• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@muddledgirl něco pro tebe:grinning:
21. kvě 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je bombastický :grinning: Zítra jdu s kámoškou slavit narozky...hi hi...předem se to nemá...ale příští týden má děti...tak jsem zvědavá kam půjdem...páč nealko primátor se pít nedá...jen birell....no ale včera jsem dostala dobré vínko....celkem ani né dvě deci a miminko spalo jako zabité.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl kolikátýho že to máš?
21. kvě 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hlásim, že bobina teda jako oholena,ale je to číá dá tím náročnější.. jsem zvědavá jak jsme na tom a co se zítra dozvím a co ten doktor v Motole no uvidíme,ale jdu tam až na 11:20
21. kvě 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hi hi..no to věřim..já mám co dělat si na ni vidět...se zrcátkem... :grinning: :grinning: :grinning: Budu myslet..ať je vše ok...Taky jsem zvědavá,kdy půjdu poprvé do nemocnice.Chodíš stále 1x za dva týdny na kontroly?
21. kvě 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice až 29.5. a kámoška 26.5. :grinning: A pak máme ještě jednu a ta je taky bláznivej blíženec...
21. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne už chodim 1x týdne..od minula.....moje máti je blíženec a to teda,..... :unamused:
21. kvě 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já bud dopadnu tak že budu chodit do nemocnice na monitor a do poradny k svýmu anebo budu chodit do poraadny k tomu doktorovi v Motole a i na monitor zároven uvidíme:slight_smile:
21. kvě 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooo? Aha...no já jdu zas za dva týdny a to bude teprve 33+6 :grinning: No a pak v nemocnici..tam už se poslouchají ozvy miminka,že? A to je na dlouho,že? Teda na zádech to asi nevydržím tak dlouho..Já jsem hodnej blíženec...ukecanej...ale většinou hodně spolehlivej...
21. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha..no já jen vím,že v 37tt mám jít do porodnice sepsat porodopis.. :grinning:
21. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já byla minulej týden a už budu chodit ted po týdnu..holka víš, že já si vůbec nepamatuju ty monitory? vůbec si nepamatuju poradnu v porodnici já to nějak úplně vypustila...
21. kvě 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha....tak uvidím no...aha..já slyšela,že snad se dělají půl hodiny.....to nevadí...uvidíme... :wink:
21. kvě 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neboj já to brzo zjistim tak ti řeknu :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jooo....čičinko..já nevim..já jsem zase mrtvá..tak jdu hají...dobrou noc... :wink: :wink: :wink:
21. kvě 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja taky..cely odpo jsme courali..dobrouu
21. kvě 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já necourala,ale vstávala v pět a pak chrupkala...hi hi..tak doubrou a hezký sny... :wink:
21. kvě 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau čičinky
22. kvě 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nazdarek mne tak kruci v brise a musim pockat az ten euthyrox trochu odezni :slight_smile:
22. kvě 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé chudáčku..já jsem vzhůru od pěti..vždy si dám nejdřív kávu s mlíkem když vstanu,abych nepadla hlady...poprvé mi nebyla navýšena dávka Letroxu..super..a už mi doktorka napsala dávkování po porodu..budu ho mít snížený na půlku..tak super i jodid.. :grinning: :grinning: :grinning: Budeš brát vitamíny při kojení? Musí se?
22. kvě 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mám průser..měla jsem vybranou matraci z Ikey a nikde jí nemaj na skladě...Mám si tam zavolat nebo radši jinde sehnat..ale nevím kde.. :frowning2: Jisk prý stojí za prd...nevíš? Ten máme i tady u Tesca...
22. kvě 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nalakovány nehtíky na nohách..na rukách a čekat než uschnou....pak se vysprchnout, namalovat,vysušit vlásky a šupky dupky do práce.. :grinning:
22. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo to nevim ja do Ikey jezdim rovnou no..jinak bych zkusila net...ty se malujes kazdy den I doma?? Jsko kdyz nnikam.njdes?
22. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neee...už neee..jdu do práce odevzdat neschopenku a nástup na MD...však jsem psala,že šupky dupky do práce... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo aha tak ja myslela, jestli doma nejdes prat azzehlit a tak....
22. kvě 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice peru...něco jsem vyžehlila a pak mám už jen ručníky, plíny a pár boodýček na žehlení..to dneska zvládnu.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my asi pojedeme na vylet na chatu po poradne ..uvidime :slight_smile:
22. kvě 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéééé...taky bych někam jela...v sobotu má ale přítel zkoušku..ale mohla bych něco vymyslet na dopolko...zatím nevím co.. :grinning: :grinning: :grinning: Protože on většinou spí... :frowning2: V neděli jdem ke známým na zahradu..až odpolko...tak musím na něco přijít...nebo aspoň sehnat matraci... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno my tam potrebujeme odvezt nejake veci a provrtat barak a ja bych mozna sekla zahradu :slight_smile:..je krasne.o vikendu mam muze v praci...pristi vikend pokud Kuba bude sekat dobrotu a bude mit dobry znamky dostane predbeznej darek k narozeninam...pojedeme na vylet tak uvidime...:slight_smile: tak kup matraci na netu a je to..nebo chces nejakoubspedl?
22. kvě 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jsem chtěla na netu..nebyly zásoby...teď už se tam matrace objevila..a zas mě nejde přihlásit....kvůli zadávání posraných písmenek....promiň..letím do práce..já si tam pak brnknu
22. kvě 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslela jsem j8nde ne v Ikey..tak pa vecer
22. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek