• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb teeedaaa ty jsi tak prudce intigentni :grinning: ja jsem premyslela proc jsi vesela bodycka mezi nohama :grinning:
22. kvě 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no musela jsem si trochu zacvičit :sunglasses:
jinak dle předpovědi na netu bude asi sobota na žehlení dobrá.
22. kvě 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb koukala jsem tak.budeme zehlit v sobotu..Olca zitra pac ta vstava v 5 rano :grinning:
22. kvě 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobrou noc jdu spinkat, ať jsem na zítřejší praní a dopřebírání fit :grinning:
jen nevím co si dám k obědu ...koprovku už nechci.
22. kvě 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tady dneska všichni ještě spí?
já se dneska zase pěkně k ránu převalovala ...ještě že je vedro a nic nemusím dělat.
23. kvě 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj čiči..já nespím...vstávala jsem v pět...a pak o půl šestý usnula hihi...a pak vstala až v osum..je vedro jak v prd...vyžehlila jsem pár pidi bodýček a jdu do Lidlu pro ovoce a zeleninu..k obědu si asi dám těstovinový salát...tak zatím pa
23. kvě 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no na mě zbyl ze včerejška řízek a brambory tak asi sním to.
Ted se nasnídám a pak se uvidí. Jen asi dám prát zase nějaký prádlo ...hold se tu bude hromadit hromada na žehlení no.

Holky kdyby jste někde na netu narazily na levný deky pro prcka dejte mi vědět....prosím ....asi bych ještě dvě užila. děkuji
23. kvě 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňaaaammmmmmm Nemáte ty řízky nějak často? Asi jako my kuře? Ale Ty máš vepřový,viď? Já jsem snídala v půl šestý kousek chlebíku...mám hlad...ale mám chuť na ovoce...tak něco vyhrabu v Lidlu....

Já mám zatím jen jednu deku.Vůbec nevím kolik jich pořídit...budou ještě minimálně dvě zavinovačky a další dvě zavinovačky můžu mít od kámošky...
23. kvě 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já mám jednu do kočárku, ale ta je spíš na zimu. A jednu po nás co bych vyprala, ale ta je zase veliká a taky teplá. Asi bych ještě chtěla něco na léto...ven jen na přikrytí, teď koukám na nějaký bambusový.
No uvidíme ...v pondělí jdu do Ikey tak se kouknu i tam a pak případně zkusím ještě projet net. Za odkaz děkuji kouknu do něj.
jinak první várka už je v pračce :slight_smile:

já snídala chlebíky s žervé od lučiny a jeden kousek domácího tiramisu :wink:
23. kvě 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já myslím, že řízek tak jednou za měsíc, ale my je moc neděláme to spíš tchýně nahoře. A je z krkovičky.
23. kvě 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak ta deka vypadá dobře a cena je luxusní ..děkuji
23. kvě 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezký sluníčový den přejem :grinning:
23. kvě 2014 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@muddledgirl pěkná dečka a hlavně super cena :wink: Já teď budu objednávat z Anglie, tak jsem zvědavá co mi přijde za materiál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2014 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčata. Taky bych se chtěla válet :slight_smile: Ale mě to povinnosti a svědomí nedovolí. Včera jsem šla spát až kolem půlnoci, čučela jsem na bednu (dávali ten film Pošťák = tedy ono se to teď jmenuje jinak).

A včera manžílek zapomněl koupit pečivo, takže jsem nemohla udělat svačiny už večer, ale musela jsem počkat, až mi rozmrzne chleba. Takže jsem vstávala v půl 5, udělala svačinu manželovi a šla ještě spát a pak v půl 7, abych vypravila kluka do školy. A teď jsem už skoro mrtvá.

Už mám vypranou jednu várku - dneska peru deky a zavinovačky, tak doufám, že se s nimi nic nestane. Vy už máte vypranou skoro celou výbavičku? Tak to já včera teprve začala - vyprala jsem plyšové hračky, pěkně pofukovalo, tak to proschlo. A ještě jsem koukala mám asi 2 pračky všeho možného a potom budu prát oblečení. Na kolik °C ho perete?

Jinak s jídlem mám dneska vyřešíno - včera jsem udělala gulášovku, tak mám i na dnešek - tedy doufám, že všichni. Malej má odpoledne zápas ve fotbale, tak přijde zase hladovej :grinning: A odpolko přijde syn kamarádky na výuku kytary (jen tak k táboráku). Tak se docela těším, zase změna. Jsem doma 5. den, ale nevím, jak vydržím zbytek :grinning: No, půjdu pověsit to prádlo a pustím se do mytí těch žaluzií. Ještě jsem se k tomu nedostala - zatím jsem si 2 dny hrála na švadlenku :grinning:
23. kvě 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grrr, blbne mi myš - vždycky, když chci kliknout, tak to udělá dvojklik. Takže chci kliknout na To se mi líbí a hned mi skočí Už se mi to nelíbí. Tak se omlouvám, za tu "nerozhodnost", ale nerozhodná tu je jen ta moje myš :frowning2:
23. kvě 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb teda čiči..nedělej mi chutě...v Lidlu mak kuře za páďo a kilo řízků taky levně...no tak jsem vzala co jsem utáhla....rajčátka, broskve, naťovou cibulku do tvarohu, acido,ledový salát, okurky...krůtí šunku, goudu...
23. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi
@kamisb já nevím holky..nestačí mí ta jedna deka...v létě bude teplo..a stačí plínka ne nebo zavinovačka? Budete nějak vystýlat kočárek???
23. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Anglii miluju..určitě deka bude dobrá.. :wink: :wink: :wink: Co na opruzeniny pro mně..? Jsem se namazala rybanou a to je smrad..jak v cařihradu...fuj..
23. kvě 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, já si myslím, že 1 deka stačí - máš tu rychlozavinovačku, tak ji můžeš taky použít jako deku. A vystýlat kočárek? No, mám od kámošky půjčenou takovou tu okrasnou krajkovou zavinovačku, tak možná jen tím (ale kdybych ji neměla půjčenou, tak se na to vyprdnu) :grinning:
23. kvě 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke povinnost a svědomí? Tak na to bych se s klidným svědomím v těhu vyprdla...Já jsem konečně v klidu snad totálně poprvé v životě....nehledě na to že noční a dvanáctky těhulky stejně nedělaj.....

Tak příteli dělám svačinu málokdy...a denně nevařím ani náhodou..myslim si,že s mimísem se mi to bude hodit..že ho nerozmazluju... :wink:

Kočko plyšáky jsem vyprala dnes na 30 ale méďoj upadává oko..al to přišiju to je v poho...Oblečky jsem prala na 60. Tak já jsem ráda,že to dnes dožehlim..protože další hadry dostanu v pondělí a nevím kolik toho bude...holka nikdy nevíš.kdy se mímoj bude chtít na svět....tašku mám taky zabalenou....kromě županu..lehký jsem nesehnala..tak to hrotit nebudu..
23. kvě 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já vyprala zatím jen 3 pračky neboj ....plyšáky nechám na léto asi ...ted se musí to oblečení.
Jen nevím kdo to pak vyžehlí :sunglasses:

Manžílek nechodí v práci na obědy? Já si teda moc neumím představit, že bych mu ještě dělala svačiny. Ráno si koupí snídani a pak jde na oběd a pak jí až doma ..ale on chodí domů kolem 17h, takže to mu stačí ...jí 3x denně, a i tak má přes 100 kg.
Dokonce jsem doma zavedla, že pokud si neřekne co k večeři tak mu nic neudělám a musí buď sám nebo si honem něco vymyslet :grinning: žádný rozmazlování ....ale takovou mě poznal tak věděl do čeho jde no :wink:
23. kvě 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke tak jo..moc děkuju..já právě nevim..jestli to není tvrdý ten kočárek..ale přijde mi že ne...tak pod něj dám třeba plínu... :grinning:
23. kvě 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..přesně..já jsem bývalého rozmazlovala..a to už nedopustim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já bych mazala čímkoliv hodně mastným ne? ale nevím ...manžela jsem jeden čas zasypával dětským zásypem, ale to bylo ještě horší. Pak mi někdo řekl prostě cokoliv co je mastný.
23. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já akorád jednomu ve 20ti letech mazala svačinu a to jsme spolu ani nebydleli, ale on nechodil na obědy ..neměli nějak kam.
23. kvě 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - když tou rychlozavinovačkou malýho jen zabalíš, ale moc nepřikreješ a já mám jen nějaký silnější.
A třeba do auta a jen do kočárku by se nějaká tenká hodila.
ale uvidíme no....ono i ikdyž bude v obýváku ležet na zemi, tak se pod něj musí něco podložit ....

@muddledgirl - teď mě tak napadlo, mám prát i tu dečku na hraní ? ...asi jen v ruce co?
jinak já to oblečení teď vyprala jen na 40°c a pak až se bude nosit tak budu prát teprve na 60°c asi ....hlavně mi mamka včera říkala, že poblinkaný hned přeprat v ruce aby to líp pustilo ...hihi, to jsem na sebe zvědavá.
23. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl my deky využili na ledacos, jednu jsem měla pořád po ruce v autě, když jsme měli třeba puštěnou klimu v autě, pak třeba do parku, když jsme byli na prochajdě já chtěla malého položit na trávu atd. Hlavně jsme čuňata, takže mi to věčně padalo na zem a tak, pořád jsem prala :grinning: Měla jsem 3x z Ikey takové ty oby menší a jednu větší na doma - v létě jsem ji povlékla, aby nespal pod peřinou. Zavinovačku jsem měla jednu, stačila bohatě.
Na opruzeniny jsme použivali Sudokrem a Imazol, malý to měl docela dost, kolikrát fakt puchýřky až do krve a tohle pomáhalo. Kosmetiku vezmu asi Sebamed, Filípkovi vyhovovala, tak zůstanem u toho co máme vyzkoušeno :slight_smile:
Kočárek vystýlat nebudu, max. dám pod hlavičku plínu, kdyby si malá ublinkla, tak ať nemusím prát celou matraci :slight_smile:
23. kvě 2014 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju za rady..to věřím,že poblinkaný hned..ale na to prdim..já nových oblečků mám jen deset a jinak vše nošené..tak jsem to vyprala na těch 60,ale nic se kupodivu nezničilo..ale u nových bych se bála asi no...¨¨

Ty jo..tak to mě doteď nenapadlo co s tou dečkou na hraní...vyprat v ruce...hm....no jo..to asi budem muset...
23. kvě 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb Tak to já předpokládám, že za příští týden stihnu vyprat - nemám ale představu, kolik praček toho bude, ale věřím, že málo, když to je tak malilinkatý :grinning:

Jojo, manžílek není náročný, to jen tím, že dělám svačinu malýmu a sobě snídani, tak mi je už jedno, jestli namažu o krajíc chleba víc nebo míň. Ale jinak odjíždí do práce před 6 a vrací se mezi 17 a 18 hod a obědy nemají, takže si přes den dá nějakou sváču. A spíš proto, aby si nezničil žaludek, tak se snažím dělat aspoň párkrát teplé večeře. Ale taky je nevyžaduje. Je nenáročný, takže když mu udělám polévku, tak si ji dá i druhý den a má 2 dny teplé jídlo do žaludku. A teď, vzhledem k tomu, že jsem doma, tak musím i já něco jíst. Ale četla jsem tu o koprovce, tu se chystám udělat příští týden (malej ji nejí, tak právě pro mě a manžela) :grinning:

Díky za info, já nevěděla, jestli prát na 60 nebo vyvářet. Plíny asi vyváříte, ne?
23. kvě 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi hm...a jaké deky...tedy mám přikoupit..pokud nedostanu ještě v pondělí? Ta co mám doma.je fleecová..takže není to moc teplý na léto? A když si od kámošky vezmu ty zavinovačky...tak je můžu taky použít jako deku pod mimíse..ale na trávu bych se bála kvůli klíšťatům...zahradu nemáme...Sudocream všichni chválí...já ho pak dyžtak dokoupím...Kosmetiku už mám nakoupenou všechny možné značky,tak uvidíme,jak bude vyhovovat.. :wink:
23. kvě 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek