• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
Holky tak jsme ok, vse zavreno, Val dneska vysoko hlavicku nad vchodem, cs 1.:slight_smile:)).prej to tlaceni muze byt I tim jak se hodne pohybuje tak jsem zase klidnejsi ;) v pondeli jdu do porodnice za tim doktorem co me ma rodit a dle toho jak se v pondeli domluvime budu chodit uz k nemu a kdyz rekne, ze to neni potreba tak budu az do konce chodit ke svemu ;) Monitor dela taky..
22. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice super, Valinka je šikulka veliká :dizzy_face:
22. kvě 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi :slight_smile:) jsem rikala doktorovi, to je super tak to muzu na chate posekat travu :grinning: jo jsem rada, od 38 tt kdyz vydrzime tak ji zacnu polehounku vyvolavat ;)))
22. kvě 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice fujky tam je vedro...dvacet minut chůze a jsem hotová :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak moc gratuluju...to je super... :wink:
22. kvě 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ted dorazila domu a jsem vyrizena otekly nohy jako konve... :grinning: hele kde je @kamisb??? Od vcera tu nebyla...neukradl jo ten fotak dusi? :grinning: snad je ok!!!:-O
22. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojka děvčata, jsem v pohodě. Jen tu od včerejška byla mamka a pak se něco stalo s připojením a nešel mi do teďka internet.
Ale zítra už tu snad budu celý den :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak super, že jste v pořádku, ale teda sekat trávu ...holka nechceš to nechat až po tom 37tt :wink:
já dneska vyprala (teda pračka) dvě várky maličkých věcí i to hezky uschlo. Jen teda nevím kdo to vyžehlí.
Maličkých tam je ještě asi 1-2 pračky a pak větší věci. Rozhodla jsem se že to vyperu taky a dám do vaku pytlů A pak se to jen vyžehlí.
Jen mě děsí ten plnej koš co tu na mě kouká :frowning2:
22. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak hlavne, ze jsi Ok;)))) jo dneska stejne neslo sekat v tom vedru :grinning:by ta trava byla v haji.....jinak CS1 tak jsem.vic v klidku ;)
22. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja jsem zitra taky crlej den doma dneska celej den capkam a mam.nohy jako konve, ale zehlit budu az nebude takovy vedro a to zitra ma byt .....
22. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice čau čičinko..já teď dorazila..dvakrát ve městě v práci..MD vyřízená..prý před koncem přijde papír kdy mi končí...proplatí mi 6 dní z roku 2013...a čumim..že za rok 2014 prý mám nárok ze 17 dnů na 13 to čumim..nechápu...ale jsem ráda..to je jasný..To říkají indiáni,že fotky kradou duši... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já kupodivu jsem oteklá...ale už jsem byla i víc..takže spokojenost... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl jinak v pondeli 10.20 poradna v Motole u toho doktora a pak bud v patek u svyho nebo dalsi tyden u tohoto to jsem zvedava ;)
22. kvě 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já bych to vyžehlila conejdřív..nikdy nevíš..už jsi 34tt :grinning: :grinning: :grinning: Já nejdýl zítra mám hotovo...dožehlím plíny, věcičky...a v pondělí dorazí nové a kolotoč hih i.. :grinning:
22. kvě 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja vim ze indiani to rikaji a je to pravda, ze se neradi foti...ale jak rikal Ozzak nebo indiani kradou fotky?:slight_smile:))
22. kvě 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo..nekecej...tak pak musíš dát info.. :wink:
22. kvě 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jsem.zvedava jak to dopadne
22. kvě 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo to chápu..... :grinning:
22. kvě 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazty chate bylo taaaak krasneee
22. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no myslím, že ještě zítra něco vyperu a pár dní počkám jestli ta teplota neklesne dol§. Dneska se mi celý den lehce motala hlava tak s tím fakt žehlit nehodlám.

@janice_opice - dneska mám poprvé trochu oteklý prsty u nohou.
22. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak fotograf včera byl dobrej, prý to vypadá pěkně. Jen teď nestíhá, tak vubec nevím kdy fotky budou prý pošle časem několik náhledů a pak si něco vybereme. Tak jsem na to zvědavá jaký to bude.
22. kvě 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to pak budeme čekat na pondělní report ...já mám v plánu s kolegyní Ikeu - nemám malý ramínka na bundičky. A snad bude připravená objednávka v dětským ráji abych si to mohla hned i vyzvednout.
22. kvě 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja uz nic nenakupuju a nikam nejdu ;))))...jj v pondeli dam vedet jak to dopadlo ted, aby byla bobina ve strehu.... :grinning:
22. kvě 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - tak jak je dneska, je to lepší?
22. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já jsem oteklá tak nějak trochu furt....ale nejsem mega oteklá...No,tak to počkej..já to chci mít hotový,tak na to vlítnu ráno....Ty jo..já mám zase hlad..měla jsem těstoviny 100g asi v pět..to je fakt.. :grinning: OOO..se pak musíš pochlubit....s fotkama...
22. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jinak ja dneska nohy teda otekly, ale rano to zase bude dobry
22. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to víš, že až budou tak je vložím do fotoblogu.

Jé Áda se nějak roztahuje ....jedna boule vlevo pod žebry a druhá vpravo na boku :grinning:
22. kvě 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no to mi dela Valina furt ..dneska me busila
dole pestickou :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no já dneska měla celý den pocit, že se otočil hlavičkou nahoru, ale teď už je asi zase dole.
Ale dneska se snaží tlačit skoro furt. S mamkou jsme byly dost venku ve stínu a bylo to fajn.
A zjistila jsem že máme málo kolíčků na prádlo....ale nakonec jsem byla inteligentní a bodíčka jsme věsily za patentky mezi nohama na šňůru ...takže nám pak hezky vystačily. :wink:
22. kvě 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek