• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice - tak aby jsi v tom nebyla sama, tak mi nevypouští pračka vodu :angry: :angry: :angry: :angry:
tchán se na to odpoledne podívá, ale už vidím jak čekáme na opraváře a už nic nevyperu
23. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele at si zvyká .... šestinedělí taky nebudeš vyvařovat...a můj muž má pupek tak mu studený véči neuškodí..já dneska udělám ty nudličky, zítra si s kubou dáme křídla a v neděli budou těstoviny anebo ty štouchaný bramborty se zeleninou a lučinou
23. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no koukám, že pračky si vybraly ten správnej čas teda :confounded:
23. kvě 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já se ti zeptám muže v čem by to mohlo být
@janice_opice jo jo pamatuju..no...tak já když jsem měla pro mě pouhých 65 kg..tak jsem se furt cpala sladkým..to bylo super...ale já nikdy nebyla víc hubená..kromě věku do deseti let..a teď je to masakr..
23. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prý nejcastejsí závady jsou ucpaný filtr - takže vyčistit filtr anebo ucpanej odpad takže odpojit od hadice a vypustit pračku do kýble nebo do vany
23. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb než budete volat drahýho opraváře tak zkusit totot prej
23. kvě 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl netrap se vahou já totaky hodila za hlavu...ted máme nejdůležitejší úkol našeho života a až ho vyprdneme tak začneme s disciplínou jo? :wink: :wink: budeme se vzájemně podporovat a aono to pak půjde líp
23. kvě 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj blbá doba, asi jí je taky vedro.
Děkuji ....

filtr je vyčištěný, vodu jsem přes tu sítko dole vypustila ...pračka se naplní vodou i vyždíme, ale prostě nevypouští přes hadici ....
...takže tchán si teď dáchne a pak odšroubuje zadek pračky a odmontuje tu vypouštěcí hadici a koukne jestli je i u ní čerpadlo.
Protože to hlásilo chybu E20 a to je podle manuálu chyba v hadici nebo tom filtru. Tak snad to zvládne sám a nebude se muset volat opravář no.

Včera jsem 2 pračky vyprala a teď to jelo hodinu a pak začal pípat pták no a hlásit právě tu chybu E20.
23. kvě 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - kamarádka ať si fakt dojde k doktorce nejlépe na imunologii ...může mít po porodu totálně rozházený hormony. Kamarádka je měla taky, ale měla opačný problém, cvičila jedla "zdravě" a nehubla, pak jí vzali krev a zjistili, že má totálně rozházený hladiny těch hormónů.
23. kvě 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo no to je přesně toco říkal, že je to bud filtr nebo hadice, že to bývá nejčasteji no takže fakt asi hadice....občas blbně i to sítko,ale to jsi asi taky vyčistila
23. kvě 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no mně to takhle rozházelo celý IVF snažení ..štítku a ostatní hormony v těle
23. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to byla sranda no...jsi četla jak jsem na mužovi zkoušela tu odsávačku vid?
23. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ten příští týden, nemůžeš už v ten čtvrtek na zmrzku?
23. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a volala mi mamka, že to větší prádlo co je teď od švagrový můžu jen uložit do pytlů, že je švagrová vyprala a vyžehlila ...takýe super ...aspon to můžu nacpat do pytlů.

Jinak já pral teď jen na těch 40 °c, protože to prádlo bylo vypravý, jen prostě bylo 4 roky ve vaku pytlích, tak ta 40tka musí stačit. Po nošení jasně zvýšíme na 60 °c, nebo podle materiálu.

Holky já jsem zase k.o., ta hlava je hrozná ...a nožky ..jako prsty a nárty zase natékají.
23. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a divíš se v tom vedru?? natáhnout na bok a zvýšit nohy.....já to mám taky, i když dneska ne tak hrozně jako včera..včera jsem furt trajdala..dneska nevylezu nikam ....
23. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak asi bych mohla jet do Prahy dřív a jít za Tebou a pak až teprve do práce ...a v pátek bych pak vytáhla na oběd kamarádku z vejšky.
Tak si řekni kdy asi ....ikdyž pro mě byl ideální oběd asi ....dřív se do Prahy asi nevykopu. Musím mi navazovat bus od hotelu ...abych nemusela 3km na bus/vlak přímej do Prahy.
Buď můžu být někde kolem půl 12.
23. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ještě, že nebydlínme v paneláku a jsem ráda, že jsem loni investovala do žaluuzií takže kočky vyvalený na okně v ložnici a já zatažený zaluzky...páč n a tuhle sranu svítí sluníčko celej den a je tu krásnej chládek...nejlíp je na druhý straně bytu u Kubíka a v kuchyni
23. kvě 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no uplně se nedivím, ty nohy beru, ale vadí mě ta hlava :unamused:
je pravda, že jsem si od rána ještě nelehla, asi hodku jsme s tchánem blbli kolem tý pračky a jinak sedím u poče. Dopoledne to tak ňák mám pravidelně.
23. kvě 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě sem zatím sluníčko nesvítí, ale i tak tu už bude hodně teplo a zase nemůže být zavřený okno to bych padla 100 %.
23. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé holky dneska mi maniuí dovézt obrázky...nechals jem na plátno udělat ty naše fotky z toho focení...koupila jsem na slevomatu vouchery a už se na to strašně těším:slight_smile: jak je pověsíme:slight_smile:
23. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak pít a lehnout...já taky okno mám otevřený na ventilačku a protahuje to s oknem z kuchyně kde je dokořán takže dobrý akorát přes ty žaluzky to sem nepere:slight_smile:
23. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz: Co mám udělat s peřinou a polštářem pro malou? Jsou použité po synovi a ležely asi 3 roky ve skříni. Vyprat? A jak? Nebo jen vyvětrat? (ale na slunci by se to nemělo) Polštář jsem plnila vatelínem a peřina je asi s dutým vláknem nebo s něčím, co je v celku.
23. kvě 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako dneska bude pudink s borůvkama...ale doufám,že ho přítel umíchá..já jsem lína jak mrcha...vysprchla jsem se studenou vodou a moc příjemný...namazalu sudocreamem..a sedím v ručníku s roztaženýma nohama...Co jít bez kalhotek...když mám šaty? Risk,co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak já nemám peřinu..ale dostala jsem peřinku..nevím co je vevnitř a normálně jsem to vyprala...vyvětrání myslím stačit nebude... :wink:
23. kvě 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke polštář nebudeš potřebovat hned že jo tak to bych neřešila,ale peřinu bych vyprala a když jí budeš už prát tak bych přihodila i ten polštář
23. kvě 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Spousta ženských chodí na ostro - teď jde o 3 věci: 1) jak jsou šaty dlouhé; 2) jestli fouká vítr a 3) jak jsou průsvitné :grinning:

Děkuji, tak to taky vyperu, zase na těch 30/30.
23. kvě 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Přesně tak, vím, že polštář není zatím potřeba, ale prát to odděleně? A hledat, co k tomu, aby se pračka rozjela? :grinning: Takže jak píšeš, hodím to obě do pračky. Díky
23. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no právě..vítr fouká...a jsou kus nad kolena.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek