• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@marke já měla si tři pračky zatím...ale mám jen hadříky do půl roku...a pak plínky a plyšáky.. :wink:

Tak to je dobře,že není rozmazlený..holka..já tu pračku mám asi dva roky..a furt peru na stejný program...ještě jsem se k vyváření a předpírkám a bělení nedostala..takže plíny jsem vyprala taky na šedesát..jsou nové..
23. kvě 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@lussi
@muddledgirl Já právě měla na mysli, že tu zavinovačku necháš rozloženou a bude to jak deka. Může ji mít přes sebe i pod sebou. To je taky možnost. Jinak já mám deky asi 3 (všechny poděděné). Je pravda, že na takové to přehození v autě je super. A když by bylo vedro, tak bude stačit kolikrát i plína na přehození (taková ta větší), nebo ne? No, pokud tedy budou nesnesitelná vedra jako loni :frowning2:

Jinak já jsem včera vyprala společně s hračkama i tu hrací deku - jen na 30°C a 30 min. A na konec ještě jedno máchání.
23. kvě 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke aha..já čtu rychle,tak někdy blbě vnímám... :grinning: :grinning: :grinning: Tak já tu hrací deku asi taky zkusim vyprat..najdu nejdřív návod...na pračku... :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se mi zdá, že se mi včera otočila cácorka zase hlavou dolů. Protože jinak netuším, jak by mohla tak děsně dole tlačit. Normálně jsem měla v noci pocit, že mě praskne močový měchýř, tak jsem šla na záchod a ani ťuk, což není tak divný, ale ona mi snad držela močovou trubici - protože jsem vždy trošku učůrla, a za 10 s zase trošku a tak to šlo snad 10x. No nevím. A zase od včerejšího večera kope jinak, žádné velké boule na břiše (jako, když měla hlavu nahoře), ale jen plazivec po celém břiše :grinning: A pak že má málo místa :grinning:
23. kvě 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl to jen si stíháme rychleji odepisovat než reagovat :slight_smile:

Jo a jen ždímání na 600 otáček - aby se to nepotrhalo - a je to snad nějaký Polsko a vydrželo to :grinning:

Jojo, s tím manuálem jsem na tom stejně. Pračka je manželova, na začátku jsem nějaký manuál našla, ale potém mi ho vyhodil. Tak teď to je trochu intuice a trochu pokus - omyl :grinning:
A když jsem se ho ptala, jak pral, tak říkal, že vždy zmáčknul všechno = takže všechno pral na předpírku, dvojí ždímání a snadné žehlení :slight_smile: jo a prášek taky nevěděl kam dát, tak dával všude :grinning: No chlapi.
23. kvě 2014 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke jo jo...i plyšáčky jsem dala na nejmíň otáček..asi 200 :wink: Hi hi...tak takhle si dokážu představit,že pral přítel...jsem říkala,že mu bude muset napsat manuál kdyby něco..je fakt,že když jsem byla v nemocnici..tak jsem mu dávala ručníky...ale vyprala jsem si to až když jsem přišla...Na to,že ta pračka stála asi 5 litrů...tak je tam programů do hafa...večer se na to mrknu..
23. kvě 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke držela močovou trubici.Ty vogo ta je hustá....hi hi....asi se příště zeptám na odhad váhy..po 4 týdnech... :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tobě dělá klasický dr. pravidelně ultrazvuk? Nebo jak myslíš, že zjistí odhad váhy? No, my váhově odpovídali týdnu, takže jsme v 32+0 měli 1773 g (myslím). Takže to je super. Jen si říkám, aby to s váhou nepřehnala - aby šla dobře porodit :grinning: Ale manžílek zase říká - aspoň 4 kg = podmíráky nebrat = rybáři je taky neberou :grinning: Jenže on ji rodit nebude :frowning2: A já bych mu to i přála, jeho první manželka rodila syna o váze 4600 g a to je normálně štíhlá. Chuděra.
23. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Cau holky koukam ze resite deky a zavinovacky ;) ja mam do kocaru lehkou deku a pod malou budu davat plenku..vim, ze plenky fakt byly vsude.Deky mam asi 3..S kosmetikou mam.ty vzorecky a uvidime co bude sedet.Hraci deku jsem.prala v pracce :slight_smile: taky zalezi jakou mate...:slight_smile: jinak oblecenicka na prvni vyprani urco na 60...ktom.teda tech spesl.materialu, ale tonnejmensi do 6 mesicu fakt na 60
23. kvě 2014 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@marke jestli jsibhubena a budes rodit prirozene tak 3 kg uplne staci...zase kdyz ma mensi hlavicku je to lepsi, ale pak jeste raminka.veliky dite je fakt riziko...a holcicky klidne muzou byt mensi ne 3-3,5 kg ;)
23. kvě 2014 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Super - díky :slight_smile:
23. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke ja se prave cely tehu klepala, abych zase v3lky dite nemela a zatim to vypada, ze dle tabulek jsme o 2 dny napred tak to je pohoda :grinning: myslim, ze pokud jsi fakt hodne hubena a prvorodicka byl by odhad na veliky dite tak ti doporuci uz dneska cisare
23. kvě 2014 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - tak ona se ještě teď může točit podle celkem jak chce ne?
23. kvě 2014 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no jsem pěkně vychrtlá (tedy ne teď) a přirozeně bych chtěla, ale jak jsem už psala, jestli se otočíme :slight_smile: A já taky říkám, že to bude 3 kg holčička :grinning:

@kamisb No asi jo, aspoň mě připadá, že se pořád nějak točí (i přes doktorem stanovené malé množstí vody) :grinning:

Ale když si teď chmátnu na břicho, tak nad pupkem mám tvrdou kouli - tak že by přeci jen hlavička byla nahoře? :grinning:
23. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@marke jo do 36 tt se může točit krásně:slight_smile: jinak ta tvrdá koule může být i zadeček..to mám já u pupíku:grinning: a pod žebrama kolínka a napravo patičky a dole mě boxuje ručičkama:slight_smile:
23. kvě 2014 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke mno jo koukám na tu fotku to teda jsi vychrtlík:slight_smile:)) tak to si myslim, že velký dítě by tě asi nenechali rodit..já byla tenkrát taky hubená..teda ne takhle a doktorka to posrala a měla jsemco dělat teda..:( hlavně ohrozili kluka to bylo to nejhorší...takže se neboj a váhově máte akorát:slight_smile:
23. kvě 2014 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mně se dneska nic nechce, navíc mám průjem nějakej asi z toho vedra tak jsem aspon zapla myčku a pak tam hodim pračku s našema věcma a trochu vyluxuju...vařiit budu až večer
23. kvě 2014 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke ano dělá....chodím k soukromé...29+6 měl Sam 1660g podle utz...a teoreticky průměrně mímo přibírá 200g týdne... :wink: 4 kg na holku..to je dost...
23. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice mně se koččíí taky nic nechce...byla jsem na nákupu v Lidlu..teď pro léky na endokrinologii a odpo s přítelem musím na poštu....ale jsem opruzená z dnešní chůze a tím pádem totálně nasr..nesnáším to...tak jsem si koupila sudocream...ta rybana pěkně páchne..jestli budou i ty další mastičky takhle smrdět..tak je snad vyhodim.. :grinning:
23. kvě 2014 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo já dneska nikam mnelezu stačilo mi to včera ...vyšlu mladýho k ezníkovi pro 4 plátky kuřecích prsou budu dělat takovou country směs s nudličkama aopečenym bramborem, ale docela mi to včera stačilo..na chatě sice krásně, ale zahrada - tráva po kolena, sekat se to v tom vedru nedá, páč to bychom jí zničili tak sjem ste tam bála lozit kvůli klíštatům ale v chatě bylo krásně:slight_smile: ješě musim koupit nějakej malej nafukovací bazenek:slight_smile: Jo jinak nafukovací kruh jsem si koupila malej vedle u čínanů za 30 kč..červenej s rybičkama.-)))))) mně posledně muž zasypával stehna avirilem:grinning:DD jsem si lehla roztáhla nohy a zasypal to a pomohlo to :slight_smile: hlavně to chce mít nějak tak,aby ti to mohlo dýchat:slight_smile: předpokládám, že máš opruzený vnitřní strany stehen..
23. kvě 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Mého dr. jsem se ptala na způsob porodu, vzhledem ke svému vzhledu (neměřil mi rozměry pánve) a on říkal, že to nemá cenu zatím řešit a že v dnešní době rozměry nic neznamenají (ať kouknu kolem sebe, ale když mě všechny připadají prdelaté = tedy ty náctileté). Tak to řešit nebudu, dokud se něco nedozvím víc (třeba právě polohu miminka nebo že rodím :grinning:)

@muddledgirl Jééé, tak to máš super, že máš utz pokaždé. Já jen kontrola ozev a utz jen ty velké. A doplácíš na každý utz? Tak to Samča roste taky pěkně. Tak dej vědět. Kdy jdeš na kontrolu? Jojo, já taky říkám, že holky můžou být menší :grinning:
23. kvě 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já objednala ty vozorečky od toho hrádka co doporučila kamisb tak jsem zvědavá....stejně to fakt chce vyzkoušet...každý dítě snese něco jinýho....vesměs ten sudokrém je fajn co slyším..ale fakt to chce zkusit..koupit malinký balení a co mimčo nesnese vyhodit....
23. kvě 2014 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Sudocrem si chválí snad každý. Já dostala vzoreček, ale i tak jsem si koupila větší balení. A mě hrozně hezky voní (mě smrdí i ta rybilka) :grinning: Tak ať pomůže.
23. kvě 2014 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo...hnedka pod pipinkou.. :grinning: pudr mám taky johnsons...
23. kvě 2014 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke no já to myslela tak, že spíš kdyby měli podezřeeí na fakt veliké díte tak to budou řešit..jinak to je fuk asi:slight_smile:)
Já mám utz s 3D utz pokaždé...ale mimčo měřil akorát ted v tom 30 tt a minulý týden v 35 tt, jinak mám mraky fotek a pokaždé se kochám i v 3D,ale je fakt, že já si zaplatila nadstandard péči:slight_smile: jen ted ty poslední 2 dny už na 3D neni nic vidět jak je halvou dole a má ji prostě schovanou a zakrytou ručičkama :grinning: víš co hlavně at jsou ty prdolky zdravé
23. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice já chtěla koupit v Lidlu i prsní řízky..ale už by se mi to nevešlo do batůžku... :grinning: :grinning: :grinning: To jo na klíšťata bacha..
23. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo přesně tam na těch místech jsme zasypávali..hele lehni si dej si namku, roztáhni nohy at ti větrá a zasyp si to nebonamaž tim sudokrémeme a válej se..jsem si tak říkala..posledních pár týdnů klídku pak to začne:grinning:
23. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice průjem chudáčku..tak ať přejde...já taky teď nebudu vařit..chudák přítel...no co,tak bude špenát k večeři.. :grinning:
23. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele víš jak jsem psala o té holce mojí kolegyni jak u holek strašně hubne? tak jsem ji včera potkala ..teda ta je ale vychrtlá a propadlá a kubovala si zrovna nějaký tyčinky teda a říkala no, že vůbc nemá sílu, že jí, že jí vozí i tchyně jídlo a prostě furt hubne tak jsem ji říkala, že by si měla skočit k doktorovi...ale ona má s těm aholkama fakt peklo...já jsem věděla, že se ta Emička narodila nějak dřív tak jsem se jí včera ptala a říkala , že Emča se narodila 32+3 a Anitka 37+0 ..ona byla vždycky štíhlá,lae ted je to tyčka až nezdravá... tak jsem jí tam hned nacpala zmrzlinou
23. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke no v nemocnici právě taky moc často utz nedělají..nedoplácím nic..ale také ten utz je vždy fakt jenom,že se mrkne..občas mi něco ukáže..o fotky si neříkám...protože má hrozně malý monitor a pořádně to není vidět...mám ze Sanusu fotky a pak i z velkého utz ve 30tt a video ze Sanusu.....Zkusím se jí příště zeptat..jestli změří kostičky a tak.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek