a jedno je pomalejší. Další info budu mít v neděli.
A co je tady nevého? Není v mých silách vás dočíst :slight_smile:
Díky za pozvánku na srazík,ale bohužel se nedostavím. Na chalupě budeme až do večera. Ale určitě bych vás ráda poznala osobně. Tak doufám,že se někdy udělá 2 kolo :wink:
13. zář 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 :_))))))))))))))))))))))))....))))))))) mno musim to dneska vytrpět v tý posraný práci..
13. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ty jo tak to je krásnej počet a úspěch. Držím palce,aby ti to vyšlo!!!!! užij si chalupu!!!!
13. zář 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju. To víš nervy pracujou ale na chalupě to nějak líp zvládám Modlím se aby alespoň 1-2 bylo vhodné k PGD vyšetření a hlavně aby se našlo nějaké zdravé. Což byl u nás největší problém. A co ty měla jsi jít někdy teď do CAR na kontultaci ne?
13. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho parada!!! krasny vysledky, tak se tesime na fotky // testu:slight_smile: a taky doufam, ze az bude druhy kolo, sejdeme se uz vsechny tehotny:slight_smile:

@janice_opice no moc se nesmej, holcicko, aspon vis, co te ceka, kdyz se nedostavis v nedeli osobne :grinning: :grinning: znas to s tim mohamedem a horou:slight_smile: dneska uz to vydrzis, ber to tak, ze jsi tam posledni asi tri hodiny, to je docela pekny cislo:slight_smile: drz se!
13. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak kéž bych ty // už konečně našla. Ale je to ještě na hodně dlouho. Musím mít embyo vhodné k PGS vyšetření a to pak trvá 2-3 týdny. Takže pokud bude zdravé embryjko tak transfer je až v dalším cyklu.
13. zář 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho aha, zajimavy, tak jsem zas chytrejsi. o to pevnejsi ted musis mit nervy, tak vzhuru do boje:slight_smile:
13. zář 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 stimulace byla taky docela o nervech. Nejdřív mě vybláznili,že mám blbý hodnoty krve,tak jsem musela jet na jednu kontrolu navíc do Brna. Vyjížděli jsme na otočku ve 2 hodiny ráno. Prý jestli nemám cystu. Doteď nevím jestli tam byla nebo ne. Pak jsem byla trochu v šoku,že se 4 vajíčka neoplodnili. Doufala jsem že jich bude víc. Ale jsme ráda samozřejmě za těch 6 a moc jim držím palce aby to zvládli. Ale ten ortel jestli tam je něco vhodné na vyšetření se dozvím až v neděli nebo v pondělí. Taže s tím nejde td stejně nic dělat. Snažím se i nemyslet na to,že to je poslední pokus. A jak to je teď s tebou?
13. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho aha, to jsou teda veci, to je desny, jako by cloveku nestacil ten cirkus jako takovej, vid?:/ no ja mam zazadano o druhej IVF pokus, imuno i genetika mi vysly dobre, takze kdyz pujde vsechno v tomhle cyklu jak ma (jsem 4DC a 10DC kontrola), tak nekdy 5.rijna zacinam zas stimulovat. jedinej problem je, ze mam neco s mocakem a pristi tejden du na urologii na cystoskopii, z cehoz mam teda hrachy. tak snad to nebude nic, co by zabranilo stimulaci.
13. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 snad ten močák bude dobrej. Ale i kdyby tak se to včas zaléčí ještě před stimulací. A je super,že ti vyšla dobře genetika a imunologie. Je to teď jen o štěstí najít toho pravého bojovníčka. :wink:
13. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek