• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. srpna 2017 
autor
@lussi neboj v tom 28 tt I kdyby musela tak uz to zvladnete a kolik ted ma? Budes mit krasnou a zdravou holcicku ;) ja jdu zrovna zitra do poradny na stery a jsem zvedava co dal zda do porosky anebo ne a do porodky jen na monitor..uvidime a jak dlouho tam ta prdka vydrzi jeste.Budu na tebe myslet.Baxemek by byl fajn to jooo ;)
21. kvě 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi ahoj kočinko...no...až na ty kila..vše o.k... :wink: :wink: :wink:
21. kvě 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice čau prdko.. :grinning:
21. kvě 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele to byla sranda ..jsme zkouseli odsavacku..... :grinning: ale ne na mne :grinning:
21. kvě 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi :grinning: :grinning: :grinning: no...já propásla asi tamtu šanci...paní má další zájemce..tak jsem jí psala,ať mi napíše i kdyby si ji teda někdo koupil..abych věděla...a co dobrý? Já byla dnes úplně dutá na aj... :grinning:
21. kvě 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no asi dobry...nejdriv stimuluje a pak odsava manzel se chechtal jak blbej :grinning: jsem mu rikala, ze bych se divila kdyby z nej nezacalo tect pivo....:slight_smile:
21. kvě 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no já se z vás teda počůrám.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno bylo to trba vyzkouset a na sobe nemuzu :slight_smile:)))) a manzel si predtim dal.na zahradce nejaky to pivko :slight_smile:)))
21. kvě 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: vy jste machři fakt...moje velká prdelka spí jak mimino..na dnešek spal dvě hodiny..skládal hudbu...tak už asi od pěti spí...chudinka moje..ale ať spinká..já jdu zítra do práce domluvit,kdy si vyberu dovču...dát ukončení neschopenky a papír pro mateřskou...jupppíííí.......pak pokecat s kolegyní...asi se stavim ještě za kámoškou ..má pro mě schovaný rybíz..hi hi...a odpoledne s další kámoškou oslavíme narozky...a dnes možná ještě něco vyžehlim....no moc se mi nechce ale..
21. kvě 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja bych taky mela jeste neco udelat, ale jak.jsem.cely den chodila a sedela tak.mi Valca zase strasne tlaci dolu....takze pujdu naplnit pracku poskladat susicku a hlavne upravit na zitra Bobinu :grinning:
21. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejej...tak hlavně tu Bobinu..já to nechám asi na zítra už to žehlení...se mi fakt nechce.. :wink: A Ty to nech taky na zítra..jo a cs1 ode dneška...kontrolu mám až za 14 dní..tak ať máte vše na 1 a Valča ještě vydrží :wink:
21. kvě 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cs stejne nic nenapovi :slight_smile:))) no uvidime musim.mu to rict, ze mi to tlaci hodne dolu no a ty stery tak snad to bude ok:slight_smile:
21. kvě 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vyprat a ususit musim.dneska nase veci hlavne muzovi..on ma dziny jako prase tak aby je na zitra mel..
21. kvě 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty stěry se dělají automaticky? :astonished: aha...tak to jo..já právě na praní nic nemám..jejej...vlastně chci si přeprat jen ale v ruce kalhoty...páč nemám co k nim.. :grinning: Ale zítra snad bude teplo,abych mohla zas být v šatech.. :grinning:
21. kvě 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@muddledgirl jojoo stery ve 36 tt na streptokoky..aby jsi pri porodu nenakazila mimco kdybys je mela tak ti daj antb...
21. kvě 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja si zitra chtela vzit sukni, ale nevim, jestli na to uplne mam.postavu :grinning:
21. kvě 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa...to nevim o tom..tak to joooo....ježiši...nechci streptokoky..oni jsou i v pipince,jo? Já ho měla kdysi v krku :grinning: :grinning: :grinning: No...tak já na to taky nemám postavu a seru na to..jsem přece těhotná.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no prej asi jsou ja nevim nemam tu zkusenost asi tam nejaci mohou zit proto se delaj ty stery.doufam, ze je mit nebudu
21. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb, @ martas14@ muddledgirl Ahoj holky, tak mi bylo včera pěkně blbě a to si teprve píchám ten menopur. Šla jsem z toho spát strašně brzo.. vůbec tyhle stavy nechci. Jak jste to u menopuru měly vy?
21. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ahoj Kaci ja uz ti ani nevim holka, ale asi mi nebylo zle nejak extra..mozna proto, ze jsem toho mela v tele uz tolik...nebo jsem se na to asi nesoustredila nevim holka...mne api bylo a je vzdycky blbe ze zmeny pocasi..a kdy mas kontrolu??? Kdyby ti bylo nejak hodne zle tak tam zavolej a rekni jimnto..jakou davku pichas?
21. kvě 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to já jsem se včera při finanční analýze taky nesoustředila.. a nezaměřovala na sebe a přišlo to z čista jasna už tam,pak to přešlo a přišlo to zase večer, když už jsem byla doma. Moc velkou ne, právě to mi je divný
21. kvě 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jinak ahoj Jani...
21. kvě 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin :slight_smile: no a dneska je to lepsi?
21. kvě 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopoledne mi bylo ještě divně a teď večer už mi zase pobolívá břicho, ale to jde . Včera to bylo, ale hustý
21. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasně...že asi mohou no.. :grinning: článek si přečtu :wink:
21. kvě 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já jsem kočko měla puregon při obou IVF..měla jsem vysoké dávky a zle mě nikdy nebylo...tak moc neporadím..ale radši bych to konzultovala pro Tvůj klid...to mě mrzí..že Ti to nedělá moc dobře.. :frowning2:
21. kvě 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, já měla před tím puregon a gonal a včera mě to dost zarazilo.
21. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no to se ani nedivim...to by mě taky zarazilo. :frowning2: snad už Tě to nepotká
21. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin nevím no těžko říct....tady je u těch léků rozdíl jak a z čeho se vyrábí tak nevim,jestli na to blbě nereaguješ.....fakt to zkonzultuj radši zítra
21. kvě 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek